2:2
1:2
0:1

Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha 5:6p
8. Matěj Havlas, 12. Martin Šindelář, 25. Petr Brautferger, 28. Ondřej Papoušek, 60. Milan Meliš - 18. Matěj Čermák, 24. Marek Zouzal, 26. Josef Juha, 43. Marek Zouzal, 51. Dominik Beneš, 61. Jan Marvánek; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 4:3; využití: 2:1; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 12 - Martin Beneš 23; po třetinách: 2:1, 2:2, 1:2, 0:1;
60:47
61:00
Počet střel v prodloužení: Tatran 2 - Sparta 1
61:00
Celkový počet střel: Tatran 28 - Sparta 18
61:00
Ze základní části Livesport Superligy je to vše, domácí končí na čtvrtém místě a budou muset čekat, kdo na ně v play-off zbyde. Děkuji vám za pozornost v tomto napínavém utkání, a těším se někdy příště zase napočtenou.
60:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Marvánek, asistoval Jakub Kolstrunk (5:6).
60:47
To bylo rychlé. Sparta bere ze zápasu dva body, Tatran jeden.
59:59
Šedesát minut hry nerozhodlo, půjdeme do prodloužení.
59:37
Timeout ACEMA Sparta Praha
59:37
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Ondřej Vítovec (5:5).
59:37
Sparta v šesti.
59:00
Domácí mají už jen minutu na alespoň vyrovnání.
57:20
Vítovec opět z vrcholu do Beneše.
56:24
Vítovec mířil do vzdálenějšího rohu Benešovy branky, kam ale gólman strčil ruku.
55:23
Timeout Tatran Teka Střešovice
55:23
Kolstrunk po sbouji se Sládečkem skončil na střídačce domácích.
55:23
Tatran si zároveň vybírá timeout na probrání taktiky na zvrat utkání.
50:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Dominik Beneš, asistoval Mikuláš Krbec (4:5).
50:10
Tentokrát hosté svoji přesilovou hru využili a jdou dnes poprvé do vedení.
49:29
Vyloučen hráč Matěj Havlas družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
49:29
Havlas nadzvedl florbalku soupeři, rozhodčí byli nekompromisní.
49:10
Langer ztratil míček, Čermák se nedokázal prosadit.
48:41
Zemanovi utekl míček, čehož chtěl využít Brautferger.
48:19
Tatran oslabení ustál.
48:03
Domácí sportovně vrátili míček protihráčům.
47:43
Kříž vyrazil míček paží.
46:19
Vyloučen hráč Petr Brautferger družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:19
Brautferger vrážel do hráče, čímž si vykoledoval dvojku na trestné.
45:45
Odložené vyloučení na straně Tatranu, Beneš je na střídačce.
45:06
Kreysa trefuje zámezí.
43:42
Papoušek zablokovaný nedokázal trefit branku.
42:18
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal, asistoval Milan Garčar (4:4).
42:18
Zouzal obtočil míček kolem Křížovy branky a jsme opět "na nule". 4:4
40:56
Šindelář vyvezl míček a snažil se hledat spoluhráče v předbrankovém prostoru, kde ale nikdo nebyl.
40:01
Poslední buly na úvod třetiny v základní hrací době získali hosté.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Tatran 10 - Sparta 5
40:00
39:59
Tatran se ještě v poslední půlminutě snažil tlačit do zakončení, ale obrana Sparty byla pevná. Do poslední třetiny tak půjdeme za stavu 4:3.
39:35
Langerova střela skončila sražená v autu.
38:50
Pruner po postrčení od Šindeláře skončil na zemi, podle rozhodčích čistý zákrok.
38:14
Šindelář měl dobrou myšlenku, ale bohužel pro domácí před Benešem nestál nikdo v černých dresech.
37:23
Beneš v pololehu dokázal ubránit míček.
36:44
Marvánek z otočky pálil mimo hřiště.
35:52
Mühlfait chtěl nejspíše přihrávat, jeho úmysl ale přečetl Beneš a lapil míček pro sebe.
35:13
Kolstrunk se zavěsil na Šindeláře.
34:20
Juha sám proti Křížovi nedokázal zavěsit.
33:59
Oba týmy už jsou opět v plném počtu.
32:58
Kříž ještě v posledních vteřinách hry 3 na 4 uhasil několik těžkých dorážek.
31:59
Vyloučen hráč Martin Šindelář družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
31:59
Vyloučen hráč Jan Marvánek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
31:59
Po jednom vyloučení na obou stranách si připisují Marvánek a Šindelář. První za bránění ve hře, druhý zřejmě neudržel nervy při rozhodnutí rozhodčích.
31:51
Domácí šetří vteřinky na polovině hostů.
31:44
Kříž předvedl několik tygrů, ale zatím zasahovat nemusel.
30:58
Vyloučen hráč Jonáš Kreysa družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
30:58
Přesilovou hru si vyzkouší také Sparta, kdy Kreysa zbořil v rohu hráče hostujícího týmu.
30:01
Marvánek zakončoval někam směr plachta za hřištěm.
29:22
Brautferger nedokázal překonat na zadku sedícího Beneše.
28:41
Krbcovu střelu po signálu z výběhu lapá Kříž.
28:35
Juha po souboji zbořil mantinel u domácí střídačky.
