8:0
7:1
- : -

Tatran Střešovice - Florbal Chomutov 23:1
3. David Šimek, 3. Milan Meliš, 6. Bohumil Piskáček, 9. Ondřej Sádlo, 10. Jonáš Kreysa, 14. Pavel Sládeček, 17. Jonáš Kreysa, 19. Matěj Havlas, 26. Ondřej Sádlo, 26. Adam Tlapák, 29. Adam Tlapák, 30. Jonáš Kreysa, 39. Martin Pánek, 39. Lukáš Macháček, 39. Jakub Pluhař, 40. Jonáš Kreysa, 41. David Šimek, 45. Martin Šindelář, 50. Jonáš Kreysa, 52. Matěj Havlas, 54. David Šimek, 57. Bohumil Piskáček, 57. Dalibor Švéda - 54. Ondřej Šarša; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 26 - Jan Vlček 21; po třetinách: 8:0, 8:0, 7:1;
60:02
Z domácí půdy Tatranu je to dnes už vše, děkuji všem za pozornost a budu se těšit někdy příště napočtenou.
60:01
Komentář trenéra hostů Martina Bociana: Tvrdý direkt v prvním utkání po dlouhé pauze. Deset měsíců na nás zanechalo větší stopy, než jsme si mysleli. Tatran tvrdě trestal každou chybu a byl jednoznačně lepší. Vysokou prohru musíme přijmout a vystavět naši hru opět trpělivě od základu. Děkujeme soupeři za utkání i za odvolané vyloučení na začátku třetí třetiny.
60:01
Komentář asistenta trenéra domácích Luďka Beneše: Celkově jsme s utkáním spokojeni, podařilo se nám udržet kvalitu ve všech třetinách. Negativem utkání bylo příliš mnoho individuálních chyb, které ale dokázal téměř všechny zneškodnit dnes vynikající Tomáš Jurco v bráně. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Počet střel ve třetí třetině: Tatran 14 - Chomutov 12
60:00
59:59
Z poslední akce zápasu už gól nepadnul, utkání končíme za stavu 23:1.
56:45
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Dalibor Švéda, asistoval Ondřej Němeček (23:1).
56:18
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Bohumil Piskáček, asistoval Ondřej Sádlo (22:1).
55:56
Vyloučen hráč David Šimek družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
55:56
Šimek následuje Lince na trestnou, v jeho případě za to může sekera.
55:28
Vyloučen hráč Petr Linc družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
55:28
Po osmi vteřinách se Chomutov zmocnil míčku, čímž pádem se Linc ubírá na trestnou lavičku.
55:20
Odložené vyloučení pro chomutovské, Jurco pádí na střídačku.
54:55
Chomutov měl k dispozici volný úder, ale nepřetavil jej v gól.
53:24
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil David Šimek, asistoval Matěj Havlas (21:1).
53:24
Druhý hattrick v týmu Tatranu si odnáší Šimek.
53:09
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Šarša, asistoval Erich Kellermann (20:1).
53:09
Hosté a jejich diváci mají přeci jen důvod k obří radosti. Jurco ztrácí nulu, Šarša připisuje gól. 20:1!
51:45
Čermák nevykvedlal míček před Vlčkem, který se opět ze všech sil snažil zabránit gólu. Zvonila tyčka
51:26
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Matěj Havlas, asistoval Ondřej Němeček (20:0).
51:11
Chomutovská část publika oslavuje úspěšné buly i trefenou tyčku branky Tatranu.
49:09
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Milan Meliš (19:0).
49:09
Šestibodový Kreysa přivádí Tatran k devatenáctému gólu.
48:04
Havlas trefil koše na basketbal. Trojka jak vyšitá, ale bohužel špatný sport.
47:48
Chomutov nakopl motor a zatápí Tatranu.
47:16
Bejček nadvakrát nedovedl propálit Jurca.
44:12
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Šindelář, asistoval Jonáš Kreysa (18:0).
44:12
Osmičkoví hráči 88 a 8 si oproti sedmému gólu prohodili pořadí na pozicích gól - asistence. Osmnáctý gól.
40:56
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil David Šimek, asistoval Ondřej Němeček (17:0).
40:56
Šimek, podobně jako v první třetině, otevírá gólový účet v poslední třetině.
40:01
Poslední třetinu zahajujeme na polovině Chomutova. Hosté po dohodě utekli vyloučení za pozdní nástup.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Tatran 14 - Chomutov 8
40:00
39:59
Do konce třetiny se už nic více nestane, gólový stroj Tatranu se nám prozatím zastavil na stavu 16:0.
39:28
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Martin Čermák (16:0).
39:28
Osmý gól třetiny a celkově již šestnáctý přidává Kreysa.
38:57
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Pluhař, asistoval David Šimek (15:0).
38:57
Pluhař navyšuje na nevídaných 15:0.
38:35
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lukáš Macháček, asistoval Ondřej Sádlo (14:0).
38:35
Premiérový gól a míček na památku si odnáší Macháček.
38:13
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Pánek, asistoval Martin Čermák (13:0).
38:13
Pánek přidává "nešťastnou" třináctou branku.
36:38
Novotný zklepávačkou nepřekonal Jurca.
35:37
Linc opět nebezpečný, Jurco opět likviduje.
30:50
Vlček dokázal naponěkolikáté zkrotit horký brambor poskakující v rukách.
