0:0
3:2
- : -

Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha 5:3
12. Milan Meliš, 20. Filip Langer, 50. Matěj Havlas, 55. Filip Langer, 56. Martin Šindelář - 13. Lukáš Ujhelyi, 48. Radim Křenek, 55. Marek Zouzal; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 4:2 + Jan Marvánek ČK1 + 5; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 9 - Martin Beneš 25; po třetinách: 2:1, 0:0, 3:2;
60:01
Děkuji všem za pozornost a někdy příště se budu těšit napočtenou.
60:00
Počet střel ve třetí třetině: Tatran 9 - Sparta 7
60:00
Celkový počet střel: Tatran 30 - Sparta 12
60:00
59:59
Hráči zbylé vteřiny zápasu dohráli bez dalších strkanic a rvaček, skóre už zůstalo na stavu 5:3 pro Tatran. První mečbol Sparta neproměnila, Tatran ale bude muset na hřišti Sparty ještě jeden odvracet, pokud chce pomýšlet na semifinále.
59:40
Vyloučen hráč Jan Marvánek družstva ACEMA Sparta Praha do konce utkání.
59:40
Vyloučen hráč Jan Marvánek družstva ACEMA Sparta Praha na 5 minut za hrubost.
59:40
V Marvánkovi bouchly saze, a tak vedle 5minutového trestu za hrubost vyfasoval málo vídanou červenou kartu.
59:01
Vyloučen hráč Mikuláš Krbec družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
59:01
Vyloučen hráč Martin Šindelář družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost.
59:01
Oboustranné vyloučení za hrubost, které ale dle zasahující zdravotnice o něco hůře odnesl Šindelář.
57:30
Brautferger nedokázal zužitkovat přečíslení dva na jednoho.
56:27
Beneš na hřišti.
56:24
Vyloučen hráč Bohumil Piskáček družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hra rukou.
56:24
Piskáček oslabuje svůj tým za hru rukou, hosté mají stále Beneše na střídačce, takže nás čeká střídavá hra 6/5 na 4
55:30
Timeout ACEMA Sparta Praha
55:30
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Šindelář, asistoval Milan Meliš (5:3).
55:30
Pátá branka Tatranu donutila hosty ze Sparty vybrat timeout.
55:30
Sparta v šesti.
54:14
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal, asistoval Michal Pažák (4:3).
54:14
V čase "14:14" třetí třetiny se trefila sparťanská čtrnáctka na dresu. Stav jako jediný neobsahuje číslo 14, nýbrž 4:3 pro Tatran.
54:02
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer bez asistence (4:2).
54:02
Langer v úniku dva na jednoho ladným obloučkem překonal Beneše a navyšuje vedení na dva góly.
52:45
D. Beneš se nedokázal vytočit a trefil zeď před sebou.
51:33
Sládeček střílí na připraveného Beneše.
50:50
Havlas opět v hlavní roli, ve stejné pozici, jen tentokrát trefil florbalkou tyčku branky.
49:38
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Matěj Havlas, asistoval Filip Langer (3:2).
49:38
Langer nahrával ze středového puntíku, Havlas před brankou šikovně doklepnul míček za Benešova záda.
49:08
Zouzalovu střelu po odrazu od zadního mantinelu chytá Kříž.
48:11
Krbec orazítkoval břevno.
47:38
Vítovec pálí do autu.
47:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Radim Křenek, asistoval Jan Marvánek (2:2).
47:04
Pouhých patnáct vteřin před koncem oslabení Tatran inkasuje. Po dlouhé době máme opět srovnáno.
46:55
Křenek trefil clonícího Kolstrunka do nohou.
45:19
Vyloučen hráč Pavel Sládeček družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za držení.
45:19
Sládeček chytil protihráče, za což si vysloužil dvě minuty na trestné.
45:14
Kříž vyčapal Juhu.
44:05
Oba týmy vsázejí na morseovku o mantinely. Že by tajné signály?
43:17
Volný úder pro domácí.
41:36
Šindelář trefuje síť za hřištěm.
40:01
Poslední buly regulérní hrací doby vyhrála Sparta.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Tatran 9 - Sparta 1
40:00
39:59
Gólově chudou třetinu uzavíráme s totožným stavem jako tu první. Kromě oboustranného vyloučení jsme žádnou větší šanci neviděli.
39:45
Vítovec ze středu hřiště trefil mantinel za Benešovou branku. Gólman Sparty si pak pro míček doplachtil.
38:28
Juhovi míček od patky čepele odletěl mimo zařízení.
37:40
Meliš plácnul florbalkou do míčku, který se zasekl o Benešovo koleno.
36:25
Piskáček nevymíchal Beneše.
35:40
Piskáčkovu střelu tečoval Pruner holí pryč do bezpečí.
34:29
Sládeček mířil do delšího rohu branky, Beneš vyráží ramenem.
