3:1
3:1
- : -

MITEL Florbalová akademie MB - KM automatik FBK Jičín 8:5
3. Marcela Urbanová, 13. Marie Jirková, 26. Eliška Pivoňková, 28. Barbora Doležálková, 33. Karolína Janatková, 41. Eliška Horáková, 44. Karolína Janatková, 46. Barbora Doležálková - 2. Karolína Erbanová, 7. Gabriela Žůrková, 14. Karolína Erbanová, 23. Gabriela Žůrková, 50. Nikola Kuchařová; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Eva Klementová 20 - Alena Vokatá 21; po třetinách: 2:3, 3:1, 3:1;
60:00
60:00
Pozápasové rozhovory:

60:00

60:00
59:59
Poslední vteřiny utkání a Boleslavi 3 body už nikdo nevezme.
59:59
Střely 3. třetina MB 12 , Jičín 10
58:00
Začaly nám poslední dvě minuty utkání. Hosté hrají bez brankáře
57:44
Rúžičková zkouší střelou z dálky  reakci Klementové.
56:45
Nyní se nám kapku naplnily trestné lavice, nejprve byla vyloučená Beránková za zdržování hry. Po ní , Paulovičová za sekání a posléze Vacardová za sekání. Nyní začíná klasická přesilovka hostí
55:30
Vyloučen hráč Viktorie Vacardová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování hokejky.
54:33
Vyloučen hráč Lucie Paulovičová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
54:17
Vyloučen hráč Petra Beránková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za zdržování hry.
53:07
Karolína Erbanová teď srdnatě bojovala s obranou Boleslavi. Ale přes obránkyni Boleslavi se jí nepodařilo projít.
52:14
Janatková mohla završit hattrick, ale ještě zvolila přihrávku , bohužel Horáková její přihrávku nezpracovala.
49:47
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Nikola Kuchařová, asistoval Kristýna Bachmaierová (8:5).
49:47
Tak na konec přesilové hry se přeci jen Jičín prosazuje , Kuchařová dává kontaktní gól
49:02
Jičín se zatím v přesilovce nedostal přes skvěle zvládnutý obranný val domácích. Hra se zatím odehrává ve středu hřiště. Domácí čtveřice ,odolává skvěle
47:48
Vyloučen hráč Klára Hukalová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
45:13
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Barbora Doležálková z trestného střílení (8:4).
45:13
Jičín kupí jednu chybu za druhou a další faul ,který je trestán trestným střílením , který provádí opět Bára Doležálková. A opět se nemílí, tentokráte vymetla druhý roh brnaky Jičína
43:33
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Karolína Janatková, asistoval Eliška Horáková (7:4).
43:33
Další gól Káji Jantkové jak přes kopirák tomu jejímu předchozímu. Nyní jí akorát nahrávala Eliška Horáková, ovšem Kája prošla hřiště uplně stjeně a do stejného místa v brance zvyšuje na 7:4. Za obě branky by si Kája zasloužila nominaci do zlaté helmy.
42:55
Domácí hráčky jsou teď v laufu a zásobují Vokatou jednou jedovatou střelou za druhou. Velkou šanci teď měla Machačová, které míček bohužel uskočil
40:44
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Horáková bez asistence (6:4).
40:44
Eliška Horáková ,prošla vše co jí stálo v cestě a střelou do šibenice posílá Boleslav do dvoubrankového vedení
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2. třetině MB: 4, Jičín 9
38:07
Jičín začíná dělat na vlastní polovině chyby v kombinaci, Boleslav to zatím nedokázala potrestat gólově.
32:59
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Karolína Janatková, asistoval Petra Beránková (5:4).
32:59
Beránková v rohu hřiště vybojovala míček, našla Janatkovou. Janatková  sama prošla celé hříště a střelou mezi nohami Vokaté ,posílá Boleslav do vedení.
31:28
Na hrací ploše se začalo přiostřovat
30:18
Domáci hráčky po vyrovnání velmi ožily a začinají i lépe kombinovat a jsou to hostující hráčky ,které nevědí kam dříve skočit.
27:07
27:07
Vyrovnáno, Bidí (Bára Doležálková) zkušeně vyrovnává, vytáhla si Vokatou z branky a přes padající golmanku do levého rohu vyrovnává
