1:4
2:4
- : -

FBC Česká Skalice - FBC Slavia Praha 4:10
13. Jiří Hrabík, 19. Štěpán Prušinovský, 35. Michal Fidler, 39. Štěpán Prušinovský - 4. Martin Fojtík, 4. Filip Bílek, 17. Ondřej Otáhal, 19. Jakub Puciow, 27. Radek Kubala, 28. Vojtěch Šafář, 31. Radek Kubala, 32. Martin Fojtík, 44. David Laho, 45. Dominik Beran; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Jakub Knittel 3 - Tomáš Koval 4; po třetinách: 1:2, 1:4, 2:4;
45:00
44:32
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Dominik Beran, asistoval Martin Fojtík (4:10).
44:18
Timeout FBC Česká Skalice
43:33
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil David Laho, asistoval Martin Krutský (4:9).
38:16
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil Štěpán Prušinovský, asistoval Štěpán Jirkovský (4:8).
35:39
Vyloučen hráč Dominik Beran družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
34:31
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil Michal Fidler, asistoval Michal Šrajbr (3:8).
33:20
Vyloučen hráč Jan Horyna družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
32:39
Vyloučen hráč Jan Macháček družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za nesportovní chování.
31:56
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík, asistoval Radek Kubala (2:8).
30:22
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Radek Kubala, asistoval Filip Bílek (2:7).
30:00
30:00
27:05
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval David Laho (2:6).
26:17
21:33
Vyloučen hráč Michal Fidler družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za vražení zády.
18:47
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil Štěpán Prušinovský, asistoval Jan Macháček (2:4).
18:30
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Jakub Puciow, asistoval Matěj Vrablík (1:4).
16:19
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Ondřej Otáhal, asistoval Vojtěch Šafář (1:3).
15:00
15:00
12:43
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil Jiří Hrabík, asistoval Štěpán Prušinovský (1:2).
03:59
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Filip Bílek, asistoval Martin Fojtík (0:2).
03:49
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík, asistoval Matouš Doubek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Michal Reczai.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha: brankář: Tomáš Koval; hráči v poli: Matouš Doubek, Filip Bílek, Martin Fojtík, Dominik Beran, Radek Kubala