1:2
- : -
Česko U19

Slovensko U19 - Česko U19 1:16
51. Tomáš Kvasnica - 2. Vojtěch Klápa, 6. Petr Majer, 11. Tomáš Hanák, 12. Matěj Havlas, 12. Martin Dolejš, 17. Šimon Stránský, 18. Petr Majer, 20. Matěj Čermák, 22. Ondřej Papoušek, 23. Šimon Stránský, 27. Vojtěch Klápa, 27. David Horký, 33. Matěj Havlas, 33. Petr Majer, 56. Martin Dolejš, 60. Matěj Havlas; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Šimon Melega ?, Samuel Bánfi ? - Tomáš Jurco ?; po třetinách: 0:8, 0:6, 1:2;
60:00
59:26
Češi hrají bez brankáře a hned střílejí další branku
59:20
Branku družstva Česko U19 vstřelil Matěj Havlas, asistoval Matěj Pěnička (1:16).
58:56
Tomáš Hanák inkasoval další crossčekový úder do zad, vylučovat se ale nebude. Český hráč se proto jen usmívá
58:01
Na hřišti se v posledních dvou minutách přiostřuje. Hráči si vyměnují názory i drobné žduchance, Malič s Bujnou si proto jdou schladit hlavy na trestnou lavici
58:00
Vyloučen hráč Jan Malič družstva Česko U19 na 2 minuty za hrubost.
58:00
Vyloučen hráč Michal Bujna družstva Slovensko U19 na 2 minuty za hrubost.
56:10
Češi se probudili z hibernace a poprvé v této třetině skórují
55:46
Branku družstva Česko U19 vstřelil Martin Dolejš, asistoval Jan Malič (1:15).
54:00
Nápor českého celku ustal a tak mají slovenští florbalisté více času na hru s balónkem
50:51
Devět minut zbývalo českému brankáři k udržení čistého konta, střela Tomáše Kvasnicy se mu však stala osudnou
50:49
Branku družstva Slovensko U19 vstřelil Tomáš Kvasnica, asistoval Matúš Gajdoš (1:14).
50:25
Slováci mají další šanci na překonání Jurcova kouzla. Hrají druhou přesilovou hru v zápase, chybí jim však přesnost v zakončení
49:20
Vyloučen hráč Matouš Burian družstva Česko U19 na 2 minuty za bránění ve hře.
48:20
Kouzlo prvních dvou třetin tohoto duelu je pryč. Probíhá již osmá minuta a stále nepadla ani jedna branka
46:46
Slováci byli znovu blízko k první brance v zápase, český brankář ale znovu na svém místě
44:50
Nový brankář Slovenska Samuel Bánfi teď předvedl povedený zákrok a stále tak v této třetině drží čisté konto
44:03
Jurco znovu zasahuje, slovenský výběr na něj zatím nenašel recept
43:30
Čeští florbalisté se snaží nového brankáře zaměstnat, zatím jej ale dle mého názoru netrefili ani jednou a to i přesto, že měl jeden z českých hráčů před sebou prázdnou branku
40:01
Češi proti sobě mají v brankovišti novou tvář, slovenskou branku bude hájit Samuel Bánfi
38:16
Petr Majer znovu útočil na vstřelený hattrick, ani teď to ale nevyšlo a skóre tak zůstává na číslovce 14:0
34:00
Timeout Česko U19
33:59
Vzápětí měl také hodně štěstí, když v situaci 2 na 0 slovenský florbalista netrefil jeho branku
33:29
Brankář Jurco teď předvedl výborný zákrok! Míček se už rázně snášel do jeho branky, on jej však gepardím skokem vyrazil pryč a stále tak drží čisté konto!
32:46
Branku družstva Česko U19 vstřelil Petr Majer, asistoval Matouš Burian (0:14).
32:40
Český výběr znovu zrychluje otáčky a dává Slovákům jednu branku za druhou. V polovině zápasu vede již o čtrnáct branek
32:03
31:32
Vyloučen hráč Šimon Batkovič družstva Slovensko U19 na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
30:02
Slováci teď stříleli ze všech možných pozic, jen minimum z těchto pokusů, pokud vůbec nějaký, se však dostala až na českou branku
27:00
Tyto dvě bleskové branky jsem nestihla ani zaregistrovat, pardon
26:55
Branku družstva Česko U19 vstřelil David Horký, asistoval Matěj Čermák (0:12).