27:06
Kvapilová těd vybojovala míček na svý půlce ,prošla až na polovinu soupeře ,kde jí zastavil soupeř faulem. Z následující rozehrávky je utočící hráčka faulována a domací mají možnost vyrovnat z trestného střílení.
25:01
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Pivoňková, asistoval Marie Jirková (3:4).
25:01
Domácí bleskově využivají přesilovku, M. Jirková našla Pivoňkovou a ta snižuje na rozdíl jedné branky
24:42
Vyloučen hráč Denisa Fischerová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za držení.
23:02
Obrovská šance domácích Švejdová ,rozvonila  všechny tyče hostující branky.
22:54
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Lucie Paulovičová (2:4).
22:54
Tentokrát se už Žůrková nemílí a po nahrávce Paulovičové,uklízí míček k levé tyčce domácí branky.
20:15
Hned po zahájení 2. třetiny, zkouší pozornost Klementové z dálky Žúrková. Klementová vytěsnila nad branku
20:00
20:00
19:59
Boleslav měla ted velikou šanci na vyrovnání. M. Jirková to zkoušela z dálky, Vokatá míček vyrazila ,ale k odraženému míčku se dříve dostaly obránkyně hostí.
19:59
Střely po 1. třetině MB: 7, Jičín 9
19:07
První lajna Jičína teď zamotává domácím hráčkám hlavu. Pro domácí vše naštěstí řeší Klementová jistým zákrokem.
16:48
Domácí oslabení ustály ,ještě měly šanci jít do přečíslení. Ale hostující hráčky včas zaklaply obranné bloky.
14:27
Vyloučen hráč Eliška Pivoňková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
14:27
Máme tu první vyloučení , na domácí straně Eliška Pivoňková to přehnala se silou a sekla do hokejky soupeřky. Za odměnu si vysloužila od bratří Ležáků 2.minuty za sekání
13:32
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Karolína Erbanová, asistoval Michaela Pavlíková (2:3).
13:32
Michaela Pavlíková nachází volnou Erbanovou ,která posílá Jičín do vedení.
12:08
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Marie Jirková, asistoval Daniela Švejdová (2:2).
12:08
Máme opět vyrovnáno. Švejdová opět krásně vybojovala míček nachází tenkráte M.Jirkovou, která posílá míček do levýho rohu Jičínské branky.
09:44
Boleslavští těd pěkně kombinují za brankou Jičína, Beránková si pohledem pohlídala kde má spoluhráčky ,našla Janatkovou, ta vystřelila .Vokatá chytá.
07:45
Kvapilová vybojovala miček, nahrává "zandoura" na Vranovou, ta nachzí Vacardovou, která zkouší pozoronost hostující golmanky
06:25
06:25
Paulouvičová ted prošla hřištěm jak nůž máslem, našla před brankou Žúrkovou,která už věděla ,kam uložit nejlépe míček.
05:14
Vyrovnávající gól nabudil domácí tým. Boleslav těd předvádí krásné kombinace chybí jen přesnější zakončení . Přesto si Vokatá nemůže stěžovat ,že by se nudila.
02:25
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Marcela Urbanová, asistoval Daniela Švejdová (1:1).
02:25
Máme vyrovnáno , Švejdová vyslala dlouhou přihrávku na Urbanovou, která se nemýlila a střelou do šibenice vyrovnává.
01:12
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Karolína Erbanová, asistoval Šárka Egrtová (0:1).
01:12
Je tu další akce hostí a gól střílí  rychlobruslařská naděje Karolína Erbanová, která nasadila jesličky domácí obraně a vymytla roh branky Klementový
00:03
První šance Jičína Paulovičová orazítkovala domácí tyčku
00:01
Úvodní buly vyhrály hráčky Jičína
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Nikola Kuchařová, Lucie Paulovičová, Leona Müllerová, Gabriela Žůrková, Kristýna Bachmaierová
00:00
Line-up domácích MITEL Florbalová akademie MB: brankář: Eva Klementová; hráči v poli: Monika Žapková, Marcela Urbanová, Marie Jirková, Eliška Pivoňková, Daniela Švejdová
00:00
Vítáme Vás u dnešního utkání z Mladé Boleslavi. Kde se představí domácí tým Mladé Boleslavi proti hostům z města Rumcajse z Jičína.