2:1
2:4
- : -

Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha 5:7
19. Ondřej Vítovec, 21. Martin Šindelář, 34. Ondřej Vítovec, 49. Jonáš Kreysa, 53. Milan Meliš - 4. Jakub Kolstrunk, 15. Josef Juha, 39. Josef Juha, 50. Lukáš Ujhelyi, 52. Michal Zeman, 55. Mikuláš Krbec, 60. Milan Garčar; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 11 - Martin Beneš 24; po třetinách: 1:2, 2:1, 2:4;
60:02
Z prvního čtvrtfinálového utkání play-off berou bod hráči Sparty. Zítra se uvidíme na stejném místě a ve stejný čas, doufejme že při podobně napínavém utkání. Děkuji za pozornost a těším se opět napočtenou.
60:01
Počet střel ve třetí třetině: Tatran 11 - Sparta 8
60:01
Celkový počet střel: Tatran 29 - Sparta 18
60:00
59:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Milan Garčar z trestného střílení (5:7).
59:59
Za vysokou hůl bylo nařízené trestné střílení, které proměnil Garčar. Kosmeticky upravuje na 5:7 z pohledu domácích.
59:21
Kříž střídavě naskakuje do hřiště a zpět na střídačku.
58:22
Timeout Tatran Teka Střešovice
58:22
Domácí po odztrátování hostů využívají timeout na poradu do závěrečných chvil zápasu.
58:22
Kříž opět na střídačce.
57:42
Tatran v šesti.
56:07
Langerova střela štípla Beneše do dlaně.
55:38
Havlas mimo branku.
54:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Mikuláš Krbec bez asistence (5:6).
54:49
Krbec sólo akcí vrací Spartě vedení 6:5.
54:15
Ani na několikátý pokus se Tatran neprosadil.
52:04
Po tahanicích a dohadech na buly je míček přisouzen Tatranu.
52:03
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Matěj Havlas (5:5).
52:03
Srovnání na sebe nenechalo dlouho čekat. Melišova střela vede ke stavu 5:5
52:01
Tečovaná střela vylétla do autu, kde se do hry téměř zapojil i T-Rex.
51:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Michal Zeman, asistoval Mikuláš Krbec (4:5).
51:28
Krbec krosovkou na Zemana, který zametl míček do prázdné branky. Kříž mohl jen rozhodit rukama. Hosté odskakují do jednobrankového vedení.
50:36
Sládeček o pár centimetrů minul tyčku Beneše.
49:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval Josef Juha (4:4).
49:29
Po pumelenici v předbrankovém prostoru Juha nahrál na Ujhelyiho, který umístil míček za Kříže. Jako již poněkolikáté máme srovnáno.
49:10
Kolstrunk mířil do rohu hřiště.
48:26
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Martin Pánek (4:3).
48:26
Kreysa zavěsil za Beneše a Tatran si podruhé bere vedení. 4:3 z pohledu domácích.
47:50
Zeman uklouznul a skončil na zemi, při zvedání jej jen těsně minul míček.
46:05
Zouzal pálil do hrudi Kříže.
45:41
Hra se velmi rychle přelévá z jedné strany na druhou.
45:02
Benešovi odskočil míček od hrudníku.
44:44
Mühlfait splnil obranný úkol na jedničku.
43:59
Langer měl s křižnou přihrávkou dobrý nápad, bohužel na druhé straně hřiště nebyl nikdo připraven přijmout míček.
42:24
Kříž uchránil míček a opět utržil několik ran z dorážek.
41:28
Podobně jako jeho kolega na druhé straně i Kříž zakusil několik seker přes prsty, když se snažil uchránit míček.
40:52
Brautferger v úniku našel jen Beneše.
40:01
Poslední buly na úvod třetiny standardní hrací doby vybojoval po menším přetahování Tatran.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Tatran - Sparta
40:00
39:59
Tatran si do konce třetiny míček podržel za brankou. Do posledního dějství regulérní hrací doby tak půjdeme za stavu 3:3.
38:46
Brautfergerovi nesedl míček na čepeli.
38:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Josef Juha, asistoval Michal Kareš (3:3).
38:02
Aktéři druhého gólu Sparty se v úplně totožném složení postarali o vyrovnávací gól. Opět hrajeme "od nuly".
36:35
Šindelář se po vysokém obloučku, který ho našel, řítil v přečíslení 2 na nikoho na branku Sparty. Beneš sklapnul míček mezi nataženými nohami.
36:10
Hosté přidávají na obrátkách.
35:16
Míček už už skoro zaplul do branky za záda Kříže, rozhodčí ale rozpažuje.
33:30
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Ondřej Vítovec, asistoval Milan Meliš (3:2).
