2:0
1:0
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - K1 Florbal Židenice 4:0
12. Michaela Šponiarová, 22. Sára Seevaldová, 36. Barbora Husková, 47. Lina Hägg; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Viktorie Karasová 14 - Alena Večeřová 25; po třetinách: 1:0, 2:0, 1:0;
60:00
Střely ve 3. třetině 6:7, celkem 29:14
60:00
Nejlepší hráčky: Vítkovice - 18 Cholinská, Židenice - 17 Romančáková.
60:00
Pozápasový rozhovor s
trenérem hostujícího družstva panem Lubošem Rauerem a hráčkou utkání Lucií Romančákovou: zde
60:00
trenérem domácího družstva panem  Tomášem Martiníkem a hráčkou utkání Lucií Cholinskou: zde
60:00
59:59
Nestalo se tak, domácí dohráli v útočném rohu.
59:11
Domácí oslabení v klidu přežili, tak uvidíme, jestli někdo opět Karasové nepřekazí v poslední chvíli čisté konto
58:20
Plachťák Dernerové vyráží Karasová
57:06
Vyloučen hráč Dominika Buczek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra na zemi.
56:55
Flákanec Buči o zem a asi půjde sedět za hru v leže.
50:28
I střela Janečkové letí tam, kam většina střel v tomto klání. Tzn. jinam než na kasu
48:36
Jsme svědky nového florbalového cvičení. Bago 5 na 5
46:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lina Hägg bez asistence (4:0).
39:46
Produktivita domácích ale taky není bůhvíjak oslnivá, teď Novotná lehce přestřeluje
38:22
Nedá se říct, že by si Židenice nevypracovaly žádné šance, teď si dokonce vypracovaly dvě tutovky. Ve finální fázi to ale zatím hosté pokaždé zmrvili
36:42
V neflorbalové pozici se teď ocitla Indrová, snad bude OK
35:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Alžbeta Ďuríková (3:0).
35:27
Kros Ďuríkové prošel asi přes 5 hokejek a Husková z pravého křídla trefuje přesně na zadní tyč
32:55
Po tlaku domácích zahrozila Urbášková. Karasová v klidu čape
31:25
Tahle pasáž hry byla zmatená jak Pulp Fiction
29:05
Romančáková se dostala ke střele a podavači míčků mají práci.
26:54
Staňková zase nebezpečná z křídla a po delší době dobrý zákrok Karasové.
25:17
Domácí teď předvedli několik pěkných kombinací se zakončením. Potěšující je to, že se o to postaraly všechny lajny. Méně potěšující je to, že ani z těch největších šancí třetí gól nepadl
22:14
Dělovka Šponiarové letěla do víka ale Večeřová ji levačkou vyrazila
21:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Lucie Cholinská (2:0).
19:50
Žádná pokoukaná to zatím není, takže očekávám, že ve druhé třetině se tady budou trhat sítě a lítat manťáky.
18:03
Po delší době něco zajímavého, střely Kubečkové a Huskové zastavuje Večeřová
14:56
Ďuríková se z obrany v podstatě prošla středem hřiště do střelecké pozice a těsně netrefuje víko
14:22
Muselíková nevyužila chyby domácích a přestřeluje
12:50
Připojení je dneska rychlé jako želva na tripu, takže se omlouvám za případné prodlevy.
11:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Šponiarová, asistoval Lina Hägg (1:0).
11:21
Lina se celkem šmajdla na středu, čímž zmátla Večeřovou a Šponiarová toho pohotově využívá.
10:40
Na druhé straně poněkolikáté střílí aktivní Cholča
08:29
Sedláčková s Romančákovou se ocitly v nadějném brejku ale Romančáková už měla zakončení složité
06:03
Ve třetí lajně domácích dneska nastupuje v obraně místo Halfarové Lenfeldová
04:36
Pěkná akce domácích po ose Hyršová, Lenčéšová, Cholinská a předvést se musela Večeřová.
03:10
Na druhé straně zaměstnala Karasovou Staňková.
02:18
První lajna domácích teď zavřela hosty před jejich brankou a Šponiarová vybojovala standardku
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Alena Večeřová; hráči v poli: Martina Indrová, Šárka Staňková, Lucie Romančáková, Barbora Sedláčková, Eva Urbášková
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Viktorie Karasová; hráči v poli: Eliška Planková, Barbora Husková, Dominika Buczek, Alžbeta Ďuríková, Michaela Kubečková
00:00
Karel Plíhal a Petr Fiala kdysi jezdívali do Židenic. Dneska přijely Židenice na Dubinu a asi za dvě hodiny budeme vědět, kdo z tohoto utkání odejde s kruhy pod vočima..