1:2
1:5
- : -

FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:12
30. Hana Poláková, 50. Hana Poláková - 4. Barbora Husková, 6. Michaela Šponiarová, 17. Lina Hägg, 18. Denisa Hyršová, 20. Barbora Husková, 28. Barbora Husková, 33. Alžbeta Ďuríková, 42. Barbora Husková, 47. Denisa Ferenčíková, 50. Michaela Šponiarová, 54. Barbora Husková, 60. Michaela Šponiarová; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Anna Urbanová 7, Karolína Červová 11 - Viktorie Karasová 9; po třetinách: 0:5, 1:2, 1:5;
60:00
Střely ve třetí třetině: 3:13
60:00
60:00
Utkání končí zaslouženou výhrou hostí. Domácí se snažili hrát aktivně, ale kvalita především zakončení byla na straně Vítkovic.
60:00
59:58
Do brejku se dostávala Kadidlová, ale čas vypršel.
59:43
Husková na Šponiarovou a ta zvyšuje na 2:12.
59:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Šponiarová, asistoval Barbora Husková (2:12).
59:02
Přesilová hra pro Vítkovice po sekeře Chaloupkové
59:01
Vyloučen hráč Julie Chaloupková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
56:20
Timeout FbŠ Bohemians
56:20
Vyloučen hráč Dominika Buczek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
53:46
Buczek získala míček na Batíkové a předala ho Huskové. Ta skóruje ze středu hřiště.
53:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Dominika Buczek (2:11).
53:13
Zápas se nyní v klidnějším tempu. Vítkovice mají hru pod kontrolou.
51:27
Buczek teď navštívila trestnou lavici po souboji s Havlovou.
49:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Šponiarová, asistoval Zuzana Halfarová (2:10).
49:32
Šponiarová přesně ze středu po chybě domácí obrany.
49:23
Instinkt střelce a Poláková dává svůj druhý gól.
49:16
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Tereza Havlová (2:9).
48:03
Husková z první mimo po přihrávce Ďuríkové.
46:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Michaela Šponiarová (1:9).
45:06
Kubečková faulována Bímovou a nejnebezpečnější formace Vítkovic znovu útočí.
43:11
Bočanová teď odehrála velmi dobré střídání a pořádně si zaběhala.
41:07
Husková získává míček na Dvořákové a prostřeluje Červovou.
41:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková bez asistence (1:8).
40:01
Začíná třetí třetina a na buly Šponiarová a Bartošová.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 6:8
40:00
Druhá třetina skončila. Hra se vyrovnala, Vítkovice jsou více na míčku, ale domácí hrozí z brejků.
40:00
37:51
Domácí v plném počtu a nyní na míčku.
35:51
Přesilovka pro hosty po tvrdším zákroku Havlové na Buczek.
35:40
Vyloučen hráč Tereza Havlová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
34:23
První úspěšný zákrok Červové proti Hägg.
32:41
Změna v domácím brankovišti. Urbanovou střídá Červová, nutno podotknout že Urbanová za obdržené branky nemohla.
32:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Alžbeta Ďuríková, asistoval Eliška Planková (1:7).
32:37
Střídání brankáře. Nový brankář Karolína Červová družstva FbŠ Bohemians
30:48
Havlová důrazná v rohu. Vítkovice rozehrávají.
29:36
Domácí se prosazují. Poláková ze středu nekompromisně a Bohemka snižuje.
29:34
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (1:6).
29:21
Druhá přesilovka pro domácí. Uvidíme jak s ní naloží.
29:08
Vyloučen hráč Vendula Maroszová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:26
27:26
Husková kompletuje hattrick.
26:57
Kubečková dobře napadá, následně Buczek jen do domácího bloku.
24:16
Vítkovice v plném počtu a na hřiště jde přesilovková formace.
22:52
Síly na hřišti se vyrovnávají.
22:51
Vyloučen hráč Tereza Havlová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
21:55
Přesilovka pro domácí.
21:51
Vyloučen hráč Lenka Lenčéšová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení.
21:47
Hernandezová dobře v rozehrávce, následně faul na Minářovou a oba týmy střídají.
20:01
Začíná druhá třetina a na buly Bartošová a Šponiarovou.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 2:9
20:00
První třetina skončila. Vítkovice zaslouženě vedou. Bohemka se snaží hrát aktivně, ale má problém s pressingem Vítkovic.
20:00
19:43
Husková si se zakončením uměla poradit a zvyšuje na 5:0.
19:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Eliška Planková (0:5).
18:47
Minářová v dobré šanci, ale střílí těsně nad branku Karasové.
17:59
Vítkovice a jejich pověstný pressing. Hyršová měla jednoduchou práci.
17:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Hyršová, asistoval Lucie Cholinská (0:4).
16:03
Po ztrátě v rozehrávce se prosazuje Hägg.
16:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lina Hägg bez asistence (0:3).
15:02
Planková před brankou zastavila možná gólovou střelu Huskové.
11:18
Ferenčíková se teď provinila proti pravidlům a Bohemka se tlačí do zakončení.
09:55
Kadidlová teď dobře do obrany a získala míček pro domácí.
08:04
Vítkovice zatím více na míčku a vytvářejí si převahu. Teď Hägg těsně mimo.
05:34
Šponiarová tečuje před brankou a Vítkovice odskakují.
05:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Šponiarová, asistoval Lina Hägg (0:2).
03:59
Buczek nachází na zadní tyči zcela volnou Huskovou a ta dává první branku utkání.
03:46
03:39
Poláková zastavená jen za cenu faulu a oba týmy střídají.
03:06
Bohemka začíná na dvě formace, uvidíme kdy nastoupí třetí lajna.
00:34
V první šanci Vítkovice.
00:01
Úvodní buly zápasu pro hosty a ty jsou hned na míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Viktorie Karasová; hráči v poli: Lenka Novotná, Denisa Ferenčíková, Vendula Maroszová, Michaela Šponiarová, Lina Hägg
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Anna Urbanová; hráči v poli: Lucie Hernandezová, Kristýna Dvořáková, Andrea Kadidlová, Klára Minářová, Lucie Veselá
00:00
Vážení diváci vítejte u online přenosu z 19.kola Extraligy žen mezi Bohemkou a hosty z Vítkovic. Favoritem jsou hosté, ale Bohemka na domácím hřišti dokáže favority potrápit. Bod zde v Břežanech ztratila Ostrava.