0:2
2:2
- : -

TJ Sokol Jaroměř - FBŠ Hattrick Brno 6:5
3. Petr Hašek, 6. Jakub Kubina, 19. Michal Janeček, 19. Michal Nožička, 46. Michal Janeček, 60. Petr Hašek - 15. Tomáš Brom, 21. Tomáš Brom, 26. Matěj Bednář, 41. Šimon Hronek, 56. Jakub Kubina; rozhodčí: Lukáš Laštovička - Lukáš Žofka; vyloučení: 1:2 + Ondřej Kolajta OS; využití: 0:1; diváků: 61; zásahy brankářů: Dušan Völgyi 13, Šimon Špaček 11, Jiří Veinfurter 11 - Ondřej Kolajta 15, Matěj Buršík 0; po třetinách: 4:1, 0:2, 2:2;
60:00
59:59
Střely na branku ve třetí třetině: Jaroměř 5 - Brno 13
59:59
Komentář trenéra hostí: Do zápasu jsme vstoupil vlažně a nezodpovědně. V celém zápase jsme vytvořili velké množství nevynucených ztrát, které nás stály lepší střlecké pozice ve finální fázi. Soupeř si za svoji bojovnost zasloužil vyhrát. Děkujeme za utkání a přejeme štěstí.
59:59
Komentář trenéra domácích: Dnešní zápas jsme tvrdě odedřeli od začátku. Soupeř byl silnější na balónku, ale my jsme svojí bojovností a produktivitou dokázali zápas dotáhnout do vítězného konce. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za podporu.
59:55
Timeout FBŠ Hattrick Brno
59:55
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek bez asistence (6:5).
59:55
Střídání brankáře. Nový brankář Matěj Buršík družstva FBŠ Hattrick Brno
59:55
Vyloučen hráč Ondřej Kolajta družstva FBŠ Hattrick Brno - osobní trest.
59:55
Vyloučen hráč Ondřej Kolajta družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
59:55
Když nevíš, co, vystřel. Tím se řídil Petr Hašek a bekhendem od mantinelu propálil gólmana hostí. Ten si náalsedně vykoledoval 2 + 10 minut za nesportovní chování.
57:45
Veinfurter v bráně domácích signalizuje zdravotní problém. Po krátkém ošetření ale pokračuje ve hře.
57:45
Kapitán Hrobský toho využil k reklamaci hry na zemi soupeře, ale nepochodil.
57:16
Hejzlar se dostal do dobré střlecké pozice, ale jeho střela byla stečována mimo.
56:30
Hráče Hattricku gól nabudil a tlačí se opět před Veinfurtera.
55:46
Vlastní branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kubina (5:5).
55:46
Jakub Kubina si nešťastně srazil prudkou přihrávku do vlastní branky a stav je tak opět vyrovnaný.
55:28
Janeček se již poněkolikáté dostal do úniku, ale tentokrát branku přestřelil.
54:40
Hosté se vtrvale tlačí na útočnou polovinu, ale hráči Jaroměře nyní obětavě blokují jejich pokusy.
52:48
Další střela Hattricku z nebezpečné pozice končí nad domácí brankou.
52:20
Obrovské šance hostí vychytal Veinfurter a v krátkém sledu si připsal tři klíčové zákroky.
50:13
První lajně se znovu podařilo vymanit svůj tým alespoň na chvíli z tlaku, ale tentokrát to nevedlo k žádné šanci.
49:00
Hra se opět přesunula před branku Jaroměře, ale Veinfurter vše chytá.
47:30
První lajna domácích si vytvořila dvě velké šance, ale Škeřík ani jednou netrefil míček ideálně.
45:40
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Janeček, asistoval Vojtěch Výborný (5:4).
45:40
Nyní však domácí předvedli perfektní rychlý výpad a Janeček poslal Jaroměř zpět do vedení.
43:30
Domácí bojují, ale nemohou se dostat na delší dobu na balonek.
42:20
Nyní už musel Veinfurter v bráně domácích zasahovat a hned dvakrát podržel svůj tým.
41:30
Hattrick se dál drží na balonku, ale nedostávají se do dalších střleckých pozic.
40:33
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek, asistoval Lukáš Jalový (4:4).
40:33
Hosté měli opět lepší vstup do třetiny a velmi rychle zásluhou Hronka srovnávají.
38:30
Náhle se břed brankou hostí zcela sám vynořil Hejzlar, ale letící balonek netrefil.
37:58
Hattrick si vypracoval dvě velké šance. V první výborně zasáhl Špaček, ve druhé se střela otřela o břevno.
