- : -
Finsko W
Česko W

Finsko W - Česko W 8:3
4. Veera Kauppi, 10. Oona Kauppi, 15. Hanna Niemelä, 20. Oona Kauppi, 28. Meri-Helmi Höynälä, 50. Elli Kylmäluoma, 52. Veera Kauppi, 53. Oona Kauppi - 15. Eliška Krupnová, 18. Eliška Chudá, 57. Eliška Trojánková; vyloučení: 0:1 + Nikol Pekárková (CZE) 5; využití: 2:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Krista Nieminen 17 - Lenka Remešová 19; po třetinách: 4:2, 1:0, 3:1;
60:00
59:30
Zápas už se dohrává, Česko prohrává také ve druhém přátelském utkání
56:27
Branku družstva Česko W vstřelil Eliška Trojánková, asistoval Eliška Chudá (8:3).
56:27
Krásná akce v podání dvou Elišek znamená snížení na 3:8! Eliška Chudá vybojovala míček, který předložila své jmenovkyni Trojánkové a ta jej povedeným blafákem zasunula za záda finské brankářky
53:35
Česko po dlouhé době v útočném výpadu, ohrožení branky z toho však zatím není
52:54
Branku družstva Finsko W vstřelil Oona Kauppi, asistoval My Kippilä (8:2).
51:28
Přízemní golfák Veery Kauppi zvyšuje vedení Finska na 7:2
51:27
Branku družstva Finsko W vstřelil Veera Kauppi, asistoval My Kippilä (7:2).
51:11
Zbývá devět minut do konce třetiny a přichází další finský nápor v podobě pětiminutové přesilové hry
50:47
Vyloučen hráč Nikol Pekárková družstva Česko W na 5 minut za nedovolené vrážení.
49:15
To už je pro Česko kritické, po souhře dvou finských hráček inkasuje další branku a prohrává už 2:6
49:14
Branku družstva Finsko W vstřelil Elli Kylmäluoma, asistoval Johanna Homi (6:2).
47:46
Nikol Pekárková se teď dostala k míčku ve velice výhodné pozici, šanci však spálila střelou nad
45:38
Kapitánka Finska zůstává po střetu s Eliškou Trojánkovou ležet na zemi, hra je přerušena
44:58
Kubečková v dobré šanci, míček po její střele proskákal těsně kolem levé tyčky finské brány
41:50
Vyloučen hráč Magdaléna Plášková družstva Česko W na 2 minuty za sekání.
40:15
Michaela Kubečková vystihla finskou rozehrávku a před brankou předala míček Elišce Krupnové, její střelu však zblokovala soupeřka
38:46
V posledních minutách je to spíše taktický boj. Ratajová teď sice byla ve dvou povedených šancích, nic z toho ale nebylo
34:05
Další šanci kapitánky Veery Kauppiové teď skvělým zákrokem vychytala Remešová
31:49
Velkou šanci zahazuje také finská florbalistka Sara Piispa, když v situaci 2 na 1 přestřeluje bránu
30:56
Před bránou byla úplně osamocená Lucie Cholinská. Ani na dvakrát ale nezvládla finskou brankářku překonat a tak Česko stále ztrácí tři branky
27:17
Branku družstva Finsko W vstřelil Meri-Helmi Höynälä, asistoval Sofia Leino (5:2).
27:17
Povedená akce na jeden dotyk mezi finskou dvacítkou a třináctkou znamená již tříbrankové vedení Finska
26:50
A další šance pro českou čtyřiadvacítku. Tentokrát její střelu nadzvedla finská obránkyně
26:01
Ratajová se natlačila až před bránu, zakončení však nedovedla do zdárného konce
25:09
Po delší době si na míček sáhla také finská gólmanka. Povedenou střelu Lucie Řezáčové vyrazila rukama nad bránu
23:47
Ke střele se na středu hřiště dostala Denisa Ratajová, její pokus však byl zblokován
19:47
Tak už jich padlo šest. Další souhra dvojčat Kauppiových znamená branku na 4:2 pro Finsko. O vůdčí roli těchto dvou finských sester jistě není pochyb
19:41
Branku družstva Finsko W vstřelil Oona Kauppi, asistoval Veera Kauppi (4:2).
19:00
Probíhá poslední minuta této divoké třetiny, ve které padlo již pět branek
17:13
Branku družstva Česko W vstřelil Eliška Chudá, asistoval Lucie Řezáčová (3:2).
17:13
Eliška Chudá ve svém druhém utkání za národní tým poprvé skóruje! Její povedená střela do levého horního rohu finské brány snižuje ztrátu na 2:3
14:45
Branku družstva Finsko W vstřelil Hanna Niemelä, asistoval Kristiina Kauppila (3:1).
14:45
Blesková odpověď z hole Hanny Niemely znamená další dvoubrankové vedení Finska
14:17
Branku družstva Česko W vstřelil Eliška Krupnová, asistoval Nela Jiráková (2:1).
14:17
A i dnes úřaduje Eliška Krupnová! Ze standardní situace si navezla míček na střed hřiště a když již nic jiného nezbývalo, prostě vystřelila. Její rána zapadla k pravé tyči, stav je 2:1 pro Finsko
13:05
Oba celky si pravidelně vytváří zajímavé útočné šance, ty finské jsou však zatím nebezpečnější
11:01
Lucie Řezáčová teď měla na holi snížení, když byla úplně sama na středu hřiště. Její střela z otočky však přes finskou brankářku neprošla, skvělý zákrok
09:38
Branku družstva Finsko W vstřelil Oona Kauppi, asistoval Veera Kauppi (2:0).
09:38
Další povedená souhra sester Kauppiových znamená vedení Finska již 2:0
08:12
Ve velké šanci teď byla Michaela Kubečková, poloprázdnou branku však v rychlosti svého zakončení netrefila
07:55
Brankářka Remešová teď předvedla důležitý a těžký zákrok proti střele Oony Kauppiové
03:51
Branku družstva Finsko W vstřelil Veera Kauppi, asistoval Cira Virta (1:0).
03:51
Veera Kauppi opět předvádí své kvality. V končící třetí minutě první periody s míčkem prošla přes celé hřiště a prudkou střelou k pravé tyči otevírá skóre dnešního utkání
03:07
Po třech minutách hry si na míček poprvé sahá také Remešová a předvádí klidný zákrok
02:40
Český press vybojoval další šanci. Finky teď mají se založením problémy
01:58
Cholinská teď v dobré šanci, její střela však přeletěla branku
00:15
Již po patnácti vteřinách utkání letěla na finskou branku první střela, nebezpečí z toho však nebylo
00:00
00:00
Line-up hostů Česko W: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Vendula Beránková, Nela Jiráková, Eliška Krupnová, Denisa Ratajová, Michaela Kubečková
00:00
Line-up domácích Finsko W: brankář: Krista Nieminen; hráči v poli: Sara Piispa, Veera Kauppi, Oona Kauppi, My Kippilä, Iida Mettälä