1:1
1:3
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians 5:4
5. Daniel Eremiáš, 7. Marek Vávra, 10. Petr Majer, 38. Jiří Bauer, 59. Martin Řezáč - 29. Matěj Pěnička, 46. Jan Malič, 47. Patrik Šebek, 56. Filip Forman; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1 + Marek Vávra ČK2 + 5:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 28 - Radovan Michajlovič 13; po třetinách: 3:0, 1:1, 1:3;
60:00
Střely na branku v 3. třetině: Chodov - 6, Bohemians - 14.
60:00
Hodnocení utkání najdete ZDE
60:00
59:01
Poslední minuta zápasu, emoce vrcholí, Bohemians hrají power-play pokud to jde.
58:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Petr Majer (5:4).
58:05
Řezáč trefuje perfektně ze vzduchu Majerovu příhru a posílá Chodov do vedení - 5:4!
57:45
Vošta srolován Vojtíškem, nedostal se k zakončení.
55:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Filip Forman, asistoval Matyáš Krebner (4:4).
55:54
Forman trefuje z první přihrávku krosem od Krebnera a vyrovnává - 4:4!
55:22
Forman úspěšný v soubojích a Bohemka na balonu v pásmu.
52:02
Buršík zpět ve hře, Bohemka přežila oslabení.
50:19
Bauerova skrytá rána v přesilovce, Michajlovič se štěstím vytěsnil míček mimo tři tyče.
50:02
Vyloučen hráč Jakub Buršík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za vysoká hokejka.
46:36
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Šebek, asistoval Matěj Pěnička (4:3).
46:36
Šebek po Pěničkově příhře dává gól a Bohemka je zpět ve hře - 4:3!
45:32
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jan Malič, asistoval Michal Vojtíšek (4:2).
45:32
Malič od mantinelu snižuje stav - 4:2!
45:18
Sýkora zadovkou hledal Mikeše, ten ovšem dostal míček za tělo.
41:40
Forman se pověsil na Majera, balonek pro Chodov.
41:01
Mikeš úspěšným blokem podle Buršíkovi.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: Chodov - 6, Bohemians - 4.
40:00
39:26
Dufek si našel míček a dostal se do zakončení, Michajlovič opět pozorný.
37:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Bauer, asistoval Tomáš Vávra (4:1).
37:15
Bauer svojí ránou propálil vše co mu stálo v cestě a nádherně trefil pod břevno - 4:1!
35:48
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil Tom Ondrušek.
35:48
Ondrušek nevyzrál na Hyršla.
34:57
Dufek tečuje Eremiášovu střelu, Michajlovič pozorný.
34:43
Sýkora nestihl doběhnout míček, v zápětí Malič přitvrdil na Ondruška u mantinelu a míček má Chodov.
34:16
Vojtíšek promáchl před prázdnou brankou.
32:31
Bauer pálí jedovku zpoza těla, Michajlovič vyráží, Eremiáš připraven na dorážku, obránce Bohemians to však vyčistil před vlastním brankářem.
30:15
Standartka z velkého brankoviště pro Bohemians.
29:31
Sýkora výborný v souboji, vybojoval si šanci, poté pálil pouze vedle.
28:26
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Ondřej Kawulok (3:1).
28:26
Pěnička z ničeho nic střelou od půlky překonává Šimůnka - 3:1!
25:36
Řezáč a Forman si vzájemně otravují život na hřišti, jsou z toho fauly na toho kdo má v držení míček.
23:41
Šebek přistrčil Plíhala, volný úder pro Chodov.
21:52
Slunečko v průniku, Michajlovič ho ale v pohodě vychytal.
21:26
Bloky Chodova dnes výborné, a teď domácí v útočném pásmu.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Chodov - 6, Bohemians - 14.
20:00
19:15
Růžek v šanci, ale mezitím se Pergler vrací do hry, odseděl Vávrův trest.
19:00
Poslední minuta první části hry a Chodov nyní na balonku, zbývá 15 vteřin z jejich oslabení.
18:21
Chodov precizní v oslabení zatím, blokuje a týmově bojuje.
14:40
Vyloučen hráč Patrik Šebek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
14:15
Vyloučen hráč Marek Vávra družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV do konce utkání.
14:15
Vyloučen hráč Marek Vávra družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 5 minut za nesportovní chování.
13:58
Šimůnek 2x úspěšný proti Formanovi.
12:33
Podhráský odpaluje míček.
12:16
Vyloučen hráč Marek Vávra družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
11:56
Vávra M. v tváří tvář Michajlovičovi, golman Bohemky pozorný.
09:13
Vojtíšek ze zátahu míjí bránu.
09:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Marek Vávra (3:0).
09:00
Vávra M. s Majerem v přečíslení 2 na 1 si vyměnili míček a Chodov vede o 3 branky - 3:0!
08:02
Sýkora našel volného Mikeše v běhu, ten bohužel trefuje jen vedle.
06:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Petr Majer (2:0).
06:42
Vávra M. skóruje opět exkluzivní přihrávce Majera - 2:0!
06:35
Šimůnek zasahuje proti Čihákovi jako Dominik Hašek!
04:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Eremiáš, asistoval Petr Majer (1:0).
04:15
Nádherná kombinace Chodova, na jejím konci volný Eremiáš na brankovišti - 1:0!
03:55
Opět Šimůnek proti Šebkovi pozorný.
03:39
Šimůnek v pohodě zasahuje proti Formanovi.
02:45
Plíhal zahasil svojí ztrátu rychlým odebráním míčku Šárkovi.
02:00
Ostrý start z obou stran, domácí hráči vstoupili do zápasu plní energie, dostávají se více do šancí před Michajlovičem.
00:01
Úvodní buly čtvrtého zápasu pro hráče Bohemians.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Jakub Šárka, Matyáš Krebner, Michal Vojtíšek, Jan Malič, Filip Forman
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Vojtěch Šimůnek; hráči v poli: Daniel Maxa, Michal Strnad, Ondřej Plíhal, Martin Řezáč, Ondřej Vošta
00:00
Dobrý den všem příznivcům Superligového florbalu. Dneska budeme sledovat 4. zápas čtvrtfinálové série Chodov - Bohemians. Domácí modrobílé barvy jsou ve vedení 2:1 na zápasy po včerejším dramatickém utkání, které rozhodla až 8. série nájezdů. Uvidíme tedy, kdo uspěje dnes. Zápas můžete sledovat také na TV Comu nebo HBB TV ČT Sport s komentářem dvojice Gustav Ondrejčík a Richard Klíma. Přeji příjemnou zábavu!