0:6
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice 0:13
1. Michaela Šponiarová, 15. Alžbeta Ďuríková, 16. Lina Hägg, 32. Michaela Šponiarová, 34. Lucie Cholinská, 36. Michaela Šponiarová, 37. Lucie Cholinská, 41. Michaela Šponiarová, 41. Alžbeta Ďuríková, 43. Alžbeta Ďuríková, 45. Michaela Šponiarová, 54. Denisa Ferenčíková, 54. Barbora Husková; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 4:2; využití: 0:3; zásahy brankářů: Martina Franková 27, Lenka Dvořáková 15 - Viktorie Karasová 13; po třetinách: 0:3, 0:4, 0:6;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: FBS Olomouc - 7, 1. SC TEMPISH Vítkovice - 19.
60:00
Střely na branku celkem: FBS Olomouc - 13, 1. SC TEMPISH Vítkovice - 55.
60:00
59:20
Krzywak trefuje tyč.
58:48
Karasová chytila přízemní střelu Palinkové z půlky.
56:58
Liberdová se dostala do protiútoku, ale nezacílila přesně.
55:28
Palinková střílela pouze do první postavené hráčky hostů.
55:05
Soušková zablokovala střelu Ferenčíkové na středu hřiště.
54:20
Liberdová z dobré pozice netrefila branku.
53:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Alžbeta Ďuríková (0:13).
53:55
Husková dostala dobrou přihrávku před branku a s přehledem překonala Dvořákovou.
53:33
Husková přestřelila domácí branku.
53:21
Timeout FBS Olomouc
53:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Veronika Enenkelová (0:12).
53:00
Vyloučen hráč Tamara Hašová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za vysoká hokejka.
52:54
Domácím se přesilovka vůbec nepovedla.
51:05
Vyloučen hráč Alžbeta Ďuríková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
51:05
Ďuríková trefila čepelí Sigmundovou do obličeje, Sigmundová odešla ze souboje s krví v obličeji.
50:02
Hašová pálila ze standardky přímo do zdi.
49:07
Dvořáková vyrazila střelu Seevaldové nad branku.
47:12
Nápor hostů se s každou minutou zvyšuje, domácím často nezbývá nic jiného než vyhodit míček na polovinu soupeře.
46:38
Dvořáková vychytala Cholinskou.
44:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Šponiarová bez asistence (0:11).
44:43
Šponiarová získala míček na půce a rychlou střelou zápěstím překonala Dvořákovou.
42:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Alžbeta Ďuríková, asistoval Michaela Kubečková (0:10).
42:50
Ďuríková kompletuje hattrick a brankostroj Vítkovic pokračuje.
40:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Alžbeta Ďuríková, asistoval Viktorie Karasová (0:9).
40:47
Karasová dobrým výhozem vyslala Ďuríkovou do útoku a ta překonala Dvořákovou.
40:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Šponiarová, asistoval Denisa Ferenčíková (0:8).
40:00
40:00
Střely na branku v 2. třetině: FBS Olomouc - 1, 1. SC TEMPISH Vítkovice - 19.
40:00
39:18
Vyloučen hráč Barbora Suchánková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:07
Dvořáková vyrazila střelu ze středu.
37:42
Pešavová na poslední chvíli zablokovala střelu Buczek.
36:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lucie Cholinská, asistoval Veronika Enenkelová (0:7).
36:39
Střídání brankáře. Nový brankář Lenka Dvořáková družstva FBS Olomouc
36:39
Cholinská svou druhou brankou v zápase vyhnala Frankovou z branky.
35:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Šponiarová, asistoval Veronika Enenkelová (0:6).
35:56
Šponiarová třikrát vystřelila a třetí střela už doletěla do sítě, Šponiarová tak brankou v přesilovce kompletuje hattrick.
35:37
Vyloučen hráč Jitka Zacpalová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
34:57
Franková vyrazila nepřijemnou střelu Krzywak.
34:40
Buczek neprostřelila připravenou Frankovou.
33:22
33:22
Cholinská tentokrát netrefila blok, ale zacílila přesně do sítě a přidala pátý gól na účet soupeře.
