2:0
3:1
- : -

KM automatik FBK Jičín - FbŠ Bohemians 6:3
20. Gabriela Žůrková, 22. Karolína Erbanová, 31. Lucie Paulovičová, 50. Gabriela Žůrková, 55. Kristýna Bachmaierová, 56. Kristýna Bachmaierová - 10. Klára Minářová, 15. Hana Poláková, 47. Anna - Marie Divišová; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 4:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Alena Vokatá 30 - Karolína Červová 27; po třetinách: 1:2, 2:0, 3:1;
60:00
Poměr střel v poslední části hry: Jičín 14 - Bohemians 17.
60:00
59:59
Nebyl to nejpohlednější zápas, ale body zůstávají v Jičíně.
59:44
Bohemka v 6 proti 4, ale o výsledku utkání je rozhodnuto.
59:00
Volný úder z hranice brankoviště Bohemce vůbec nesedl.
58:15
Na hřišti je teď více prostoru, trestné lavice jsou plné.
58:04
Vyloučen hráč Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
57:42
Vyloučen hráč Gabriela Vaníčková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:00
Zbývají tři minuty do konce základní hrací doby. Jičín v kompaktním obranném bloku proti 6 hráčkám Bohemky.
56:00
Bohemka to už teď zkouší bez golmanky.
55:19
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová bez asistence (6:3).
55:19
Bachmaierová narušila rozehrávku a propasírovala míček Červové mezi nohama.
54:24
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Lucie Paulovičová (5:3).
54:24
A Jičín využívá i druhou přesilovku!
53:49
Jičín usazen na útočné polovině.
53:28
Vyloučen hráč Adéla Bočanová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
53:23
Bachmaierová nedokázala v běhu míček trefit.
51:00
Jičín hýří aktivitou.
49:13
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Kristýna Bachmaierová (4:3).
49:13
Jak naložit s volným úderem předvedla Žůrková, která si jen nechala přiťuknout od Bachmaierové a pak propálila všechno před sebou.
47:55
Střely rychlosti projektilů létají směrem k brance Bohemky, ale nejsou mířené úplně přesně.
46:33
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Anna - Marie Divišová, asistoval Kristýna Dvořáková (3:3).
46:33
Těsně po uplynutí přesilovky se ale Bohemka přeci jen prosazuje a máme opět srovnáno.
46:29
Jičín i toto oslabení ustál.
44:29
Vyloučen hráč Šárka Egrtová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
44:15
Bohemka tlačí. Signalizované vyloučení pro Jičín.
43:10
Bachmaierová po krásné přihrávce od Žůrkové mimo bránu.
41:49
Poláková vystihla rozehrávku domácích, střela hodně nad.
40:17
Bachmaierová na konci oslabení ještě v šanci ale Cervová proti.
40:01
Třetí třetinu začíná Jičín ještě v oslabení. Na míčku po buly právě domácí.
40:00
40:00
Poměr střel ve druhé části hry: Jičín 12 - Bohemians 6.
40:00
39:35
Po souboji před brankou odchází Štainerová spěšně na střídačku a z nosu jí teče krev. Snad to nebude nic vážného.
38:17
Vyloučen hráč Lucie Růžičková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
38:17
Máme tady vyloučení na domácí straně a Bohemka dostává příležitost srovna stav utkání.
36:20
Krásná souhra domácích, Žůrková z náběhu pálí nad.
35:00
Hra se nám přiostřuje. Rozhodčí zatím zákroky řeší domluvou.
34:13
Bohemka usazená na útočné polovině. Míček projel teď Vokaté brankovištěm, na dorážku byly všechny hráčky Bohemky daleko.
31:40
Chybu v rozehrávce domácích mohla Bohemka potrestat, Vokatou zachránila spojnice tyček.
30:16
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Lucie Paulovičová, asistoval Nikola Kuchařová (3:2).
30:16
Pohlednou souhru domácích zakočují nahrávající Kuchařová a Paulovičová, která z první pálí do odkryté branky.
28:18
Za zády Cervové zazvonila po střele Pavlíkové tyč.
27:29
Jičín tlačí, ale teď hrozícímu gólu z rychlého protiútoku musela zabránit Vokatá.
24:59
Jičín oslabení zvládl.
23:55
První minuta přesilovky je pryč. Jičín zatím zodpovědně brání.
22:59
Vyloučen hráč Denisa Fischerová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:59
Úplně zbytečný faul v podání Fischerové a přesilovku si zahrají hráčky Bohemians.
22:35
Bachmaierová směřovala dorážku mezi nohy Cervové, ta ale skulinku nenechala.
21:08
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Karolína Erbanová, asistoval Lucie Růžičková (2:2).
21:08
A máme tady premiérový gól Karolíny Erbanové, která na začátku druhé třetiny srovnává stav utkání.
20:51
Jičínská pětka zvládla celou dobu kombinovat kolem poloviny hřiště, ale na dostřel se nedostaly.
20:01
Druhou třetinu začínají na míčku hráčky Jičína.
20:00
20:00
Poměr střel v první části hry: Jičín 7 - Bohemians 10.
20:00
19:55
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Lucie Paulovičová (1:2).
19:55
Nabídnutou početní výhodu Jičín chvíli před koncem třetiny využívá a gólem do šatny snižuje rozdíl ve skóre.
19:25
Vyloučen hráč Veronika Štajnerová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování hokejky.
18:12
Jičín se proti papírově silnějšímu soupeři rozhodně nedrží zpátky.
16:10
Další výborný zákrok Cervové, tentokrát si počkala na střelu Pavlíkové.
14:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (0:2).
13:12
Žůrková pohotově našla Paulovičovou, ta pálí přímo do Cervové.
12:00
Erbanová vymíchala tři soupeřky, následně míček ale projel těsně vedle tyčky.
09:15
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Klára Minářová, asistoval Eliška Císařová (0:1).
06:09
Velmi dobré jičínské střídání. Cervová svými zákroky působí velmi jistě.
05:03
Začátek zápasu je ve vysokém tempu, zatím však bez výraznějších šancí.
03:03
První zákrok Červové proti technické střele Mullerové.
02:13
Volný úder Bohemky po "malé domů" zastavila jičínská obrana.
01:54
Střela Kuchařové mimo branku.
01:15
Jiíčn narušuje rozehrávku Bohemky vysoko na jejich polovině. Paulovičové k zisku chyběl kousek.
00:01
Úvodní buly utkání pro tým Bohemians, míček si ale záhy berou domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Karolína Červová; hráči v poli: Eliška Císařová, Veronika Loudová, Adéla Bočanová, Hana Poláková, Klára Minářová
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Leona Müllerová, Nikola Kuchařová, Lucie Paulovičová, Gabriela Žůrková, Kristýna Bachmaierová