5:1
9:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - MITEL Florbalová akademie MB 17:3
9. Dominika Buczek, 12. Michaela Šponiarová, 18. Sára Seevaldová, 21. Sára Seevaldová, 24. Alžbeta Ďuríková, 29. Michaela Kubečková, 37. Zuzanna Krzywak, 37. Vendula Maroszová, 42. Veronika Enenkelová, 48. Vendula Maroszová, 48. Zuzana Halfarová, 49. Lucie Cholinská, 50. Michaela Kubečková, 50. Denisa Ferenčíková, 56. Lina Hägg, 58. Michaela Šponiarová, 59. Zuzanna Krzywak - 16. Petra Pavlíková, 32. Karolína Janatková, 59. Petra Pavlíková; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Lenka Kubíčková 7 - Kateřina Valečková 20, Eva Klementová 9; po třetinách: 3:1, 5:1, 9:1;
60:00
Střely ve 3. třetině prosím pěkně 27:5, celkem pak 46:10
60:00
Nejlepší hráčky: Mladá Boleslav 38 Petra Pavlíková, Vítkovice - 8 Dominika Buczek
60:00
59:59
Během poslední minuty se ještě vyskytly nějaké šance na obou stranách
58:36
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Petra Pavlíková, asistoval Marcela Urbanová (17:3).
58:36
Pavlíková se dnes podruhé trefuje a je už je to zase jen o 14
58:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzanna Krzywak, asistoval Lucie Cholinská (17:2).
58:16
Tenisovo bejzbólová spolupráce Cholči a Zuzy a další gól
57:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Šponiarová, asistoval Lina Hägg (16:2).
57:16
A zase pěkná akce přes Linu v rohu na Mišku na střed a ta pálí do víka
56:45
Výhoda pro Vítky
55:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lina Hägg, asistoval Vendula Maroszová (15:2).
53:28
Na druhé straně Pivoňková zaměstnala Kubíčkovou.
52:07
Hostům se teď povedlo tu kanonádu zastavit
49:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Michaela Šponiarová (14:2).
49:29
Střídání brankáře. Nový brankář Eva Klementová družstva MITEL Florbalová akademie MB
49:29
Tak ten tajm Bolce evidentně pomohl asi jako Yoko Ono skupině Beatles.. Po dalších 20 vterřinách se individuálně prosazuje Ferenčíková a Bolka střídá gólmanky
49:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Dominika Buczek (13:2).
49:08
Další střídání, Buča na Kubečkovou a ta do víka
48:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lucie Cholinská, asistoval Denisa Hyršová (12:2).
48:36
Cholča střelou na bližší tyč navyšuje rozdíl na 10
47:46
Timeout MITEL Florbalová akademie MB
47:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzana Halfarová, asistoval Lucie Cholinská (11:2).
47:46
Trefuje se i Halfi a je to o 9
47:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vendula Maroszová z trestného střílení (10:2).
41:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Veronika Enenkelová, asistoval Denisa Ferenčíková (9:2).
41:28
Teď už Enenkelová v podobné situaci volila střelu a je z toho gól
41:02
Zaznělo: "Střídej" ale pokračuje se ve stejném složení..
39:57
Vyloučen hráč Karolína Janatková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za hra na zemi.
39:37
Zase výhoda pro Vítky
38:20
Domácí si zase nahrávají kolem pětice hostů
36:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Michaela Šponiarová (8:2).
36:40
V brejku po pravém křídle Maroszová a trefuje se na bližší tyč
36:04
36:04
Domácí v pěti a z brejku skórují
33:58
Vyloučen hráč Michaela Šponiarová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
33:58
Míša Šponiarová přišla na kus řeči.
31:57
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Karolína Janatková bez asistence (6:2).
31:57
Pěknou individuální akcí se prosazuje Janatková. Slovy hlavní pořadatelky: "Jako já zamlada.. když se mi chtělo.."
31:24
Valečková teď nechytala míček ale musela chytat Novotnou, která do ní neúmyslně vběhla.
30:15
Po delší době šance Bolky
28:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Veronika Enenkelová (6:1).
28:39
No moc dlouho né, přesně 18 vteřin než přesilovku využila Kubečková
28:21
Vyloučen hráč Petra Pavlíková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
28:21
Dvě minuty se hrálo 6 na 5, tak uvidíme, jak dlouho se bude hrát 5 na 4.
27:34
Výhoda trvá už přes minutu a rozhodčí se pořád hlásí.
26:25
25:28
Šponiarová ostřeluje branku hostí
23:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Alžbeta Ďuríková bez asistence (5:1).
23:56
Betka teď obrala hosty o míček a pohrála si i s gólmankou.
20:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Dominika Buczek (4:1).
20:49
20:00
20:00
Střely v 1. třetině 10:3
20:00
19:57
Novotná ještě stihla v brejku vystřelit a gólmanka hostí vytáhla další dobrý sejv.
18:45
Schovaná střela Lenčéšové a zákrok Valečkové
17:17
17:17
Buča zase předložila Seevaldové, teď to asi byla těžší pozice než ze začátku ale Seevaldo vá to teď uklidila přesně.
16:56
Lina Hägg z první těsně mimo.
16:04
V brejku se ocitla Voříšková ale skončila i s míčkem až za brankou
15:20
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Petra Pavlíková bez asistence (2:1).
15:20
Pavlíková dostala přihrávku od domácích a měla čas zamířit přesně
13:50
Teď to vypadá jako přesilovka domácích. Pět set nahrávek dokola ale střela žádná.
11:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Šponiarová bez asistence (2:0).
11:52
Ale nakonec se první lajna domácích přece jen prosazuje po individuální akci Šponiarové.