33:30
Specialista na přesilovkové góly Vítovec se zasadil i o druhý gól v početní výhodě. Tatran se dnes poprvé dostává do vedení, 3:2.
33:17
Garčar překazil trajektorii míčku do branky.
32:42
Vítovec z vrcholu pětiúhelníku trefil chrániče Beneše.
31:54
Vyloučen hráč Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za držení.
31:54
Druhá šance přesilové hry pro domácí.
31:22
Pánkovu střelu chytá ve stoje Beneš, z dlouhého výhozu a přiťuknutí od někoho ze Sparty míček na hraně velkého brankoviště chytá i Kříž.
30:48
Juha našel Křížův rozkrok.
30:16
Střelu D. Beneše na poslední chvíli zastavila obrana domácích.
29:39
Šindelář ukradnul hráčům ve žlutých dresech míček.
27:52
Garčar skončil po souboji na zádech ve velkém brankovišti, hra pokračovala dál.
26:09
Kříž chytá střelu Křenka.
25:51
Míček po teči skončil v zámezí.
25:17
Sparta přidržuje míček a kombinuje na vlastní polovině.
22:57
Na hřišti začínají jiskřit nervy.
20:58
Na druhé straně si po složité situaci připisuje zákrok Kříž.
20:36
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Šindelář, asistoval Filip Langer (2:2).
20:36
Šindelář jemně přiklepnul míček, který přeletěl Benešova ramena. Chvíli po začátku třetiny tak "začínáme od nuly".
20:01
Druhé buly na úvod třetiny vybojoval Tatran.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Tatran 9 - Sparta 5
20:00
19:48
Vyloučen hráč Matěj Čermák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za držení.
19:48
Zhruba dvouvteřinové odložené vyloučení skončilo, Čermák se provinil držením. Tatran si tak i do začátku druhé třetiny vyzkouší přesilovku.
19:27
Havlas trefuje hruď Beneše.
18:04
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Ondřej Vítovec, asistoval Bohumil Piskáček (1:2).
18:04
Premiérovou radost Tatranu přináší gól od Ondry Vítovce. Stahuje náskok Sparty na 1:2
17:06
Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha neproměnil Marek Zouzal.
17:06
Za zataženou záchrannou brzdu od tatranských hráčů bylo nařízeno trestné střílení. Zouzal netrefil zařízení.
17:02
Juha orazítkoval tyčku Křížovy branky.
15:57
Kříž posílá míček svému obránci.
14:57
14:57
Juha přidává druhý gól Sparty. Bude stav 0:2 dostatečný budíček pro domácí?
14:46
Juha atakoval Papouška, míček náleží Tatranu.
12:16
Brautferger pohrdnul tutovkou, kdy byl sám před Benešem.
11:30
Sládečkovu střelu na vzdálenější roh branky vyboxoval Beneš.
08:47
Havlas ztratil míček, když se pokusil rychle vystřelit z otočky.
06:50
Střelu Kuby Kolíska hasí Beneš.
06:13
Rozhodčí vrací rozehrávku do rohu hřiště.
04:07
Kříž lapá míček, který úplně nesedl Zouzalovi.
03:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Mikuláš Krbec (0:1).
03:36
Sparta načíná gólový účet dnešního utkání.
03:24
Šindelář z boku pálí do připraveného Beneše.
00:33
Marvánek holí likviduje dalekonosnou střelu Langera.
00:01
Úvodní buly prvního kola čtvrtfinále play-off získávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Jan Marvánek, Matěj Pruner, Lukáš Ujhelyi, Kristián Kozák, Matěj Čermák
00:00
Line-up domácích Tatran Teka Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Ondřej Vítovec, Bohumil Piskáček, Matěj Havlas, Filip Langer, Petr Brautferger
00:00
Krásné odpoledne ze Sportovního centra Řepy, kde se po třech týdnech opět vracíme k florbalu. Čeká nás první kolo play-off Livesport Superligy a zopakujeme si poslední kolo základní části - nastoupí proti sobě Tatran Teka Střešovice a ACEMA Sparta Praha.
00:00
Domácí Tatran právě díky poslednímu zápasu základní části, kdy byl poražen Spartou 5:6 v prodloužení, skončil na čtvrtém místě.Při výběru soupeřů tedy musel čekat, kdo na něho zbyde. Hosté ze Sparty obsadili konečné šesté místo po základní části, zároveň drží dvouletou neporazitelnost proti Tatranu. Uvidíme, zda ji dnes hráči Tatranu dokáží prolomit.
00:00
Zápas za pár chvil začne efektním zahájením, přeji vám tedy příjemnou podívanou na video (či příjemnou počtenou u online zápisu).