30:24
Po delší době zapisuji do kolonky "Počet diváků" jiné číslo než nulu. Dnešní utkání sleduje 56 diváků. Děkujeme za podporu!
29:29
29:29
Kreysa nikým neohrožován přehodil míček přes Vlčka a zapisuje si hattrick.
28:49
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Adam Tlapák, asistoval Jakub Pluhař (11:0).
28:49
Naopak aktivní domácí na míčku přidávají už jedenáctý gól.
28:35
Hosté pasivně vyčkávají ve formaci na své polovině.
25:47
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Adam Tlapák, asistoval Matěj Havlas (10:0).
25:47
V brankovišti Chomutova skončil Tlapák a překonaný Vlček. I přes vysoký náskok domácí neustávají v tlaku a již jmenovaný Tlapák obohatí tatranskou kasičku za desátý gól utkání.
25:17
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Sádlo, asistoval Martin Mühlfait (9:0).
25:17
O několik vteřin později už Sádlo v souladu s pravidly trefuje branku.
24:55
Meliš trefuje branku, ale jeho florbalka zasáhla míček v nepovolené výšce. Gól tak neplatí.
23:00
Šarša pálí těsně kolem tyčky, bohužel pro hosty z té špatné strany.
22:46
Chomutov po delší době na polovině Tatranu, šance si ale zatím nevytvořil.
19:59
Štěrba ještě v posledních vteřinách zkusil propagační střelu přes celé hřiště na Jurca, který míček v klidu chytá a vyčkává konce třetiny. Tu končíme za stavu 8:0 pro Tatran a uvidíme, zda Chomutov dokáže najít recept na domácí a pokusí se o drama.
19:38
Macháček trefil s pomocí Vlčka tyčku.
19:07
Jeníček po nápřahu trefuje před sebou zakleknutého Čermáka.
18:09
18:09
Havlas tak trochu odevzdaně trefuje gól.
16:21
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Martin Šindelář (7:0).
16:19
Šindelář z poloviny trefil náruč Vlčka, následně se před brankou zjevil Kreysa a dílo svého kolegy dokončil. Osmičkoví hráči (8 a 88) se starají o sedmý gól.
15:44
Schneider si vylámal zuby na Jurcovi.
14:25
Novotný v úniku netrefil branku.
13:50
Šarša trefuje dělovkou Jurcovy chrániče hrudi.
13:11
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Pavel Sládeček, asistoval Milan Meliš (6:0).
13:11
Sládeček vymetl pavouky z protějšího rohu branky. Chomutov je stále gólově naprázdno :(
12:26
Vlček pozorný na bližší tyčce.
11:55
Švehla za brankou Jurca vybojoval nedovolený zákrok.
11:04
Nepřesné přihrávky kazí Chomutovu příležitosti k útoku.
09:56
09:56
Kreysa nachytal Vlčka, který se ještě ze všech sil snažil prohnout na boku natolik, aby zabránil gólu. Kreysa kolem tyčky zavěšuje a dává pátý gól domácích.
09:09
Vlček teď zachránil situaci.
08:23
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Sádlo bez asistence (4:0).
08:23
Sádlo nejprve rozezněl tyčku, následně míček skončil za Vlčkovými zády. Tatran vede už 4:0
07:40
Míček proklouznul střídačkou Tatranu, podle rozehrávky Chomutova byl míček vystřelen zřejmě někým z Tatranu.
06:11
Štěrba nikým nehlídán běžel sám na Jurca, střílel ale do autu.
05:39
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Bohumil Piskáček, asistoval Martin Pánek (3:0).
05:15
Sládeček po rozehrávce z nebezpečné vzdálenosti pálil do zdi chomutovských hráčů.
03:17
První zákrok si připisuje i gólman Tatranu, pěkným výhozem ohrozil Vlčka, který si ale tentokrát s náročnou střelou poradil.
02:26
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Martin Šindelář (2:0).
02:26
Jako přes kopírák akrobat Vlček, a Tatran už vede o dva góly. Liší se jen střelec a asistující.
02:05
02:05
Vlček akrobatickým skokem nedokázal udržet míček před brankovou čarou, a tak se domácí radují z premiérového gólu před-sezóny. Trefuje se letošní posila v dresu Tatranu Šimek.
01:16
Šindelář z poloviny hřiště jenom těsně míjí branku Vlčka.
00:32
Štěrba v souboji se Švédou dokázal uhrát výhodu pro Chomutov.
00:01
Úvodní buly zápasu pro sebe vybojovali hráči Tatranu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Ondřej Šarša, Erich Kellermann, Jakub Štěrba, Petr Linc, Martin Schneider
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Jurco; hráči v poli: Adam Tlapák, Ondřej Němeček, Matěj Havlas, Dalibor Švéda, David Šimek
00:00
Krásný středeční (pod)večer ze Sportovního centra Řepy, kde se již za několik minut odehraje první zápas vrcholové části Poháru Českého florbalu. Střetnou se týmy Tatran Střešovice a Florbal Chomutov. Dalšími účastníky ve skupině BV jsou FBC Liberec a Kanonýři Kladno.
00:00
Poprvé od uzavření soutěží mohou do hlediště i diváci, takže v hale budeme mít další zvukovou kulisu. Stále je však třeba dodržovat aktuální platná nařízení, tedy rozestupy, roušky a test/očkování/imunita.
00:00
Do zahájení nám zbývá pár minut, a tak vám již klasicky popřeji příjemnou zábavu, buď přímo v hale, nebo u online/video přenosu.