26:29
Branku družstva Česko U19 vstřelil Vojtěch Klápa bez asistence (0:11).
26:20
Šimon Stránský teď mířil na hattrick, v cestě mu však stála tyč slovenské branky
23:00
A je tady desítka. Slováci měli dobrou šanci v českém obranném pásmu, branku však minuli a z následného protiútoku dostali lekci ze zakončení
22:58
Branku družstva Česko U19 vstřelil Šimon Stránský, asistoval Filip Šubert (0:10).
21:24
Ondřej Papoušek si připisuje první gól v dnešním zápase a vzápětí měl další velkou šanci Petr Majer. Jeho pohotovou střelu z první ale dobrým zákrokem zkrotil slovenský brankář
21:14
Branku družstva Česko U19 vstřelil Ondřej Papoušek, asistoval Vojtěch Klápa (0:9).
20:10
Druhá třetina začíná opět na českých florbalkách
20:00
20:00
19:05
Branku družstva Česko U19 vstřelil Matěj Čermák, asistoval Matěj Pěnička (0:8).
18:55
Za Jurcem zvoní podruhé v tomto zápase tyč. Stále ale zůstává nepřekonán
17:30
Je tady šance pro Slovensko se zápasem něco udělat. V přesilové hře se snažili ohrozit českého brankáře, ten si však připisuje další úspěšný zákrok
17:21
Vyloučen hráč Adam Hemerka družstva Česko U19 na 2 minuty za blokování hokejky.
17:02
Branku družstva Česko U19 vstřelil Petr Majer, asistoval Tomáš Hanák (0:7).
16:14
Branku družstva Česko U19 vstřelil Šimon Stránský, asistoval Martin Dolejš (0:6).
16:14
To se, jak vidno, moc nevyplatilo a tak znovu inkasují
15:36
Slováci teď pouze stojí stažení před svou brankou a brání
11:55
Už to navíc mohlo být o šest branek, gól po rychlé české rozehrávce však nebyl uznán
11:50
Branku družstva Česko U19 vstřelil Martin Dolejš, asistoval Ondřej Papoušek (0:5).
11:50
Tak tohle jsem vůbec nestihla zapisovat. Nejprve důraz na brankovišti od českého kapitána, poté další branka a další dve velké šance. Česko ždíme domácí výběr..
11:39
Branku družstva Česko U19 vstřelil Matěj Havlas, asistoval Adam Hemerka (0:4).
10:58
Branku družstva Česko U19 vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Matyáš Bachmaier (0:3).
10:58
Je tady třetí branka českého týmu. Slovenský brankář neměl nikoho k rozehrávce a tak míček napálil přímo na hůl Matyáše Bachmaiera. Ten jen posunul na Tomáše Hanáka a Česko tak může slavit další triumf
10:03
Na slovenskou branku letěla další střela, vše ale skončilo před brankovou čarou. Češi si tak znovu berou míček a znovu v klidu rozehrávají
07:01
Slovensko teď dvakrát nebezpečně zahrozilo. Poprvé však trefilo tyčku a podruhé vše vyřešil brankář Jurco
05:31
Branku družstva Česko U19 vstřelil Petr Majer, asistoval Adam Hemerka (0:2).
05:31
Vzápětí jej ale pomstil jeho spoluhráč a chodovský kanonýr Petr Majer, který po vybojovaném balonku od Adama Hemerky uklidil míček do branky a zvyšuje na 2:0
04:17
Trestné střílení družstva Česko U19 neproměnil Matěj Havlas.
04:17
Kapitán Matěj Havlas byl v průniku ke slovenské brance nedovoleně atakován, v nařízeném trestném střílení však domácího brankáře nepřekonal a skóre tak stále zůstává stejné
03:30
I nadále drží češký výběr balónek na svých holích, Slovensko zatím nenašlo odpověď na jejich hru
01:16
Branku družstva Česko U19 vstřelil Vojtěch Klápa, asistoval Martin Dolejš (0:1).
01:16
Čeští reprezentanti střílí gól hned z první větší šance a již po minutě jsou tak ve vedení 1:0
00:00
00:00
Line-up hostů Česko U19: brankář: Tomáš Jurco; hráči v poli: Filip Šubert, Martin Čermák, Šimon Stránský, Matěj Havlas, Adam Hemerka