0:3
2:7
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice  3:11
1. Wojciech Malajka, 50. Marek Lípový, 57. Filip Šubert - 19. Tomáš Sladký, 33. Rostislav Gattnar, 34. Jan Šebesta, 38. Adam Delong, 41. Jiří Besta, 41. Lukáš Hájek, 42. Marek Bräuer, 45. Šimon Kuczera, 54. Adam Delong, 59. Marek Bräuer, 60. Jakub Hubálek; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Binder 25 - Lukáš Souček 20; po třetinách: 1:1, 0:3, 2:7;
59:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Hubálek bez asistence (3:11).
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer z trestného střílení (3:10).
58:32
Sládek už potřetí vychytal gól na místě Bindera.
57:17
Domácí se pořád snaží, Vítky jim moc prostoru nedávají.
56:21
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Filip Šubert, asistoval Lukáš Herblich (3:9).
54:23
Šubert šikovně navezl míček skoro před bránu hostí, nahrál Hurtovi, ten však tuto příležitost neproměnil.
53:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Matyáš Šindler (2:9).
52:15
Domácí zatím v šesti hrají pěkně, třeba ještě pohnou s výsledkem.
50:54
Sládek si úspěšně zahrál na gólmana, nakonec byl smeten Hájkem.
50:11
Ostrava to zkouší v šesti.
49:15
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Marek Lípový, asistoval Lukáš Herblich (2:8).
48:22
I přes velký náskok nejsou Vítkovice jen na své polovině a pořád se snaží přidávat další a další góly.
47:06
Kuczera to zkusil z otočky, avšak zamířil přímo do hrudi Bindera.
45:43
Eichner naslepo přímo na hokejku Hubálka, tem tuto šanci nevyužil.
44:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Šimon Kuczera, asistoval Filip Čonka-Skyba (1:8).
44:00
Hurta prozkoušel Součka, ten lehce vyráží.
42:45
Domácí se ale nevzdávají a berou Součkovu bránu útokem.
41:45
V jedné minutě se podařilo Vítkám vstřelit 3 góly. Myslím, že dnes už se drama konat nebude.
41:13
Timeout FBC ČPP OSTRAVA
41:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Tomáš Sladký (1:7).
40:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Jakub Hubálek (1:6).
40:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta, asistoval Matyáš Šindler (1:5).
40:25
Ani vsup do 3. třetiny se domácím nepovedl. Besta přidává další gól.
35:47
Matejčík zkusil na Bindera kličku, ten však pohotově zasahuje.
33:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Šebesta, asistoval Marek Bräuer (1:3).
33:12
Sládek místo střely spíše hodil míček Součkovi do ruky, ale nikdy nevíte, co tam může padnout.
32:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Adam Delong (1:2).
30:55
Herblich se dostal na střed před Součka, avšak vystřelil pouze do bloku protihráče.
29:02
Domácí se chvíli zdrželi na útočné polovině, zkusili 2x vystřelit, obě střely Souček vyrazil.
27:54
Jakubec to zkusil zpoza brány, Souček na to byl však připraven.
26:46
Nyní se hraje nahoru dolů.
25:05
Hosté jsou viditelně lepší v přechodu do útoku. U domácích někdo dostane míček a všichni utečou, takže nakonec nemá komu.
23:47
Herblich mohl zakončovat po přihrávce Lipového, bohužel mu míček odskočil.
22:20
Domácí ztratili sebevědomí z první třetiny, naopak Vítkovice se dostaly na koně.
21:24
Hosté hrají v plném počtu.
20:45
Domácí mají v přesilovce trošku potíže dostat se vůbec ma útočnou polovinu.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: 6 - 10
20:00
19:24
Vyloučen hráč Jiří Besta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Sladký, asistoval Marek Bräuer (1:1).
18:03
Ostrava nasadila už i třetí lajnu.
16:57
Šubert to nečekaně zkusil z otočky od mantinelu, chyběly centrimetry a byl by to určitě jeden z nejhezčích gólů zápasu.
15:39
Vítky teď na nějakou dobu převzaly kontrolu nad míčkem a domácí se pouze brání.
13:37
Kuczera natáhl a zpoza poloviny vyslal nebezpečný granát. Binder vyráží.
11:43
Hra se začíná drsně přiostřovat.
10:12
Burýšek v neskutečné šanci. Bohužel z první přestřeluje bránu Součka.
08:08
Zmatek před Binderovou bránou nakonec nekončí pro domácí špatně, ač to tak v několika chvílích vypadalo.
06:46
Šebesta svým náhozem prozkoušel pozornost Bindera, ten stále stoprocentní.
05:38
Klimscha se hrdinsky postavil do střely Besty a odražený míček končí za mantinelem.
04:19
Binder předevdl další krásný zákrok proti střele Matejčíka.
03:25
Vítkovice drží míček na své polovině, domácí jim nedávají moc šancí rozehrát.
01:56
Po prvních dvou zajímavých akcích se teď oba týmy drží při zdi.
00:36
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Wojciech Malajka, asistoval Michal Sládek (1:0).
00:36
Malajka samostatný úprk velmi kvalitně využil a dostává svůj tým do vedení.
00:10
Hned první akce Vítkovic z buly vypadala velice nebezpečne, ale Binder vše zvládl.
00:01
Úvodní buly pro tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Jiří Besta, Martin Nehera, Matyáš Šindler, Rostislav Gattnar, Adam Delong
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Jan Binder; hráči v poli: Filip Šubert, Marcel Jakubec, Wojciech Malajka, Michal Sládek, Šimon Soukup