36:30
Hra se nyní trochu uklidnila a ani jeden z týmů si netvoří žádné šance.
34:20
Další výborný zákrok předvedl Špaček, který nyní výrazně drží domácí.
33:52
Nyní na zemi zůstal Michal Janeček a reklamuje u rozhodčích úder loktem.
33:30
V sestavě domácích se již neobjevuje Michal Nožička, který musel odstoupit pro zranění.
33:08
Janeček se opět dostal sám před brankáře, ale vyprášil pouze jeho masku.
32:10
Velká šance Hattricku, ale skvělým zákrokem se zaskvěl Špaček, který hájí branku domácích ve druhé třetině.
31:49
Domácí přesilovku nevyužili a pokračuje se tak v pěti na obou stranách.
29:49
Vyloučen hráč Marek Fuchs družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
29:49
Přesilovku si zahrají i domácí díky bránění ve hře ze strany Fuchse.
26:50
Domácí nyní zachránila tyč.
25:49
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Matěj Bednář, asistoval Lukáš Jalový (4:3).
25:49
Přesilovou hru využívá po přihrávce Jalového Bednář.
24:47
Vyloučen hráč Daniel Kroupa družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
24:47
Dan Kroupa nadzvedl soupeři hůl a Hattrick tak zahajuje přesilovku.
23:50
Bude se poprvé vylučovat. Rozhodčí signalizují výhodu pro hosty.
22:53
Hattrick aktivně napadá a nepouští domácí z tlaku.
21:15
Domácí jsou opaření a Hattrick pokračuje v tlaku.
20:16
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom bez asistence (4:2).
20:16
Hned na začátku druhé části se podruhé prosazuje Brom a snižuje na 4:2.
20:01
Střely na branku v první třetině: Jaroměř 11 - Brno 14.
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář Šimon Špaček družstva TJ Sokol Jaroměř
20:00
20:00
19:30
Domácí mohli přidat pátou branku, ale proti bylo břevno.
18:49
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička, asistoval Daniel Kroupa (4:1).
18:49
Domácí se okamžitě dostali do dalšího úniku a Kroupa namazal Nožičkovi na čtvrtý gól domácích.
18:39
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Janeček, asistoval Filip Krigovský (3:1).
18:39
Krigovský vyslal Janečka do samostatného úniku a ten si zkušeně poradil.
17:10
Obrovská chyba v rozehrávce domácích a nebezpečnou střelu Hattricku musel vytáhnout Völgyi.
16:35
A znovu! Tentokrát nejen proti střele Haška, ale i dorážce Janečka.
14:30
Domácí mohli okamžitě odpovědět, ale gólman Hattricku se vyznamenal.
14:07
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Šimon Hronek (2:1).
14:07
Domácí předvedli hrubku v obraně a Hronek vyzval Broma ke skórování.
13:30
Hra se odehrává srále podle stejného scénáře. Hosté drží balónek a talčí domácí do obrany. Ti poté vyrážejí do rychlých brejků.
11:40
Hattricka zamkl domácí před svou brankou a Völgyi konečky prstů vytáhl střelu mířící k tyči.
09:30
Stejně se dařilo i útoku domácích na druhé straně hřiště.
09:10
Střela hostujícího hráče z nadějné pozice minula levý horní růžek branky.
08:10
Okamžitě z protiútoku se snažil trestat Kroupa, ale trefil naopak soupeře hostí.
07:55
Hosté měli k dispozici nadějnou standartku, ale trefili z ní opět pouze domácího brankáře.
05:40
Hattrick se snaží o snížení, ale zatím naráží na skvělého Völgyiho.
05:33
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kubina, asistoval Tomáš Hejzlar (2:0).
05:33
Jakub Kubina procedil střelu od půlící čáry přes soupeřova gólmana a domácí vedou 2:0.
04:00
Hosté se drží na balónku, ale obětavá obrana domácích je zatím nepouští k ohrožení vlastní branky.
02:36
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Michal Janeček (1:0).
02:36
Domácí jdou dovedení! Přihrávku Michala Janečka zužitkoval Petr Hašek.
00:10
Hra byla zahájena a hosté si ihned vypracovali střeleckou příležitost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Laštovička a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hattrick Brno: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Tomáš Brom, Jiří Juhaňák, Šimon Hronek, Marek Fuchs, Lukáš Jalový
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Dušan Völgyi; hráči v poli: Vojtěch Výborný, Filip Krigovský, Daniel Škeřík, Petr Hašek, Michal Janeček