1:1
6:1
- : -

Tatran Střešovice - KM automatik FBK Jičín 10:2
7. Markéta Prontekerová, 11. Mariana Býčková, 20. Karolína Judová, 33. Karolína Judová, 42. Markéta Prontekerová, 43. Veronika Kopecká, 50. Daniela Kvasková, 51. Kateřina Vachudová, 52. Kateřina Seemannová, 60. Markéta Prontekerová - 23. Lucie Paulovičová, 55. Lucie Paulovičová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 21 - Alena Vokatá 25; po třetinách: 3:0, 1:1, 6:1;
60:00
Střely po 3. třetině: domácí - 19, hosté - 11.
60:00
59:59
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová, asistoval Kateřina Vachudová (10:2).
59:58
Prontekerová v poslední vteřině před brankou posílá míček za Vokatou a tak kompletuje hattrick.
59:35
Dalších pár krásných zákroků pro Vokatou.
58:59
Bachmaierové a Žůrkové se podařilo zachytiti přihrávku a i v oslabení se snaží skórovat.
58:05
Zatím to vypadá na klidnější přesilovku než předchozí.
57:58
Vyloučen hráč Denisa Fischerová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
57:35
Faltusová na míčku, střílí - Vokaté pouze označkovala rameno.
57:10
Další velká šance domácích, škoda že poslední přihrávka nevyšla podle plánu.
56:45
Bachmaierová teď lízla Drbalové rameno - jen tak, tak nepadl gól.
54:10
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Lucie Paulovičová, asistoval Kristýna Bachmaierová (9:2).
54:09
Paulovičová si na střelu počkala a s klidem střílí na zadní tyč.
53:26
Tatran úřaduje na polovině hostů.
51:37
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Veronika Kopecká (9:1).
51:36
Kombo Kopecká - Seemannová si vyťukalo bezmocnou Vokatou.
50:47
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Vachudová, asistoval Lenka Faltusová (8:1).
50:46
Faltusová nahrává na Vachudovou a ta od poloviny elegantně zakončuje k tyči.
49:26
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Daniela Kvasková, asistoval Katka Nádeníková (7:1).
49:25
Kvasková před bránou - trefuje míček z dorážky ve vzduchu a navyšuje náskok domácích.
49:00
Tatran teď zamkl Jičín na polovině a hledá prostor ke střele.
48:08
Erbanová před brankou, zkouší oklamat Drbalovou. Na tu si ale nepřišla.
47:00
Hra se přelévá z jedné strany na druhou, ale větší šanci si zatím týmy nevytvořily.
42:08
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Lucie Želízková (6:1).
42:07
Štěstí se teď usmálo na Kopeckou. Kopecká téměř z nulového úhlu posílá míček mezi nohy, míček se od vzdálenější tyčky odráží do branky.
41:35
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová, asistoval Adéla Košvancová (5:1).
41:34
Prontekerová dostává míček před brankou, vytáčí se a s klidem posílá míček za Vokatou.
40:01
Buly pro Tatran.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: domácí - 7, hosté - 7.
40:00
39:55
Faltusová opět na scéně a hned si prohazuje dvě hráčky.
39:04
Vachudová osamocena . dostává přihrávku a jen těsně míjí branku.
38:46
Erbanová a její velká šance, bohužel přestřeluje.
36:20
Jičín sice v přesile, branka Tatranu je však v nedohlednu na druhé straně než  se odehrává hra.
35:30
První střelu s přesilovce blokuje Kvasková, druhou čape Drbalová.
34:48
Vyloučen hráč Michaela Mechlová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
32:57
Další hezká akce Jičína - sřela však neletěla správným směrem.
32:19
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Karolína Judová, asistoval Markéta Prontekerová (4:1).
32:18
Judová před brankou nekompromisně posílá míček za Vokatou.
30:47
Nahraj a běž v praxi - avšak Erbanová míček nestihla doběhnout.
29:46
Další zákrok pro Drbalovou. Dnes se do zákroků vrhá hlava, nehlava.
29:06
Pavlíková sama na Drbalovou, střílí - Drbalová chytá.
28:33
Vachudová se hezky vytočila a jde dozakončení, hezká střela, bohužel těsně vedle.
27:51
Hezká šancé Jičína. Několik rychlých přihrávek, avšak střela se nezdařila.
27:35
Dělovka Prontekerové a ještě lepší zákrok Vokaté.
25:49
Brejk Žůrkové, sama na Drbalovou a jen těsně míjí tři tyče.
24:45
Krásná krosovka Seemannové na Želízkovou, bohužel té míček nesedl na střelu, tak jej posílá zpět. Bohužel tuto odvážnou variantu děvčata z Jičina překazila.
24:14
Vyloučen hráč Lucie Baťhová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
24:03
Prontekerová z první střílí backhandem a míček bohužel letí mimo.
22:35
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Lucie Paulovičová, asistoval Gabriela Žůrková (3:1).
22:34
Zmatku před střídačkou využívají hosté. Ihned rozehrávají a míček vyslaný téměř z půlky končí za Drbalovou.
21:58
Drbalová si během chvilku připisuje dva důležité zákroky.
21:30
Jičín teď sotane šanci dotáhnout se gólově na Tatran.
21:24
Vyloučen hráč Kateřina Vachudová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
20:36
Zákrok dne pro Vokatou.
20:05
Želízková po buly ihned střílí.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: domácí - 9, hosté - 5.
20:00
19:57
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Karolína Judová, asistoval Kateřina Pisárová (3:0).
19:56
Judová střílí z levé strany a bez problémů se trefuje na zadní tyč.
19:34
Nádeníková a její další šance těsně před koncem.
19:08
Faltusová bere míček a žene si to dopředu. O míček však byla na polovině oloupena.
17:30
Jičín teď střílí ze všech možných pozic, Tatran však vše blokuje.
17:00
Vokatá a její dlouhý výhoz, Matušková jej těsně nestihla doběhnout.
15:28
Paulovičová o dalšího brejku, bohužel i tentokrát bez zakončení.
15:21
Pisárová ve výběhu a jen těsně míjí.
13:18
Standardka Jičína u branky Tatranu bohužel bez zakončení.
12:42
Jičín teď při chuti a snaží se smáznout gólové manko. Drbalová se musí mít velmi na pozoru.
10:27
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Mariana Býčková bez asistence (2:0).
10:26
Býčková rychle zareagovala na nepříliš povedenou rozehrávku a okamžitě tutot chybu trestá.
10:02
Paulovičková v neskutečném brejku míří na Drbalovou, Mechlová ji však na poslední chvilku dokázala míček vyťuknout.
06:58
06:57
Prontekerová dostává míček a z rohu běží před branku, kde zamířila ke vzdálenější tyči a otvrítá tak dnešní skóre.
06:21
Standardka Tatranu před střídačkou byla zakončená střelou a Prontekerová se ze všech sil sanží míček dorazit do branky.
06:00
Hra se poměrně rychle přesouvá z jedné strany na druhou a oba týmy si vytváří dost šancí.
04:48
Drbalová si připisuje další zákrok.
03:26
Faltusová střílí od mantinelu, míček se však odráží. Škoda.
01:04
První šance zpoza branky i pro hosty.
00:30
Tatran už mohl být ve vedení, bohužel míček byl do branky vstřelen po odpískaném faulu.
00:01
Úvodní buly dnešního dne pro Jičín.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Leona Müllerová, Nikola Kuchařová, Gabriela Žůrková, Kristýna Bachmaierová, Lucie Paulovičová
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Vendula Beránková, Michaela Mechlová, Veronika Kopecká, Lucie Želízková, Kateřina Seemannová