4:0
2:5
- : -

ACEMA Sparta Praha - Tatran Teka Střešovice 9:5
2. Dominik Bartoš, 12. Michal Pažák, 12. Dominik Beneš, 28. Milan Garčar, 32. Dominik Beneš, 33. Lukáš Ujhelyi, 35. Marek Zouzal, 52. Josef Juha, 55. Radim Křenek - 45. Filip Langer, 49. Filip Langer, 51. Jakub Kolísko, 56. Martin Šindelář, 60. Matěj Havlas; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Beneš 23 - Lukáš Kříž 13, Martin Frühbauer 7; po třetinách: 3:0, 4:0, 2:5;

59:54
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Matěj Havlas, asistoval Filip Langer (9:5).
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
58:10
Vyloučen hráč Josef Juha družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
58:10
Juha chtěl až moc získat balónek, ale sekl do Havlasovi hokejky. Tatran nyní hraje 6 na 4.
56:40
Pažák vybojoval balónek na útočné polovině, nahrál volnému Ujhelyimu, kterému ale balónek skočil, a tak ani netrefil branku.
55:06
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Šindelář, asistoval Filip Langer (9:4).
55:06
Šindelář byl ve správný čas na správném místě a dorazil střelu Langera.
54:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Radim Křenek, asistoval Josef Juha (9:3).
54:02
Křenek střílí gól skoro přes celé hřiště. Do prázdné branky samozřejmě.
53:47
Havlas střílí ze středu jen do bloku.
53:20
Tatran stále v šesti drží Spartu na své polovině.
51:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Josef Juha, asistoval Radim Křenek (8:3).
51:34
Nikým neobsazený Juha dostal nahrávku na střed a vyslal pumelici do pravého dolního rohu.
50:21
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Filip Langer (7:3).
50:21
Nyní to dostal do prázdné branky Jakub Kolísko.
49:00
Tatran stále v šesti drží Spartu pod tlakem.
48:52
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Matěj Havlas (7:2).
48:52
Teď už to měl Langer krásně narýsované od Havlase a umístil míček po zemi přímo k tyčce.
48:12
Langer netrefuje prázdnou branku. Nutno dodat, že míček skákal.
47:00
Tatran opět v šesti mačká Spartu.
46:09
Zouzal svůj delší výběh zakončil nahrávkou na Čermáka, který ale z úhlu neprostřelil Frühbauera.
44:56
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Ondřej Vítovec (7:1).
44:56
Langer trefil přesně místo na bližší tyči, když se Beneš přesouval.
44:36
Juha ze své poloviny netrefuje prázdnou branku.
43:11
Slušná žabička od Meliše na volného Šindeláře. Branku Šindelář ale netrefil.
41:43
Pažák z otočky na úrovni velkého brankoviště netrefuje prázdnou branku.
41:18
Vítovcova dobrá střela nebyla doražena do branky Šindelářem.
40:50
Tatran kombinuje kolem sparťanského bloku.
40:05
Tatran jde hned do šesti.
40:01
Po úvodní buly přišla vysoká hokejka Kareše.
40:00
40:00
Střely v druhé třetině: SPA: 11 TAT: 12
40:00
39:16
Beneš ztratil míček na středu. Šindelář mohl snížit skóre, ale Zeman byl proti.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:24
Krbec prostrčil na Beneše, který se rychle uvolnil, ale poté vystřelil nad.
37:29
Beneš dobře chytá Pánkovu střelu z první.
36:56
Vítovec z dálky trefuje jen blok a míček končí za brankou.
35:22
Brautferger málem uklidil skákající míček do branky, ale těsně minul.
34:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal, asistoval Matěj Pruner (7:0).
34:19
Pruner skvěle vybojoval míček a následně přihrál Zouzalovi, který už to měl snadné.
32:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval Michal Pažák (6:0).
32:01
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Frühbauer družstva Tatran Teka Střešovice
32:01
Pažák přiklepl Ujhelyimu na střed, který vypálil přesně nad nohu Kříže.
31:50
Šindelář se těsně nedostal k dorážce.
31:22
Timeout Tatran Teka Střešovice
31:22
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Dominik Beneš, asistoval Michal Zeman (5:0).
31:22
Zeman přihrál odskakujícímu si Benešovi, který velmi obdobně jako Garčar zatáhl a propálil Kříže.
31:00
Zouzal se chtěl natlačit na střed, ale míček ztratil. Z následného brejku nic nebylo.
28:45
Zeman dobře vypíchl přihrávku, ale Langer mu ihned skvěle balónek odebral.
27:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Milan Garčar, asistoval Lukáš Ujhelyi (4:0).
27:19
Ujhelyi našel krásnou křižnou nahrávkou Garčara, který zatáhl a prostřelil Kříže.
26:40
Havlas přestřeluje prázdnou branku.
23:53
Už se zdálo, že Kareš lehce uklidí do prázdné branky, ale Kříž na poslední chvíli předvedl skvělý zákrok.
23:27
Beneš dostal míček na střed, otočil se s ním a chytře vystřelil zápěstím. Kříž chytá.
22:47
Mühlfait mířil velmi přesně, avšak Beneš střelu viděl a pohotově vyrazil.
21:50
Zdá se, že nyní Tatran zkouší hrát jako Sparta konec první třetiny.
20:03
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Sparta, ale dostává se ihned pod tlak a míček ztrácí.
20:00
20:00
Střely v první třetině: SPA: 11 TAT: 4
20:00
19:32
Až nyní má Tatran balónek pod kontrolou.
18:44
Zeman pokazil nahrávku. Havlas se nerozpakoval a hned vystřelil. Bohužel pro něj do bloku. Sparta opět na balónku.
18:30
Sparta už jede čtvrté střídání na balónku.
16:19
Sparta se nyní drží na balónku a čeká na příležitost.
14:52
Pruner z výběhu do bloku.
13:23
Zeman se vydal při rozehrávce středem, avšak neúspěšně. Z nabídnuté šance nic nebylo.
11:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Dominik Beneš, asistoval Mikuláš Krbec (3:0).
11:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Michal Pažák, asistoval Dominik Bartoš (2:0).
11:05
Bartoš z první našel skákavým balónkem Pažáka, který ze středu z první vypálil a trefil se přesně.
10:14
Tatran je v plném počtu.
10:08
Chyběl kousek aby se Krbec dostal k dorážce.
09:27
Pánek předvedl dobrý a dlouhý výběh v oslabení. Střela šla ale jen do protihráče.
08:14
Vyloučen hráč Martin Šindelář družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
08:14
Šindelář chtěl zezadu vypíchnout míček, ale trefil jen hokejku, a tak si jde sednout na dvě minutky.
07:46
Ujhelyi se uvolnil na mantinelu, ale následně trefil jen blok.
06:27
Mühlfait od mantinelu trefuje jen svého Kreysu před bránou.
05:28
Sparta drží Tatran pod tlakem na jejich půlce.
04:16
Čermák se Zouzalem nevyešili dobře situaci 2 na 2. Míček končí v rohu.
01:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Dominik Bartoš, asistoval Michal Pažák (1:0).
01:02
A skóre máme otevřený už ve druhé minutě. Pažák našel před brankou volného Bartoše, který se nemýlil.
00:42
Vítovec nikým nenapadán odpaluje míček na tribunu.
00:01
Úvodní buly vyhrává Sparta.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Teka Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Filip Langer, Petr Brautferger, Ondřej Vítovec, Bohumil Piskáček, Matěj Havlas
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Michal Zeman, Radim Křenek, Michal Kareš, Mikuláš Krbec, Dominik Beneš