34:05
Kolstrunk téměř trefil podavače v rohu za hřištěm.
33:07
Ani jeden z týmů hru ve čtyřech nezúročil.
32:31
Hra ve čtyřech hráčích na obou stranách se přelévá sem a tam.
31:07
Vyloučen hráč Jakub Kolstrunk družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
31:07
Vyloučen hráč Martin Pánek družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost.
31:07
Roztržka na hřišti, Pánek hozen na střídačku hostů, kde si ještě přisadil. Oba aktéři posazeni na trestnou na dvě minuty za hrubost.
28:46
Juhova tečovaná střela skončila v rohu hřiště.
28:20
Kuba Kolísko v samostatném úniku nedokázal propasovat míček za Beneše.
27:38
Pánek promarnil šanci na skórování.
25:19
Zouzal po pádu doklouzal po zádech až mezi nohy stojícího rozhodčího.
24:32
Kolstrunk ani po odpískání nedovoleného zákroku nechtěl pustit Šindeláře.
23:31
Vítovec pálil do hrudi Beneše.
21:27
Šindelářovo nahození nedokázal Beneš zachytit, ale protože to bylo z nulového úhlu, nemusel se brankář vůbec bát.
20:59
Beneš nemusel zasahovat.
20:01
Druhé buly do začátku třetiny zvládl lépe Tatran.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Tatran 12 - Sparta 4
20:00
19:59
Třetinu máme u konce, zatím mohou mít o jeden gól větší radost domácí.
19:29
Šindelář klepnul do míčku, který zaplul do rohu hřiště.
19:03
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Petr Brautferger (2:1).
19:03
Langer vrací svému týmu těsné vedení.
18:11
Kreysa to zkusil téměř z půlky, ale neměl seřízená mířidla.
17:26
Pánek provětral chrániče Beneše.
15:58
Kříž teď předvedl zákrok par excelence.
13:58
Sládeček to zkusil, bohužel pro domácí do plných.
12:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval Kristián Kozák (1:1).
12:58
Hosté přiložili pod kotlem a je z toho srovnání stavu. Začínáme "od nuly".
11:38
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Adam Tlapák (1:0).
11:38
Radost domácím dělá Meliš po přihrávce od Tlapáka. Tím otevírá stav dnešního utkání, 1:0
11:29
Pánkova střela štípla Beneše do dlaně.
11:00
Langer střílel z poloviny hřiště, Beneš nedokázal balonek lapit do rukou, ale i tak zabránil gólu.
09:36
Beneš drží svůj tým.
09:02
Kreysovi se nepodařilo překvapit Beneše na delší tyčce.
08:47
Kolstrunkova střela škrtla o prsty Kříže.
08:25
Křenek zavezl míček na vlastní polovinu.
06:40
Mühlfaitovu střelu odpálkoval Beneš.
05:12
Tlapákův pokus o střelu zablokoval zakleknutý Křenek.
04:20
Piskáček nabral Čermáka na záda.
03:52
Karešovi odskočil míček, pro který si dojel Kříž.
03:15
Mühlfait vypálil do autu.
01:46
Piskáček prověřil připravenost Beneše a obrany Sparty.
00:58
Hru začíná Sparta sportovním odevzdáním míčku protihráčům.
00:57
Z technických důvodů je hra na deset minut přerušena a hráči jsou odesláni do šaten (cca do 17:19)
00:57
(17:22) Hráčům je umožněno rozehřátí a rozehrání na cca 3,5 minuty.
00:56
Hráči volnou chvíli před vyřešením situace vyplňují udržováním teploty na hřišti.
00:54
Langer zřejmě vlivem otevřených oken ve střeše uklouznul na hrací ploše. Venku nám totiž regulérně sněží.
00:29
Tatran na míčku.
00:01
Úvodní buly utkání pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Jan Marvánek, Dominik Bartoš, Lukáš Ujhelyi, Michal Pažák, Matěj Čermák
00:00
Line-up domácích Tatran Teka Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Filip Langer, Petr Brautferger, Ondřej Vítovec, Bohumil Piskáček, Matěj Havlas
00:00
Krásné Velikonoce a též hezké odpoledne ze Sportovního Centra Řepy, kde se za pár chvil odehraje 5. čtvrtfinálový zápas play-off Livesport Superligy mezi Tatranem Teka Střešovice a ACEMA Sparta Praha. Zápas si jako ostatní předchozí můžete užít v online či video přenosu se živým komentářem přímo z haly.
00:00
Domácímu Tatranu ve čtvrtfinálové sérii teče do bot, protože na půdě soupeře dvakrát prohrál, a tak pokud chce tým Milana Fridricha postoupit mezi čtyřku nejlepších týmů, musí všechna zbylá utkání bezpodmínečně vyhrát. Opačná situace je u hostů ze Sparty, kteří mají k dispozici dva mečboly.