1:0
0:0
- : -

KM automatik FBK Jičín - Bulldogs Brno 3:1
8. Gabriela Žůrková, 17. Gabriela Žůrková, 36. Kristýna Bachmaierová - 9. Michaela Žáková; rozhodčí: David Kytler - Vojtěch Typl; vyloučení: 4:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Alena Vokatá 24 - Sabina Dvořáčková 17; po třetinách: 2:1, 1:0, 0:0;
60:00
Poměr střel v poslední části hry: Jičín 6 - Brno 10.
60:00
59:45
Dnes to nebyl dvakrát pohledný florbal, ale body zůstanou v Jičíně.
59:15
Brno pořád v šesti.
58:43
I toto oslabení Jičín ustál. Mít na hřišti o dva hráče více a neskórovat, to se Brnu nepovedlo.
57:23
Žůrková zkoušela využít prázdné branky, následně i Kuchařová. Ani jedné se to nepovedlo.
56:44
Buldogs to zkouší v 6 proti 4.
56:43
Timeout Bulldogs Brno
56:43
Vyloučen hráč Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
55:40
Svobodová měla úplně volnou bránu a promáchla. Teď měla Dvořáčková i kupu štěstí, protože tohle by neměla šanci stihnout.
54:45
Paulovičové míček odskočil, svoji chybu ale stihla bleskovým návratem napravit.
53:55
Zatímco před chvíli Brno mělo obvranu vysunutou velmi vysoko, teď nechávájí domácím mnohem více prostoru.
51:45
Jičín takticky kombinuje na vlastní polovině.
50:49
Ani tentokrát Brno v přesilovce gól nedalo.
49:58
Minuta jičínského oslabení pryč, tady se dost možná láme osud dnešního utkání.
48:49
Vyloučen hráč Lucie Růžičková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
47:45
Buldogs vysunuje obranu hodně vysoko, skoro až k jičínskému brankovišti a nedává domácím prostor k postupné rozehrávce.
47:10
Brňanky nadvakrát obstřelovaly domácí branku, Vokatá ani jednou nemusela zasahovat.
44:22
Hra se přiostřuje, ale rozhodčí zatím ruku nezvedají.
43:18
Další šance domácích a opět u ní byla Erbanová. Dvořáčková hodně drží svůj tým.
41:36
Erbanová si udělala ze soupeřek tréninkové kužílky, ale míček za Dvořáčkovou už neusměrnila.
40:35
Žůrková trefila Dvořáčkové masku. Pěkná rána.
40:01
Poslední třetinu začínají na míčku domácí, které budou hájit dvougólové vedení.
40:00
40:00
Poměr střel ve druhé části hry: Jičín 4 - Brno 7.
40:00
39:55
Bachmaierová napřáhla na polovině hřiště, Dvořáčková pozorná.
39:05
Několik rychlých útočných výpadů domácích, Brno na konci třetiny trochu nestíhá.
37:59
Jičín oslabení opět ustál, hned po jeho skončení měl zajímavou šanci, ale střela z voleje Matuškové nesedla.
36:57
První minuta brněnské přesilovky přinesla jednu střelu, se kterou si Vokatá poradila.
35:57
Vyloučen hráč Nikola Kuchařová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
35:11
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Simona Matušková (3:1).
35:11
Po delší době bez změně ve skóre s po rozehře z rohu prosazuje Bachmaierová.
35:08
Míček poskakoval Dvořáčkové v malém brankovišti.
33:29
Vokatá se štěstím hasí přečíslení 3 na 2.
32:11
Souhra Bachmaierové se Žůrkovou dneska funguje velmi dobře. Tentokrát bez gólu.
29:35
Vokatá si po delší době sáhla na míček po střele ze střední vzdálenosti.
28:45
Brno velmi pozorné s vysunutou obranou, která dělá domácím velké problémy v rozehrávce.
27:24
Projektil Bachmaierové minul bránu asi o čtvrt metru.
25:30
Jičínská hra momentálně plná nepřesností. Brno je zatím není schopné potrestat.
24:10
Gólu do odkryté jičínské brány zabránila bleskovým přesunem Paulovičová.
22:15
Jičín na míčku aktivnější a snaží se kombinovat.
20:45
Domácí uzamkly Brno na vlastní polovině, střela Mullerové zblokována.
20:01
Druhou třetinu začínají na míčku hráčky Jičína.
20:00
20:00
Poměr střel v první části hry: Jičín 10 - Brno 8.
20:00
19:35
Volný úder Jičína z hranice brankoviště končí na brněnské zdi.
18:25
Jičín v plném počtu. Buldogs se při přesilovce prakticky nedostaly ke střele.
18:10
Cenné vteřiny posbíraly teď domácí hráčky za brankou soupeře.
17:25
Minuta brněnské přesilovky pryč. Jičín v oslabení zatím s přehledem.
16:25
Vyloučen hráč Lucie Růžičková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
16:16
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Kristýna Bachmaierová (2:1).
16:16
Tak téhle jičínské akci nechybělo vůbec nic. Tři na milimetr přesně narýsované přihrávky a na jejich konci opět dělovka Žůrkové.
15:44
A další dva brilantní zákroky Dvořáčkové. Jičín v krátkém sledu spálil několik gólových šancí.
14:28
Žůrková v úniku nedokázala Dvořáčkovou překonat. Na brněnské golmance si následně vylámaly zuby ještě dvě jičínské střelkyně.
12:04
Bachmaierová po nádherné krosové přihrávce pálí těsně mimo.
11:25
Hra je plná nepřesností na obou stranách. Až na ojedinělé akce nesledujeme zatím pohledný florbal.
08:51
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michaela Žáková, asistoval Yvona Dostálová (1:1).
07:00
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Lucie Paulovičová (1:0).
07:00
Jičín využívá přesilovou hru, když Žůrková zakončila sérii přihrávek ostrou střelou z úhlu.
05:55
Vyloučen hráč Ema Brucháčková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hra rukou.
04:55
Jičínská pětice kombinuje na vlastní polovině, obrana Buldags kompaktní a pozorná.
03:47
První zákrok si připisuje také Vokatá, se střelou do prostředka branky neměla problém.
01:30
Dvořáčková dlouhým výhozem vyzvala svoji spoluhráčku, Žůrková jí do střelecké pozice nepustila.
00:28
Žůrková otestovala pozornost brněnské golmanky. Té míček sice vypadl, ale k dorážce se žádná z jičínských hráček nedostala.
00:01
Úvodní buly utkání pro hráčky Brna.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Vojtěch Typl.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Sabina Dvořáčková; hráči v poli: Petra Hložanková, Michaela Žáková, Ema Brucháčková, Tereza Halaštová, Yvona Dostálová
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Leona Müllerová, Nikola Kuchařová, Lucie Paulovičová, Gabriela Žůrková, Kristýna Bachmaierová