1:3
1:1
- : -

KM automatik FBK Jičín - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:5
13. Gabriela Žůrková, 39. Michaela Pavlíková, 60. Nikola Kuchařová - 13. Patricie Suchanová, 25. Hana Chaloupková, 36. Vanessa Rebecca Keprtová, 38. Eliška Chudá, 55. Eliška Poláková; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 0 + Sára Čelišová 5:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Alena Vokatá 26 - Hana Ranochová 28; po třetinách: 1:1, 1:3, 1:1;
60:00
Poměr střel v poslední části hry: Jičín 12 - Chodov 7.
60:00
60:00
59:29
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Nikola Kuchařová, asistoval Kristýna Bachmaierová (3:5).
58:24
Ještě jedna kombinace mezi Erbanovou a Pavlíkovou, střela opět příliš vysko.
57:10
Zbývají tři minuty do konce utkání. Třígólový rozdíl už domácí zřejmě nestáhnou, ale troufám si říct, že takhle těžké utkání favorit z Prahy nečekal.
54:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eliška Poláková, asistoval Eliška Chudá (2:5).
54:12
Fatální chyba domácí hráčky, kterou Chodov využívá a zřejmě rozhodl o osudu utkání.
53:00
Čas, který má Jičín na to, aby srovnal stav utkání, se rychle krátí.
50:52
Chudá skryla svoji střelu za hordu těl, Vokatá reagovala až na poslední chvíli.
49:38
Další šance domácích. Bachmaierová napálila Ranochovou přímo do masky.
45:45
Ani druhou nabídnutou přesilovku Jičín nedokázal využít. Nicméně dnes rozhodně není horším týmem.
44:55
Po střele Bachmaierové zazvonila tyč, míček pak spadl na brankovou čáru a odkulil se ven.
44:15
První minuta přesilovky přinesla jednu velkoou šanci, kterou Ranochová zvládla zneškodnit.
43:14
Vyloučen hráč Eliška Chudá družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:55
Tak dlouho si domácí nahrávaly, až o míček přišly. Bleskový návrat do obrany, ale chodovský postup rychle zastavil.
40:35
Po střele Paulovičové zazvonily snad všechny tři tyče.
40:01
Poslední třetinu zahajují na míčku domácí hráčky. Žůrková hned střílí, střela sražená nad.
40:00
40:00
Poměr střel v druhé části hry: Jičín 11 - Chodov 16.
40:00
39:00
Opět několik spojených gólů. Chodov se ujal již tříbrankového vedení. To po krásné nahrávce od Erbanové stáhla Pavlíková. Proti jejich kombinaci byla Ranochová bez šance.
38:37
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Michaela Pavlíková, asistoval Karolína Erbanová (2:4).
37:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eliška Chudá, asistoval Vanessa Rebecca Keprtová (1:4).
35:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Vanessa Rebecca Keprtová, asistoval Daniela Frantíková (1:3).
35:05
Velmi podobná gólová situace. První střelu Vokatá pouze vyrazila před sebe a následovala jednoduchá dorážka.
33:58
První jičínské pětice dělá Chodovu hodně starostí.
31:46
Erbanová připravila soupeřky o míček, ale její střelu Ranochová za svá záda nepustila.
31:16
Ani v této přesilovce gól nepadl.
30:52
V brankovišti zůstala ležet Bachmaierová. Nakonec odchází po svých a ještě zbývá necelá půlminuta přesilovky.
29:35
Hned v úvodu přesilovky skrumáž před brankou Ranochové.
29:16
Vyloučen hráč Kristína Belicová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání.
28:15
Oba týmy jsou při přechodu poloviny hřiště dost zbrklé a o ztráty míčku není nouze.
26:22
Vokatá teď doslova sebrala gól z chodovských hokejek!
24:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Hana Chaloupková, asistoval Ivana Vachovcová (1:2).
24:55
První střelu Chaloupkové si Vokatá pohlídala, míček ale vyrazila tak nešťastně, že se odrazil zpět k Chaloupkové a tu už jej doťukla za brankovou čáru.
23:50
Po střele Erbanové míček poskakoval Ranochové na brankové čáře!
22:52
První pětka Jičína se dokázala celkem dlouho udržen na míčku na útočné polovině. Chodovská obrana zvládla střely zblokovat.
20:23
Jičín přestál pětiminutové oslabení rozdělené do dvou třetin bez inkasované branky.
20:01
Druhou třetinu začíná na míčku Chodov, kterému ještě zbývá část přesilovky.
20:00
20:00
Poměr střel v první části hry: Jičín 8 - Chodov 8
20:00
19:15
Žůrková se dostala v oslabení ke střele, Ranochová pozorná.
18:14
Skvělý zákrok Vokaté, tahle střela mířila přímo k tyči.
16:45
Jičín oslabení docela umí, ale 5 minut je dlouhá doba. Jak s nabídnutou šancí Chodov naloží?
15:30
Ou, tak tohle je hodně přísné. Čelišová poslala soupeřku za mantinel a rozhodčí jí posílají na trestnou lavici na pět minut.
15:22
Vyloučen hráč Sára Čelišová družstva KM automatik FBK Jičín na 5 minut za hrubost.
13:00
Máme tu dva rychlé góly. Jičín se sice ujal vedení po gólu Žůrkové, ale hned z následující akce Chodov srovnal.
12:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Patricie Suchanová bez asistence (1:1).
12:27
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Lucie Paulovičová (1:0).
11:48
Dobré napadání jičínské druhé lajny! Střela Pavlíkové mířila nad branku.
11:12
Utkání nám zatím žádnou vyloženou šanci nepřineslo.
08:42
Suchá po seběhnutí do brankoviště dostala přihrávku, ale pálí nad.
06:58
Nenápadné nahození Hanzlíkové od půlky bylo tečované a Vokatá mohla být ráda, že nakonec míček zamířil mimo tyče.
06:14
I Vokatá si připisuje první složitější zákrok po chybě jičínské obrany.
05:04
Další práce pro Ranochovou, tentokrát po kombinaci první jičínské lajny.
03:57
Pavlíková zkusila nachytat Ranochovou, když rovnou z volného úderu nahodila směrem na bránu.
03:13
Úvod utkání je z obou stran opatrný.
01:35
Oba týmy v úvodu utkání velmi rychle střídají, aby si všechny hráčky osahaly palubovku.
00:01
Úvdní buly utkání pro tým Chodova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Hana Ranochová; hráči v poli: Daniela Frantíková, Marie Havlíčková, Patricie Suchanová, Eliška Chudá, Karolína Suchá
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Lucie Paulovičová, Leona Müllerová, Nikola Kuchařová, Gabriela Žůrková, Kristýna Bachmaierová
00:00
Jičín dnes před sebou má poslední utkání základní části na domácí půdě. Tým podpořený včerejší výhrou nad Židenicemi se pokusí o malý florbalový zázrak.