0:5
3:2
- : -

MITEL Florbalová akademie MB - Panthers Praha 4:8
16. Barbora Doležálková, 52. Klára Hukalová, 59. Karolína Janatková, 60. Barbora Doležálková - 1. Veronika Zittová, 22. Veronika Zittová, 24. Veronika Zittová, 30. Veronika Zittová, 33. Markéta Žbánková, 38. Dominika Tůmová, 49. Markéta Žbánková, 60. Veronika Zittová; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Eva Klementová 32 - Kristýna Horňáková 26; po třetinách: 1:1, 0:5, 3:2;
60:00
60:00
60:00
59:59
Střely ve 3.třetině MB: 15  Panthers: 13
59:17
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Veronika Zittová, asistoval Viktorie Novotná (4:8).
59:00
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Barbora Doležálková z trestného střílení (4:7).
59:00
Bídí (Bára Doležálková) již tradičně proměnuje trestné střílení ,klasicky střelou do horního rohu
58:34
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Karolína Janatková, asistoval Petra Beránková (3:7).
58:34
Osvěčená spolupráce Beránková - Janatková , druhá jemonvaná snižuje na 3:7
56:45
Hosté to ted nyní  přehnaly s důrazem před vlastní brankou , ovšem rozhodčí zatím netrestá vyloučením
54:41
Domácí teď solidně zatápí ve vlastním oslabení soupeřkám.
52:49
Vyloučen hráč Petra Beránková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
51:31
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Klára Hukalová, asistoval Viktorie Vacardová (2:7).
51:31
Domácí hráčky ted krásně kombinují Kvapilová s Vacardovou si nahrávají před brankou soupeře .Vacardová nachází Hukalovou ,která posílá míček za záda Horňákové.
48:12
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Markéta Žbánková, asistoval Anna Bartušková (1:7).
47:55
Nyní jsme viděli klasickou spolupráci libereckých hráček, které v Partners hostují. Nováková dlouhým pasem přesně nachází Valešovou, s její střelou měla Klementová dost práce.
45:01
V oslabení teď utekla všem Janatková ,ale bohužel přestřeluje branku hostí
43:30
Vyloučen hráč Eliška Horáková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za vysoká hokejka.
42:07
Vyloučen hráč Anežka Slaná družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:59
Střely po 2. třetině: MB:  7  Panthers:15
39:16
V přesilové hře jsou ,ale více aktivnější hostující hráčky.
38:30
Vyloučen hráč Monika Zikmundová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
38:22
Domácí si nyní zahrají přesilovku.
37:02
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Dominika Tůmová, asistoval Veronika Zittová (1:6).
37:02
Zittová se tentokráte proměnila v nahrávající hráčku našla Tůmovou, která střelou do horního rohu domácí branky zvyšuje.
32:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Markéta Žbánková, asistoval Kristýna Horňáková (1:5).
32:54
Horňáková dlouhým výhozem nachází Žbánkovou a ta samostatným únikem střelou pod víko zvyšuje na 1:5
31:47
Domácí se nevzdávají a srdnatně bojují o každý míček a Horňákovou zaměstnávají z každé pozice. Machačová nastřeluje břevno
29:44
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Veronika Zittová, asistoval Adéla Vlčková (1:4).
29:44
Zittová je dneska při chuti. Po nahrávce od Vlčkové ,zvyšuje svou 4. brankou na 1:4
23:18
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Veronika Zittová bez asistence (1:3).
23:18
Zittová završuje svůj hattrick. .Tentokráte si popotáhla míček a střelou tahem zvyšuje
21:32
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Veronika Zittová, asistoval Tereza Pitterlingová (1:2).
21:32
Zittová obešla obránkyně domácích, nahrála Pitterlingový ta jí zpětnou přihrávkou poslala přesný pas na hokejku a Zittová z první vymetá roh domácí branky.
18:32
Vyloučen hráč Daniela Švejdová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
18:15
Valešová běžela sama na branku ,ale Machačová se stihla včas vrátit a o míček jí připravit.
15:17
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Barbora Doležálková, asistoval Klára Hukalová (1:1).
15:17
Máme vyrovnáno..Hukalová našla volnou Doležálkovou, která střelou do proti pohybu Horňákový vyrovnává.
12:55
Machačová teď vyslala jedovatou střelu, která nadělala Horňákový problémy.
10:56
Nadějnou šanci domácích teď zastavila píšťalka rozhodčích
10:07
Vlachová teď obešla dvě protihráčky ,udělaly jim kličku na jednu i druhou stranu a vystřelila , Klemenotová byla ale připravena.
07:35
První přesilovku domácí hráčky ubránily a krom dvou šancí ,hosty k ničemu nepustily.
06:12
Po krásné přihrávce od Bartuškové ,teď Žbánková míři vyosko nad
05:09
Vyloučen hráč Adéla Jirková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
04:28
Máme tu první vyloučení, hosté si zahrají přesilovku.
02:55
Krásný průnik Janatkové, bohužel trefila jen připravenou Horňákovou.
01:45
Horáková se prodrala přes několik soupeřek a došla až k brance ,kde vyzkoušela zda je Horňáková připravena.
00:53
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Veronika Zittová, asistoval Nela Havlíková (0:1).
00:08
Havlíková zkouší z dálky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Kristýna Horňáková; hráči v poli: Nela Havlíková, Markéta Valešová, Veronika Zittová, Dominika Tůmová, Karolína Vlachová
00:00
Line-up domácích MITEL Florbalová akademie MB: brankář: Eva Klementová; hráči v poli: Monika Žapková, Marie Jirková, Eliška Pivoňková, Daniela Švejdová, Marcela Urbanová
00:00
Vítáme Vás u přenosu posledního domácího zápasu v základní části. Domácí tým má ještě šanci na play off. Hosté hrají o lepší úmístění do vyřazovacích bojů.