1:1
2:2
- : -

KM automatik FBK Jičín - K1 Florbal Židenice 4:6
3. Nikola Kuchařová, 28. Nikola Kuchařová, 42. Gabriela Žůrková, 45. Simona Matušková - 13. Lucie Romančáková, 15. Šárka Staňková, 19. Lucie Romančáková, 26. Martina Indrová, 48. Andrea Dernerová, 60. Eva Urbášková; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Alena Vokatá 30 - Lenka Remešová 23; po třetinách: 1:3, 1:1, 2:2;
60:00
60:00
59:53
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Urbášková, asistoval Barbora Sedláčková (4:6).
59:34
Míček projel centimetry od prázdné jičínské branky.
59:12
Jičín to zkouší v šesti.
58:50
Židenice takticky sbírají vteřinky za brankou domácích.
58:38
Volný úder domácích z hranice velkého brankoviště se nepovedl dle představ.
58:37
Timeout KM automatik FBK Jičín
58:00
Zbývají dvě minuty. Jičín se tlačí do útoku.
55:00
V tuto chvíli se hraje 4 na 4. Bude některému z týmů vyhovovat více prostoru na hřišti?
54:45
Vyloučen hráč Andrea Dernerová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za zdržování hry.
54:00
Vyloučen hráč Nikola Kuchařová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
52:18
Dva zákroky Vokaté, která teď drží šance svého týmu.
51:19
Tohle oslabení Jičín ustál a už osnuje plány na vyrovnání.
50:19
Minutu oslabení Jičín zvládl. Bachmaierová dokonce v šanci.
49:19
Vyloučen hráč Denisa Fischerová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
49:04
Další zákrok Vokaté.
47:00
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Martina Indrová (4:5).
47:00
Dernerová se štěstím nadvakrát překonala Vokatou a vrací vedení Židenicím.
45:22
Volný úder Židenic ze zajímavé pozice zastavuje zeď.
45:00
Přečíslení Židenic 2 na 0. Ale Vokatá zasahuje.
44:24
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Simona Matušková, asistoval Adéla Kmošková (4:4).
44:24
Velmi pohledná akce a je srovnáno.
43:55
Jičín se aktivně tlačí za vyrovnávacím gólem. Sledujeme velmi vyrovnné utkání.
41:34
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Lucie Paulovičová (3:4).
41:34
Výborná práce Paulovičové, která naservírovala míček Žůrkové do pozice, ze které snad ani nešlo minout.
40:27
Hráčky Židenic s rozehrávkou váhaly a rozhodčí je o míček připravili. Erbanová následně opět ztroskotala na Remešové.
40:01
I třetí část začínají na míčku hráčky Brna.
40:00
40:00
Poměr střel v první části hry: Jičín 7 - Židenice 10.
40:00
38:49
Jičín oslabení ustál. Erbanová se hned zapojila do hry, ale Remešová jí ve skórování opět zabránila.
37:45
Minuta přesilovky pryč. Jičín zatím dobře brání.
36:44
Vyloučen hráč Karolína Erbanová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
36:05
Signalizované vyloučení pro Jičín.
35:55
Hra se přelévá ze strany na stranu bez nějakých výraznějších šancí.
32:53
Bachmaierová vyfoukla soupeřkám míček, Remešová jí ale ze střeleckého úhlu vytlačila.
31:35
Erbanová si dokázala obhodit soupeřku, míček následně projel centimetry od tyčky.
30:44
Chybu Kuchařové hasí opět Vokatá. Domácí by potřebovaly na hokejkách trochu více jistoty.
30:20
Urbášková z bezprostřední blízkosti pálí přímo do Vokaté.
28:22
Chybu domácí obrany mohla potrestat Sedláčková, Vokatá si ale připisuje další zákrok. Dneska se domácí golmanka rozhodně nenudí.
27:05
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Nikola Kuchařová z trestného střílení (2:4).
27:05
Faul na Erbanovou trestají rozhodčí nařízením trestného střílení, které proměňuje Kuchařová.
26:40
Rychlé přechody jsou Židenicím lépe.
25:02
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Martina Indrová, asistoval Andrea Dernerová (1:4).
25:02
Židenice nakonec nabídnutou početní výhodu využívají a zvyšují na třígólový rozdíl.
24:53
Minuta přesilovky je pryč.
23:54
22:25
Úvod prostřední části plný nepřesností.
20:10
Pomalou rozehrávku narušila svým vpádem Bachmaierová, Remešová kryje.
20:01
Druhou třetinu začínají na míčku hráčky Židenic.
20:00
20:00
Poměr střel v první části hry: Jičín 10 - Židenice 14.
20:00
19:59
Neuvěřitelně rychlá první třetina je za námi. Sledujeme velmi pohlednou hru.
18:16
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Barbora Sedláčková (1:3).
18:16
Nešťastný odraz míčku na polovině hřiště, kterého Židenice využily. Tři rychlé nahrávky a Vokatá opět tahá míček ze své branky.
17:12
Po delší době si připisuje zákrok Remešová.
14:25
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Šárka Staňková, asistoval Lucie Romančáková (1:2).
14:25
Další pohledná akce Židenic. Tentokrát Romančáková v roli nahrávače, kdy z pozabranky našla v brankovišti volnou Staňkovou. Vokatá opět bez šance.
12:33
12:33
Hračky Židenic rozhýbaly domácí obranu a úplně volná Romančáková zakončovala prakticky do prázdné brány.
11:30
Tři za sebou jdoucí zákroky Vokaté!
10:19
Pavlíková dneska velice aktivní, potřebuje jen nepatrně seřídit mířidla.
09:07
Egrtová nedokázala míček, který se objevil v prázdném brankovišti trefit ideálně.
08:29
Vokatá si pohlídala míček, který se po teči obloučkem snášel za brankovou čáru.
07:30
Kombinaci domácích zakočila střelou Bachmaierová, Remešová vyráží.
07:22
Urbášková z prostoru brankoviště pálí mimo prostor jičínské branky.
06:46
Výborný zákrok Remešové proti souhře Erbanové s Pavlíkovou.
04:44
Vokatá si připisuje zákrok po rychlém brejku Židenic.
04:22
Žůrková to v rychlém úniku vzala na sebe, pálí mimo.
02:52
První nebezpečná střela z brněnské strany míří nad domácí branku.
02:42
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Nikola Kuchařová, asistoval Lucie Paulovičová (1:0).
02:42
Úvodní aktivita domácího týmu je odměněna rychlou brankou z hole Kuchařové.
02:13
Růžičková zkusila neúspěšně projít mezi trojicí soupeřek.
00:38
Na příhrávku Pavlíkové nabíhající si Erbanová nedosáhla.
00:01
Úvodní buly utkání pro tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Martina Indrová, Šárka Staňková, Barbora Sedláčková, Eva Urbášková, Lucie Romančáková
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Leona Müllerová, Nikola Kuchařová, Lucie Paulovičová, Gabriela Žůrková, Kristýna Bachmaierová