2:3
0:3
- : -

FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:9
4. Jakub Šárka, 17. Matyáš Krebner, 17. Ondřej Kawulok, 23. Matyáš Krebner, 24. Jakub Šárka - 8. Daniel Eremiáš, 12. Tomáš Sýkora, 13. Daniel Eremiáš, 22. Ondřej Vošta, 23. Daniel Eremiáš, 32. Jiří Bauer, 41. Tomáš Sýkora, 50. Petr Majer, 53. Petr Majer; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 16 - Vojtěch Šimůnek 20; po třetinách: 3:3, 2:3, 0:3;
60:00
Střely ve třetí třetině: 9:6
60:00
60:00
59:18
Poslední minuta třetí třetiny a Šimůnek chytá střelu Šárky.
57:46
Bohemka pořád v šesti, ale bez střelby.
57:03
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
55:51
Malič pálí mimo branku a oba týmy střídají.
54:41
Domácí jdou do šesti.
54:01
Chodov rozehrává rychle po mantinelu, kde akci zastavuje Krbec, bohužel pro domácí faulem.
53:42
Bauer teď skvěle zablokoval střelu Buršíka.
52:28
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer bez asistence (5:9).
51:14
Emoce rostou. Ondrušek teď pouze do bloku.
49:41
Vávra dobře prohodil na Majera a ten zvyšuje náskok Chodova.
49:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Marek Vávra (5:8).
47:58
Pěnička v šanci, ale prováhal okamžik na střelbu.
45:32
Michajlovič fantasticky maskou chytá střelu Vávry.
43:29
Michajlovič teď několika zákroky podržel Bohemku.
42:03
Rychlé střídání všech tří formací a nyní na hřišti už obě první.
40:46
V první šanci Sýkora a proměňuje. Chodov odskakuje.
40:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Tom Ondrušek (5:7).
40:01
Třetí třetina dnešní bitvy začíná.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 6:9
40:00
Druhá třetina skončila. Branky padaly především v úvodu třetiny. Pak jsme mohli sledovat utkání plné soubojů a Bohemka momentálně jednu branku ztrácí.

Třetí třetina začne přibližně ve 21:30.
40:00
39:12
Poslední minuta druhé třetiny a Chodov rozehrává.
37:38
Na hřišti nyní několik ostrých zákroků. Následně Čihák z první mimo.
35:31
Eremiáš v dobré pozici, ale svojí střelou netrefuje branku.
33:29
Pěnička jen do bloku, následně faulován Vávrou.
31:34
Krásně pod horní tyčku se prosazuje Bauer a opět úřaduje druhá formace hostí.
31:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Bauer, asistoval Marek Vávra (5:6).
31:26
Chodov nyní v útoku.
29:30
Bauer chybuje, ale Buršík se nedokázal prosadit.
28:13
Dobrá rána Ivana Tomča. Šimůnek pozorný.
27:14
Chodov svojí přesilovku nevyužil a Dobisík je zpátky na hřišti.
25:07
Vyloučen hráč Jan Dobisík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
24:01
Za Bohemku řádí první formace a za hosty Eremiášová druhá formace.
23:23
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Matyáš Krebner (5:5).
22:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Eremiáš, asistoval Petr Majer (4:5).
22:13
Hned je srovnáno. Krebner do prázdné.
22:11
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Jakub Šárka (4:4).
21:58
Ze středu se trefuje Vošta.
21:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Vošta, asistoval Martin Řezáč (3:4).
21:41
Hraje se nyní na polovině Chodova. Bauer fauluje Krbce.
20:01
Začíná druhá třetina a na buly úspěšnější Chodov.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 10:10
20:00
První třetina skončila. Utkání je dle předpokladů velmi emotivní a po první třetině zaslouženě vyrovnané.
20:00
19:36
Rychlý brejk Chodova naštěstí pro domácí neproměnil Mikeš.
17:06
Máme srovnáno. Lehčí střelu Kawuloka nedokázal Šimůnek zastavit.
16:59
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Ivan Tomčo (3:3).
16:21
Krebner z vrcholu snižuje.
16:12
16:01
Druhá přesilovka pro domácí.
15:58
Vyloučen hráč Radim Slunečko družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
14:49
Buršík se dobře vrátil a zastavil Majera.
12:31
Další dobrá střela Eremiáše a Chodov vede od dvě branky.
12:15
11:18
V odloženém vyloučení se prosazuje Sýkora.
11:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Marek Vávra (1:2).
10:18
Domácí v plném počtu. Tato přesilovka se moc nepovedla.
09:38
Domácí si zatím nemohou najít prostor ke střelbě.
08:15
První přesilovka pro domácí. Mikeš si jde odpočinout po faulu na Čiháka.
08:13
Vyloučen hráč Ondřej Mikeš družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:08
Pěknou střelou ze vzduchu se prosazuje Eremiáš.
07:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Eremiáš, asistoval Jiří Bauer (1:1).
06:41
Krebner fauluje v rohu. Zatím se hraje rychlý a velmi důrazný florbal.
03:29
Nejprve Čihák ve velké šanci, kterou neproměnil. Poté ale připravuje branku pro Kubu Šárku.
03:28
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Pavel Čihák (1:0).
01:47
Střela Vošty a Michajlovič si připisuje první zákrok.
00:01
Úvodní buly mezi Krebnerem a Mikešem. Úspěšnější hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Vojtěch Šimůnek; hráči v poli: Michal Podhráský, Radim Slunečko, Tomáš Sýkora, Ondřej Mikeš, Tom Ondrušek
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Pavel Čihák, Jakub Šárka, Matyáš Krebner, Michal Vojtíšek, Jan Malič
00:00
Vážení diváci vítejte u online přenosu z prvního čtvrtfinálového zápasu mezi Bohemkou a Chodovem. Favorita této série je těžké hledat, ale vzhledem k základní části jsou mírnými favority domácí.
Domácím bude v dnešním zápase chybět potrestaný Filip Forman, který si odpykává jednozápasový trest za červenou kartu v posledním vzájemném zápase. Zápas začíná ve 20:00 a sledovat ho můžete na ivysílání ČT.