5:1
2:1
- : -

Tatran Střešovice - Bulldogs Brno 12:2
2. Barbora Břešťálová, 3. Lucie Želízková, 8. Kateřina Seemannová, 13. Kateřina Pisárová, 15. Markéta Prontekerová, 21. Markéta Prontekerová, 23. Veronika Kopecká, 26. Eliška Machková, 35. Anna Válková, 38. Veronika Kopecká, 57. Karolína Judová, 60. Michaela Mechlová - 21. Daniela Cihlářová, 59. Michaela Žáková; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adéla Malkusová 7 - Jana Prátová 17, Sabina Dvořáčková 14; po třetinách: 5:0, 5:1, 2:1;
60:01
Doufám, že jste si dnešní zápas náležitě užili. Děkuji za vaši pozornost a těším se někdy příště opět napočtenou.
60:00
Počet střel ve třetí třetině: Tatran 10 - Bulldogs 4
60:00
Celkový počet střel: Tatran 43 - Bulldogs 9
60:00
59:59
Pro dnešní zápas je to již vše, domácí rozebrali hosty v poměru 12:2. Tatran zakončuje domácí utkání základní části na půdě Stodoly a v posledním zápase má stále šanci na třetí místo.
59:44
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Michaela Mechlová, asistoval Vendula Beránková (12:2).
59:44
Ještě témeř v závěru zápasu si statistiky vylepšuje Mechlová. 12:2
58:41
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michaela Žáková, asistoval Ema Brucháčková (11:2).
58:41
Žáková kosmeticky upravuje na 11:2
57:36
Střela Beránkové z poloviny hřiště se odrazila od paže Dvořáčkové.
56:05
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Karolína Judová, asistoval Markéta Prontekerová (11:1).
56:05
Gólově chudou třetinu přeci jen opatřuje gólem Judová. Stav utkání je pěkně "celojedničkový" 11:1
55:48
Žákové poblíž branky utekl míček.
54:27
Domácí střídačka by si vysloužila cenu za největší řev zápasu.
53:26
Bulldogs se snaží ze všech sil znepříjemnit závěr zápasu Tatranu, hráčky v červených dresech se ale nechtějí dát.
50:52
Hostující hráčky sportovně přiznaly, že do autu míček poslaly ony.
48:58
Malkusová pozorná, míček však dobře hlídala domácí obrana.
48:19
Závar Tatranu přes brankou Bulldogs přerušuje Dvořáčková.
47:30
Tečovanou střelu Košvancové chytá Dvořáčková.
45:17
Střelu Žákové vypíchla Malkusová napřaženou rukou.
44:43
Volný úder pro hosty.
44:07
Cihlářová nedokázala míček obtočit kolem tyčky Malkusové, která se tam dokázala přesunout.
43:27
I druhé oslabení zvládli Bulldogs bez ztráty kytičky.
42:50
Míček se odrazil do výšky a obloučkem překonal brankovou konstrukci.
42:21
Střela Seemannové se odrazila od stehna Dvořáčkové.
41:27
Vyloučen hráč Eliška Hroudná družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:27
Hosté se dostali k míčku, což mění odložené vyloučení na standardní. Hroudná vrážela nad rámec pravidel.
40:58
Malkusová na střídačce při odloženém vyloučení.
40:01
Poslední buly na úvod třetiny v regulérní hrací době vybojovaly hráčky Bulldogs.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Tatran 14 - Bulldogs 2
40:00
39:59
Do konce třetiny se už nic zásadního nestalo, Bulldogs se dokázali poprvé prosadit, ale třetina pro ně končí opět nelichotivě pětibrankovým přídělem.
39:20
Míček škrtnul o výstroj Malkusové.
39:13
Koláčková z otočky trefuje síť za hřištěm.
38:24
Dělovka Prontekerové našla vytrčenou dlaň Dvořáčkové, která míček odklízí do bezpečí.
37:21
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Vendula Beránková (10:1).
37:21
Kopecká obšťastní kasičku Tatranu za desátý gól zápasu.
36:35
Střelu Kvaskové chytá Dvořáčková.
35:44
Rozhodčí se omlouvá hráčkám, že jim bránila ve hře, a nařizuje buly.
34:49
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Anna Válková bez asistence (9:1).
34:49
Smolně pro Dvořáčkovou se míček dostal za brankovou čáru. Tatran vede už velmi přesvědčivým stavem 9:1
33:59
Příležitost na druhé straně, míček končí v autu.
32:34
Tatran buší všemi silami na vrata Bulldogs, ale všechno končí buď nepřesnostmi, nebo ve zdi či na gólmance.
30:58
Halaštová odztrátovala míček na Prontekerovou, která se z míčku také příliš dlouho neradovala.
29:57
Dvořáčková vyčapala střelu osamocené Seemannové.
29:40
Beránková jen o pár centimetrů netrefuje branku.
29:19
Koláčkové střela nesedla, Malkusová mohla být v klidu.
28:11
Brucháčkové utekl míček, Žáková naskočila do hřiště.
27:31
Bulldogs jsou na míčku ve vlastním oslabení snad více, než při hře 5 na 5.
26:42
Dvořáčková lapá balonek.
26:11
Vyloučen hráč Michaela Žáková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
26:11
Žáková sekerou zatáhla za záchrannou brzdu, za což je odeslána na dvě minuty na trestnou lavičku.
