2:3
0:2
- : -

FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - K1 Florbal Židenice 2:8
35. Anežka Pěnkavová, 38. Veronika Balejová - 1. Eva Smutná, 1. Monika Jahodová, 11. Monika Jahodová, 36. Barbora Sedláčková, 39. Kamila Pravcová, 40. Lucie Romančáková, 47. Lucie Romančáková, 58. Šárka Staňková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 12, Kristýna Karli 2 - Alena Večeřová 22; po třetinách: 0:3, 2:3, 0:2;
60:01
Střely celkem: Tigers Start 98 - 24; K1 Florbal Židenice - 22
60:00
Střely ve 3. třetině: Tigers Start 98 - 5; K1 Florbal Židenice - 4
60:00
58:50
Pěkná střela od Šnajberkové, brankářka hostů vychytala maskou.
57:50
Tigers zkouší hru bez brankářky.
57:45
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Šárka Staňková, asistoval Eva Urbášková (2:8).
56:50
Vejvodová střílí od mantinelu, těsně vedle.
54:05
Židenice jsou zatím jisté na florbalkách a v klidu kombinují.
53:41
Vyloučen hráč Kateřina Kovaříková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
53:10
Jakmile se Brno dostane k míčku, tak hráčky si v klidu přihrávají a připravují si šance.
52:10
Tigers se bojuje za brankou Židenic, ale opět ztrácí míček.
52:09
Timeout FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
51:45
Chybí tomu střelba holky.
50:26
Startíček se snaží v klidu rozehrát přesilovku.
50:03
Vyloučen hráč Monika Jahodová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
49:46
A další odložené vyloučení.
49:26
Brno je víc na míčku a stále nebezpečně hrozí.
46:35
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Barbora Sedláčková (2:7).
46:32
Další ztráta míčku na straně domácích  a přečíslení 2 na 1, Romančáková L. se v pohodě trefila do odkryté branky.
45:02
Baťková se vymotala ze sevření dvou hráček a běžela na branku, trefila golmanku hostů.
44:25
Židenické hráčky jsou na míčku  a drží domácí v kleštích.
43:10
Karli výborně zareagovala na míček, který se odrazil od vlastní obránkyně.
41:45
Balejová zachytila přihrávku  a  Tigers drží míček.
41:14
Vyloučen hráč Anežka Pěnkavová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
41:14
Nešťastné seknutí od Pěnkavové rozhodčí nepřehlédli.
40:05
Balejová zatáhla míček k soupeřkám  a Tigers se dostaly do šance.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Kristýna Karli družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
40:00
40:00
Střely ve 2.třetině: Tigers Start 98 - 8; K1 Florbal Židenice - 7
40:00
39:38
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Eva Urbášková (2:6).
39:20
hráčka Startu č. 84, Balejová trefuje tyč.
38:26
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kamila Pravcová, asistoval Jitka Drápalová (2:5).
38:26
Drápalová potáhla míček z rohu, přihrála  Pravcové, která si chytře naběhla do velkého brankoviště.
37:25
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Veronika Balejová, asistoval Kristina Zlatníková (2:4).
37:25
Zmatek před brankou hostů, vyřešila Zlatníková s Balejovou.
35:53
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Šárka Staňková (1:4).
35:53
Jeden ztracený míček a hráčky Brna rychle přenesly hru, Sedláčková se po křižné nahrávce nemýlila.
35:26
Tigers jsou povzbuzeny úspěchem a mačkají Židenice, škoda že střelecké pokusy končí mimo branku .
34:20
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Anežka Pěnkavová bez asistence (1:3).
34:20
Tuto branku zapisovatelka bohužel neviděla :-D
32:26
Hráčka Startu č. 28, Vejvodová trefuje tyč.
31:45
Židenice se dostaly ve vlastním oslabení do brejku 2 na 1.
31:10
Tigers ztratily míček a jen horko těžko se ho snaží získat zpět.
