2:6
- : -
FBC Liberec

DDQ Florbal Chomutov - FBC Liberec 3:12
9. Ondřej Halej, 47. Tomáš Novotný, 49. Petr Linc - 13. Jan Šoltys, 16. Jan Světlík, 24. Jan Světlík, 30. Tomáš Dlesk, 33. Vojtěch Wiener, 40. Vojtěch Wiener, 43. Vojtěch Janeček, 46. Filip Smutný, 47. Prokop Ferdan, 49. Jakub Kopecký, 49. Vojtěch Wiener, 51. Prokop Ferdan; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 2:3; využití: 0:2; diváků: 157; zásahy brankářů: Jan Vlček 17 - Mikuláš Futschik 22; po třetinách: 1:2, 0:4, 2:6;
60:00
59:59
Střely po třetí třetině: Chomutov - 10, Liberec - 14
59:59
59:00
Právě probíhá poslední minuta tohoto zápasu.
58:09
Horníkovu střelu Vlček lapil jen s velkým štěstím.
57:15
Hosté hrají v plném počtu.
56:47
Liberec zatím výborně brání chomutovskou přesilovku.
55:15
Vyloučen hráč Patrik Rozkovec družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:02
Švehlova přihrávka do rohu na Jeníčka byla moc dlouhá a u míčku je Liberec.
53:23
Hra po timeoutu momentálně hodně nahoru dolu.
52:14
Linc nevyvinul takovou rychlost, aby dokázal včas vystřelit, a proto byla jeho střela jednoduše zmařena.
50:57
Timeout DDQ Florbal Chomutov
50:57
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Jakub Kopecký (3:12).
50:23
Rozkovec v dobré šanci pálil mimo tři tyče.
48:54
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Wiener, asistoval Tomáš Dlesk (3:11).
48:29
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Filip Smutný (3:10).
48:29
Výborně sehraná liberecká přesilovka končí gólem, jejímž zakončovatelem do prázdné byl Kopecký.
48:08
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Petr Linc bez asistence (3:9).
48:08
Vyloučen hráč Petr Linc družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
47:06
Chomutovská branka je zasypaná spoustou libereckých šancí, Vlček musel vytahnout těžký zákrok se vzdviženou nohou.
46:45
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Ondřej Šarša (2:9).
46:26
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Jakub Pařízek (1:9).
45:25
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Smutný, asistoval Jan Světlík (1:8).
45:25
Světlík našel na středu hřiště Smutného a střelou z první upravuje skóre utkání na 8:1 pro Liberec.
44:07
Naštvaný Novotný rozehrál svoji vybojovanou standartku ,,nazdařbůh".
42:35
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Janeček, asistoval Jakub Horník (1:7).
41:56
Wiener prohodil míček od nohou Vlčka, ale nedokutálel se za brankovou čáru.
40:54
Chomutov začíná závěrečnou třetinu hodně aktivně.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál opět Liberec.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině: Chomutov - 7, Liberec - 7
39:12
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Wiener, asistoval Prokop Ferdan (1:6).
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:45
Vyloučen hráč Daniel Kellermann družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:15
Je signalizováno odložené vyloučení, Liberec si zahraje první přesilovku.
35:53
Futschnik dokázal vyrazit Švehlovu střelu.
34:36
Světlík v samostatném úniku měl dobrou příležitost, avšak míček mu sjel.
33:44
Rozkovec zkusil blafáka na Vlčka, ale ten byl připraven na toto provedení.
32:51
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Wiener, asistoval Filip Smutný (1:5).
32:51
Smutný našel před brankou Chomutova osamoceného Wienera a ten šancí nepohrdl.
31:45
Schneider dvakrát pálil, ale pokaždé trefil protihráče.
30:57
Klucho zkusil nahodit míček dopředu a Liberec se o malej kousek posunul blíž k brance Chomutova.
29:43
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Dlesk, asistoval Petr Kološ (1:4).
29:23
Smutný dokázal prokličkovat chomutovskou obranou, ale ke střele sse už nedostal.
27:47
baudischova střela letěla úplně mimo branku Vlčka.