25:20
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Eliška Machková, asistoval Barbora Panešová (8:1).
25:20
Střídání brankáře. Nový brankář Sabina Dvořáčková družstva Bulldogs Brno
25:20
Osmá branka Tatranu vyhání Prátovou z branky, na hřišti vítáme brankářku Dvořáčkovou.
24:55
Válková nedokázala procpat míček za Prátovou.
22:59
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Kateřina Seemannová (7:1).
22:59
Až s trochu nešťastným pohledem se Kopecká "raduje" z gólu. Se spoluhráčkou se ale pak na oslavu "zastřelily" holemi florbalek, takže je vše v pořádku.
22:30
Gólové hody oba týmy nabudily, vidíme svižnější florbal z obou stran.
20:28
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová, asistoval Karolína Judová (6:1).
20:28
Bleskovou odpověď na inkasovaný gól dává Prontekerová. Tatran si bere zpět pětibrankové vedení.
20:21
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Daniela Cihlářová, asistoval Michaela Žáková (5:1).
20:21
Z nedostatečného důrazu obránců Tatranu a za pomoci odskočeného míčku z rukou Malkusové se dnes premiérově hosté prosazují. Cihlářová dopinkla míček do branky a snižuje na 5:1
19:59
Beránková ještě v posledních vteřinách třetiny zkusila vystřelit, ale střela by gólem skončila spíše s velkým štěstím. První třetinu zavíráme za stavu 5:0 pro Tatran a uvidíme, jestli hosté změní prozatím nastavenou strategii.
19:18
Pohlodková trefuje první hráčku před sebou.
18:45
Singál Tatranu nevyšel úplně podle představ.
17:21
Mechlová trefila přesně střed hrudníku Prátové.
15:37
Prátová teď dokonale uzamkla branku a ani několik dorážek ji nepřekonalo. Ruka, pata boty, tyčka, k vidění bylo snad všechno.
15:20
Knotková po rozehrávce trefila míček za mantinel.
14:58
Plavcová zastala svou úlohu obránkyně na jedničku.
14:06
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová, asistoval Nikola Hermannová (5:0).
14:06
Prontekerové bychom teď měli zahrát "Pátou", takové je totiž už skóre. Zatím stále bez radosti hostů.
12:12
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Pisárová bez asistence (4:0).
12:12
Pisárová se z uctivé vzdálenosti trefila "teploměrem" za Prátlovou.
11:27
Hermannová obklopena dvěma hráčkami Bulldogs zaváží míček za svou branku.
10:33
Býčková si vylámala zuby na Prátové.
09:48
Odvážným výjezdem z branky ve stylu Tomáše Kafky vykopla Prátová míček nabíhající Kopecké.
08:44
V krátkém sledu ukázaly obě brankářky svůj um. Nejprve Malkusová vykopla střelu Hložankové, poté na druhé straně v pro ni dnes typické poloze na boku vytrvale sledovala míček Prátová.
07:41
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Veronika Kopecká (3:0).
07:41
Seemannová se zorientovala v nepřehledné situaci před brankou Bulldogs a zavěsila. Tatran vede již 3:0
07:30
Břešťálová trefila hruď Prátové.
06:58
Prátová se natáhla v kase a zavřela všechna volná místa.
06:40
Balonek rychle střídá majitelky, podle toho, komu zrovna nesedne na čepeli.
04:57
Mechlová netrefuje zařízení.
03:56
Prátová zákrokem na boku zamezila míčku v přechodu do branky.
03:18
Spoustová si zpracovala lob a míří k brance Tatranu.
02:26
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Kateřina Seemannová (2:0).
02:26
Už po pouhé půlminutě se domácí radují znovu. Želízková navyšuje na 2:0
01:56
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Barbora Břešťálová, asistoval Kateřina Pisárová (1:0).
01:56
Nepříliš dělovou střelou z boku hřiště se trefuje Břešťálová. Tatran vede 1:0
01:30
Prátová chvíli hledala míček ve výstroji, ale hosté mohou být v klidu.
00:47
Malkusová kolenem odpinkává míček.
00:14
První zákrok si připisuje Malkusová.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrávají hráčky Tatranu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Hátlová a Lenka Jansová.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Jana Prátová; hráči v poli: Michaela Žáková, Daniela Cihlářová, Ema Brucháčková, Tereza Halaštová, Yvona Dostálová
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Adéla Malkusová; hráči v poli: Vendula Beránková, Michaela Mechlová, Veronika Kopecká, Lucie Želízková, Kateřina Seemannová
00:00
Krásné velikonoční odpoledne ze střešovické STODOLA Arény! Dnes máme na pořadu zápas 20. kola Extraligy žen mezi domácím Tatranem Střešovice a hosty z Bulldogs Brno. Zápas si tradičně můžete užít buď v online podobě, či v rámci videopřenosu.
00:00
Tatran je po 20 odehraných utkáních na čtvrtém míště tabulky se 45 body. Pokud dnes vyhraje, bude jejich příští zápas přímým soubojem o třetí místo s FBC ČPP OSTRAVA, se kterými se právě v posledním kole střetnou. Na Bulldogs Brno dnes čeká poslední zápas letošního ročníku, po 21 utkáních jsou na dvanáctém místě se 2 body. Favorit je zřejmý, Brno by ale určitě rádo alespoň čestně odmazalo nulu v kolonce vyhraných zápasů.