32:07
Franková chytila nepřijemnou střelu pod ruku.
31:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Šponiarová, asistoval Lina Hägg (0:4).
31:18
Jednoduše rozehraná standardní situace, střela z první Šponiarové zaletěla přesně do šibenice.
30:16
Cholinská střílela z první do bloku.
28:58
Husková pálila z první, ale její střela skončila pouze v rohu hřiště.
27:02
Karasová v klidu sebrala míček, který k ní vyhodila Franková.
26:45
Kacelová se dostala do dobré pozice na střelu, ale nezvládla vystřelit přes dotěrnou Kubečkovou.
26:07
Franková předvedla dobrý rozklek a nohou zastavila střelu ze středu.
24:20
Seevaldová zablokovala střelu Zacpalové.
23:21
Franková nohou vyrazila přízemní střelu od poloviny hřiště.
22:38
Pejzlová byla rychlejší a uzmula přihrávku, která byla myšlena pro Huskovou.
20:30
Kubečkové utekl míček za polovinu, domácí si mohou na chvíli oddechnout.
20:08
Vyloučen hráč Tamara Hašová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra rukou.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: FBS Olomouc - 5, 1. SC TEMPISH Vítkovice - 17.
20:00
19:48
Pejzlová se Sigmundovou se nemohou dostat z vlastního rohu, kde jsou pod tlakem napadajících hráček hostů.
19:11
Rennerová nepustila Maroszovou do střely, vytlačila ji až k mantinelu a přinutila ji přihrát na beky.
18:15
Rennerová u rozehrávky vymýšlí komu přihrát do útoku, ale hosté mají dobře pokryté všechny varianty.
17:51
Kacelová se dostala k míčku na středu hřiště, ale nezacílila přesně a míček proletěl kolem tyčky.
15:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lina Hägg, asistoval Vendula Maroszová (0:3).
15:55
Hägg si vyběhla z rohu do střely a trefila přesně horní růžek domácí branky.
15:12
Sigmundová oddebrala míček Cholinské u mantinelu a dokázala se uvolnit do střely, tvrdá střela z výběhu proletěla kolem tyčky.
14:25
14:25
Sražená střela Ďuríkové propadla až za záda Frankové.
13:21
Franková kryla rychlý výpad Hägg z rohu.
11:40
Hosté se rychlou přihrávkou dostali až k brance soupeře, ale přihrávka Ďuríkové nenašla spoluhráčku před brankou.
10:08
Hosté zamkli domácí na jejich polovině a točí je jako na řetízkáči.
09:00
Franková vytáhla výborný zákrok proti Kubečkové.
08:02
Střídová znemožnila zakončit Hägg přesně na bránu.
07:12
Cholinská střílela z výběhu, ale její střela mířila přesně do Enenkelové před brankou.
06:19
Hosté v plném počtu.
06:07
Domácím se nedaří ohrozit branku soupeře v přesilovce.
04:45
Reimerová měla vyrovnání na lopatě, jenže byla špatně postavená k míčku a musela střílet bekhendem. Její střela nešla vůbec na bránu.
04:19
Vyloučen hráč Lucie Cholinská družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou.
03:38
Krzywak se dostala do samostatného úniku a štěstí domácí brankářky jí zkazilo radost z gólu.
03:15
Sigmundová se vytočila z rohu do střely, která byla ztečovaná nad branku hostů.
02:55
Franková chytila tvrdou střelu od mantinelu.
01:33
Tečovaná střela Enenkelové přeletěla domácí branku.
00:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Šponiarová, asistoval Vendula Maroszová (0:1).
00:23
Dneska Vítkovice nečekaly dlouho na úvodní branku a hned po 23 vteřinách otevřely skóre zápasu.
00:09
Ferenčíková se dostala k míčku po nepřesné přihrávce domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Viktorie Karasová; hráči v poli: Lenka Lenčéšová, Denisa Ferenčíková, Vendula Maroszová, Michaela Šponiarová, Lina Hägg
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Lucia Lázárová, Jitka Zacpalová, Tereza Reimerová, Tamara Hašová, Michaela Kacelová