27:39
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Ondřej Papoušek, asistoval Milan Meliš (4:3).
27:39
Papoušek "haluz" za Benešova záda. Určitě ani jeden z nich neví, jak se ten míček ocitnul v brance.
27:03
Mühlfait se snažil překvapit Beneše, který zajímavým poskočením v základní formaci vyťuknul míček pryč.
25:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Josef Juha, asistoval Dominik Bartoš (3:3).
25:30
Vedení Tatranu nevydrželo ani celou minutu a z gólu se raduje Juha.
24:50
Dlouhý výhoz Beneše likviduje na druhé straně po příťuku útočníka Sparty sklapnutím nohou Kříž.
24:31
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Filip Langer (3:2).
24:31
Langer přihrál Brautfergerovi, který se sám před Benešem nemýlil. Domácí si berou zpátky vedení.
23:18
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal z trestného střílení (2:2).
23:18
Trestné střílení proměnil Zouzal, takže začínáme "od nuly".
23:05
Ujhelyi ztroskotal na Šindelářovi.
22:56
Havlas ze středu hřiště poslal míček dělovkou do chráničů Beneše.
22:20
Pánek se ještě snažil přesvědčit Juhu, že se dotkl míčku jako poslední, ale sparťanský hráč toto popírá.
21:43
Střela trefila Mühlfaita do boty. Pro Tatran šťastný zákrok tohoto obránce.
19:59
Třetinu zakončujeme vysokým míčkem Tatranu.
19:40
Marvánek ze středu hřiště natáhnul střelu, která minula branku Kříže.
19:09
Dominik Beneš ustál souboj se Švédou a vybojoval Spartě míček.
17:03
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Čermák, asistoval Lukáš Ujhelyi (2:1).
17:03
Čermák propálil sedícího Kříže. Sparta stahuje náskok na 1:2 ze svého pohledu.
16:53
Pažákův výběh či přihrávku překazil Havlas.
15:36
Hosté sportovně vrací míček Tatranu.
15:15
Dolejš po krosové přihrávce zamířil jen na nataženou dlaň Kříže.
14:47
Papoušek nachytal Juhu, následně si vybojoval nedovolený zákrok.
13:45
Krbec si málem dal vlastňáka.
12:30
Krbec chtěl znepříjemnit život domácím, ale postavil se mu Kříž.
11:10
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Šindelář, asistoval Filip Langer (2:0).
11:10
Tatran i svoji druhou přesilovou hru využívá na výbornou. Šindelář posílá domácí do dvoubrankového vedení.
11:01
První střelecká akce Tatranu končí odražená v autu.
10:34
Vyloučen hráč Dominik Bartoš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za držení.
10:34
Bartoš zatahal až příliš okatě za záchrannou brzdu, za to stráví dvě minuty na trestné.
07:30
Krátce po buly Kříž chytá míček.
07:11
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Matěj Havlas, asistoval Martin Šindelář (1:0).
07:11
Chvíli po zahájení přesilovky se prosazuje Havlas a otevírá tím skóre dnešního utkání.
07:01
Vyloučen hráč Michal Pažák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
07:01
Aut přeměňuje odložené vyloučení na regulérní, Pažák bránil nedovoleně ve hře Kuby Kolíska, za což stráví dvě minuty na trestné.
06:01
Odložené vyloučení na straně Sparty, Kříž mimo hřiště.
05:33
Beneš vynuloval Havlase.
05:04
Piskáčkova střela štípla Beneše do dlaní.
04:39
Garčar z půlky hřiště o kousek minul Křížovu botu.
04:16
Po delší době se k držení míčku dostává Sparta.
01:45
Beneš si připsal další zákrok, podobně na druhé straně jeho kolega Kříž.
01:37
Tlapák neměl seřízená mířidla.
01:02
Melišova střela skončila odražená od Beneše za hřištěm.
00:37
Rozehrávka pro Tatran z rohu, oba týmy střídají.
00:12
Kříž si připsal první obranný zákrok.
00:01
Úvodní buly získávají hráči Tatranu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Pangerl a Jiří Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Michal Zeman, Martin Dolejš, Jakub Kolstrunk, Mikuláš Krbec, Dominik Beneš
00:00
Line-up domácích Tatran Teka Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Filip Langer, Petr Brautferger, Ondřej Vítovec, Bohumil Piskáček, Matěj Havlas
00:00
Krásné odpoledne ze Sportovního centra Řepy, kde se již za pár chvil odehraje poslední, 26. kolo Livesport Superligy. Domácí Tatran Teka Střešovice vyzve hosty ACEMA Sparta Praha. Zápas vedle online přenosu můžete sledovat i v rámci Studia florbal, kde bude komentované video a po zápase i výběr soupeřů pro play-off.
00:00
V tabulce se Tatran nachází na 4. místě s 51 body. Hosté ze Sparty jsou pak na 6. místě se 46 body. Oba týmy se v případě výhry mohou posunout o jednu příčku nahoru, což by domácím přineslo možnost vybírat si soupeře pro play-off. Spartě páté místo sice nic nepřinese, ale hosté se určitě chtějí naladit před nastávajícím play-off.
00:00
Derby nám již brzy začne, a mně nezbývá než vám již tradičně popřát příjemnou zábavu u sledování zápasu.