6:1
2:2
- : -

FLORBAL CHODOV - TJ Sokol Královské Vinohrady 9:3
3. Martin Skřivánek, 27. Tom Ondrušek, 28. Daniel Eremiáš, 29. Ondřej Plíhal, 30. Marek Vávra, 31. Adam Balatka, 31. Daniel Maxa, 51. Radim Slunečko, 59. Adam Balatka - 34. Daniel Cabejšek, 43. Štepán Švejda, 52. Štepán Švejda; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Karel Hodík 19 - Petr Musil 33; po třetinách: 1:0, 6:1, 2:2;
60:01
Komentáře trenérů:
60:00
Komentář trenéra domácích Davida Podhráského: "Vstup byl logicky vlažnější, ale ve druhé třetině jsme slušně šlápli na plyn. Poslední část už byla trochu bramboračka s mnoha ztrátami, ale celkově jsme spokojeni."
60:00
Komentář trenéra hostů Boleslava Kytky: "Nervózní začátek utkání. O celkovém průběhu zápasu rozhodly 4 minuty ve druhé třetině. V první a třetí třetině herní projev ukázal, že můžeme hrát vyrovnaně s týmy z předních příček, ale musíme se vyvarovat hloupých chyb. Díky za utkání."
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: Chodov 10 Vinohrady 10
Střely celkem v celém utkání Chodov 40 : Vinohrady 22
59:13
Úpravy na časomíře a zápas může pomalu pokračovat. Zbývá několik desítek vteřin.
59:00
Probíhá poslední minuta zápasu.
58:12
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Adam Balatka, asistoval Martin Skřivánek (9:3).
58:12
Adam Balatka se opět trefuje a stav je 9:3.
58:00
Třetí třetina se chýlí ke konci a hostím tak ubývá čas na korekci výsledku.
57:00
Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny a nejspíše i dnešního zápasu.
56:11
Zvyšuje se frekvence střídání.
55:04
SKV se teď častěji dostávají na balón a do šancí.
54:36
Na hřišti se přitvrdilo.
51:15
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Štepán Švejda, asistoval Ivan Pergler (8:3).
51:15
Vinohrady skórují a opět se o to postarali Štěpán Švejda a Ivan Pergler.
50:03
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Radim Slunečko, asistoval Michal Podhráský (8:2).
48:00
Procházka teď prověřil domácího brankáře.
46:38
Michal Podhráský teď na středu nedosáhl na balón v gólové pozici.
42:58
42:58
Prosazuje se hostující hráč Štěpán Švejda. Stav utkání je 7:2
41:36
Na hřišti se objevuje další nováček Chodova, opět z řad juniorů, tentokrát Marek Šmíd.
40:00
40:00
Začala nám třetí třetina dnešního zápasu.
33:59
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Richard Kellenberger (7:1).
33:59
SKV se konečně dočkalo a vstřeluje první branku za záda Karla Hodíka. Autorem této branky je Daniel Cabejšek.
31:58
Ve hře se objevuje dalši nováček Chodova, tentokrát z řad juniorů, Matěj Netrefa.
30:36
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Tom Ondrušek (7:0).
30:36
Ze standardky zvyšuje už na 7:0 Daniel Maxa.
30:19
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Adam Balatka z trestného střílení (6:0).
30:19
Po faulu hostů bylo nařízeno trestné střílení, které proměnil nováček Adam Balatka.
29:55
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Petr Majer (5:0).
29:55
Marek Vávra napravil svoje předchozí zaváhání a tentokrát umístil balónek do branky.
28:45
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Plíhal, asistoval David Horký (4:0).
28:45
Chodov ve druhé třetině zvýšil svojí produktivitu a Ondřej Plíhal skóruje už 4. gól do branky Vinohrad.
27:39
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Eremiáš, asistoval Petr Majer (3:0).
27:39
V zápětí se trefuje domácí Daniel Eremiáš a stav utkání je již 3:0.
26:32
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Tomáš Sýkora (2:0).
26:32
Tom Ondrušek po skvělé příhrávce Tomáše Sýkory zakončuje do prázdné branky a zvyšuje na 2:0.
24:00
Marek Vávra teď v samostatném úniku trefuje pouze břevno Musilovy branky.
23:29
Pergler se teď předvedl kličkou na mantinelu a zakončoval z velmi slibné pozice na domácího Hodíka.
20:00
20:00
Začala nám druhá třetina dnešního zápasu.
20:00
19:59
První vyrovnaná třetina končí za stavu 0:1 pro domácí.
19:59
Střely v první třetině: Chodov 12 Vinohrady 8
19:47
Hostující Zbyněk Stuchlík se sám uvolnil a běžel sám na golmana domácích, bohužel pro Vinohrady neúspěšně.
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:43
Chodov tlačí ke konci první třetiny.
17:52
Daniel Cabejšek se naštěstí vrátil na hřiště, takže zranění nebude tak vážné.
16:56
První přesilovka domácích končí bez gólu.
14:56
Vyloučen hráč Štěpán Čuda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:56
Máme tu první vyloučení dnešního zápasu, a to na straně hostů.
12:37
Hostující Daniel Cabejšek se v bolestech svíjí na zemi.
09:42
Chodov se snaží hodně kombinovat v útočném pásmu, ale zatím bez větších šancí.
07:24
Hraje se zatím na obou polovinách hřiště.
06:24
Hostující Vinohrady jsou zatím velmi obětaví v blocích.
02:19
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Tom Ondrušek (1:0).
02:19
A máme tu první gól zápasu. Střelcem je nováček Martin Skřivánek.
00:01
Buly vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Petr Musil; hráči v poli: Daniel Cabejšek, David Ježek, Matěj Horák, Richard Kellenberger, Viktor Kopecký
00:00
Line-up domácích FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Hodík; hráči v poli: Michal Podhráský, Tomáš Vávra, Daniel Eremiáš, Marek Vávra, Petr Majer