25:48
Kopeckého střela z první byla zblokována Šaršou.
24:00
Další dobrá liberecká příležitost ke vstřelení branky nevyšla.
23:27
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Světlík, asistoval Petr Kološ (1:3).
23:07
Kološ zkusil střelu z dálky , ale skončila kousek vedle branky.
21:33
Novotný z otočky trefuje pouze brankáře.
20:29
Štěrba vyslal do náběhu Lince, ale ten jeho přihrávku nezachytil a tím pádem branku neohrozil.
20:01
Zahajovací buly druhé třetiny vyhráli hosté.
20:00
20:00
19:59
Střely po první části: Chomutov - 8, Liberec - 8
19:56
Švehla před brankou Liberce nedokázal propasírovat míček na Novotného a tímto momentem nám končí první třetina.
18:10
FBC Liberec hraje v plném počtu.
17:13
Štěrbova střela od velkého basketbalového půlkruhu byla zblokována.
16:08
Vyloučen hráč Jan Šoltys družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra na zemi.
16:08
Chomutov má k dispozici druhou přesilovku, snad se podáří lépe sehrát.
15:14
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Světlík, asistoval Vojtěch Wiener (1:2).
15:14
Liberec z rychlého útoku otáčí stav utkání.
14:33
Futschik měl v brankovišti velké starosti, ale vše ustál.
13:49
D.Kellermann střelou z otočky přidělal Futschikovi starost, ale střela se neujala.
12:32
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Šoltys, asistoval Jakub Kopecký (1:1).
12:32
Šoltys nadvakrát překonal Vlčka. Stav utkání je 1:1.
11:10
Futschik vytáhl jednoruč zákrok proti střele Novotného.
08:57
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej bez asistence (1:0).
08:57
Halej svojí prudkou střelou překvapil golmana a Chomutov vede 1:0.
07:45
Chomutov už poněkolikáte během přesilovky ztratil míček, a proto si nevytvořil žádnou vyloženou šanci.
07:10
Novotného střela šla mimo tři tyče.
06:00
Vyloučen hráč Tomáš Dlesk družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
05:46
Vlček dokázal vytěsnit Wienerovu jedovatou střelu.
04:21
D.Kellermannovi se moc nepodařila rozehrávka, ale svoji chybu dokázal odčinit.
03:03
Šarša nedovoleně zastavil Ferdana a Liberec bude rozehrávat z rohu hřiště v útočném pásmu.
02:35
Rudolf Klement skvěle našel svého spoluhráče, ale ten pálil pouze do připraveného brankáře.
01:44
Lberec zatím velice dobře drží míček a Chomutov sez atím míčku skoro ani nedotkl.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrál Liberec.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Mikuláš Futschik; hráči v poli: Matěj Klucho, Prokop Ferdan, Jan Šoltys, Jakub Kopecký, Jakub Pařízek
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Ondřej Šarša, Erich Kellermann, Jakub Štěrba, Petr Linc, Martin Schneider
00:00
Vážení diváci, přeji vám krásný florbalový podvečer  z Podkrušnohoří. Dnes se v rámci poháru Českého florbalu - vrcholové část, utká prvoligový Florbal  Chomutov a superligový FBC Liberec.
00:00
Pokud si chtějí chomutovští florbalisté udržet aspoň teoretickou šanci na postup do další fáze, musí dnes porazit svého soupeře a zároveň doufat, že Tatran vyklepne ve svých zbývajících zápasech Kladno a Liberec. Poté by Chomutov postupoval. Liberec zatím v pohárech odehrál pouze jedno utkání, a to proti Kladnu. A dokázal v něm na rozdíl od Chomutova zvítězit, liberečtí florbalisté přetlačili Kladno v poměru 6:5.
00:00
Zápas začíná přesně v 19:00. Pokud se dnes nedostanete přímo do haly v Chomutově, můžete utkání sledovat živě na portálu TVCOM.CZ. Dnes se v rámci Poháru Českého florbalu - vrcholová čast, utká ve stejný čas prvoligová Jaroměř a superligový Hattrick Brno.