30:21
Vyloučen hráč Eva Nečasová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
29:50
Odložené vyloučení po faulu na Zlatníkovou.
28:10
U míčku jsou Židenice a v klidu rozehrávají .
26:30
hráčka Židenic č. 32, Rybníčková trefuje tyč.
26:10
Kutnarová zachytila rozehrávku soupeřek shodila na Mervartovou, ta byla v těžké pozici a míček se od ní odrazil na Baťkovou. Baťková střílela po zemi.
24:48
Balejová se dostala do dobré střelecké pozice, ale střílí zase vedle branky.
22:36
Hráčky Startu teď dvěma přesnýma křižnýma přihrávkama přehrály obranu hostů, Vejvodová minula branku.
20:56
Drápalová se dostala ke střele nad velkým brankovištěm, trefila Janglovou.
20:12
Start do 2. třetiny naběhl ve velkém tempu, Šnajberková jedovatě vystřelila z dálky od mantinelu.
20:00
20:00
Střely v 1.třetině: Tigers Start 98 - 11, K1 Florbal Židenice - 11
20:00
18:20
Výhoz od Janglové přijmula Fousová, potáhla si míček a vystřelila na clonu, odražený míček se snažila dorazit Balejová.
17:45
Nedůrazná obrana domácích, spousta odražených míčků a sřela hostů.
15:15
Největší šance domácích,v těsném slstřílela Zlatníková  a Špačková, jen štěstí zachránilo hosty.
14:18
Mervartová dostala nahrávku do běhu, poslala křižnou přihrávku na Kutnarovou, ta byla v pěkné šanci, střela šla do brankářky.
12:45
Pěnkavová vyvezla míček a poslala nabídku směrem na branku domácích  pro Kovaříkovou, ta jemnou tečí těsně minula branku.
11:47
Kutnarová střílí z otočky po zemi, Večeřová chytila.
11:20
Tigers jsou pod tlakem, Smutná pálí z dálky.
10:02
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Monika Jahodová, asistoval Kateřina Rybníčková (0:3).
08:26
Tigers se dostaly do brejku 3 na 1, finální přihrávka přišla o milisekundu později než bylo třeba a kovaříková už neměla šanci zakončit.
08:24
Nepokrytá hráčka před brankou Tigers a Brno trestá.
07:00
Tigers napadá rozehrávku soupeřek a dostává je do problémů.
05:28
Standartka domácích od mantinelu: Špačková naběhla do rozehraného míčku a z výjezdu střílela, před brankou dorážela Balejová.
04:00
Balejová dobře napadala, získala míček u mantinelu a přihrávala před branku na Zlatníkovou, ta byla tísněna obránkyní Židenic a ke střele se nedostala.
03:19
Start se těžko dostává do hry, přihrávky jsou hodně nepřesné a míčky zatím  odevzdávají soupeřkám.
00:50
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Monika Jahodová, asistoval Klára Jahodová (0:2).
00:48
Obránkyni Tigers sjel míček z čepele a Jahodová s Jahodovou vykoupaly golmanku domácích.
00:44
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Smutná, asistoval Michaela Hřebíčková (0:1).
00:40
Smutná vyběhla z pozice obránce, proběhla mezi křídly Tigers , narazila si s Hřebíčkovou a zakončila pod pravou ruku Janglové.
00:01
První míček utkání získaly Tigers.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Alena Večeřová; hráči v poli: Martina Indrová, Šárka Staňková, Barbora Sedláčková, Eva Urbášková, Lucie Romančáková
00:00
Line-up domácích FATPIPE Tigers Start98 Kunratice: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Vanda Šnajberková, Kateřina Fousová, Barbora Špačková, Kristina Zlatníková, Veronika Balejová
00:00
Dobrý den,
vážení diváci, vítám vás u on line přenosu dohrávky 20. kola extraligy žen mezi Tigers Start 98 a K1 Florbal Židenice.