3:4
4:1
- : -

FbŠ Bohemians - FBC 4CLEAN Česká Lípa 10:6
8. Filip Forman, 16. Adam Růžek, 19. Matúš Gajdoš, 23. Jakub Buršík, 29. Jakub Buršík, 35. Karel Petrák, 41. Karel Petrák, 46. Jan Malič, 57. Karel Petrák, 58. Jakub Buršík - 9. Ondřej Kopič, 28. Radek Krajcigr, 30. Jaromír Ekl, 32. Milan Tichý, 36. Marek Dzierža, 55. Radek Krajcigr; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 0:6; využití: 3:0; diváků: 107; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 17 - Ivan Ponomarev 29; po třetinách: 3:1, 3:4, 4:1;
60:00
Střely ve třetí třetině: 13:5
60:00
60:00
59:46
Na závěr zápasu Malič v dobré příležitosti.
58:59
Vyloučen hráč Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hra na zemi.
57:29
Buršík po přihrávce Petráka si vychutnal Ponomareva a vstřelil desátý gól.
57:14
Lípa v šesti.
57:12
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík, asistoval Karel Petrák (10:6).
56:19
Teď už se Karel Petrák trefil a ve svém debutu kompletuje hattrick.
56:05
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Karel Petrák, asistoval Filip Forman (9:6).
54:56
Petrák teď odmítl hattrick.
54:27
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr bez asistence (8:6).
53:47
Tichý si odpočine na trestné lavici. Nejprve za bránění ve hře a poté za slušnou sekeru.
52:57
Vyloučen hráč Milan Tichý družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
52:57
Vyloučen hráč Milan Tichý družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
51:32
Lípa vytahuje pressing a ten zatím Bohemce nechutná.
50:47
Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
49:34
Petrák ve velké šanci po rozehrávce Maliče.
45:56
Ze vzduchu se prosazuje Malič.
45:52
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jan Malič, asistoval Karel Petrák (8:5).
45:23
Bohemka v přesilovce. Forman jen do boční tyčky.
44:49
44:18
Malič dobře zasáhl proti Slanému.
43:11
Bílek teď nepřesně a na míčku Ekl.
40:50
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Karel Petrák, asistoval Patrik Šebek (7:5).
40:10
Bohemka začíná třetinu tlakem v přesilovce. Forman dobře z poloviny hřiště.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 12:12
40:00
38:54
Vyloučen hráč Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
38:21
Zápas klasicky plný emocí na obou stranách. Nyní v šanci Buršík.
35:36
S brankami se roztrhl pytel. Lípa trestá každou chybu domácích.
35:31
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Marek Dzierža, asistoval Jakub Karel (6:5).
34:49
Petrák a jeho první branka v Superlize
34:32
33:26
Petrák v dobré šanci, ale Ponomarev skvěle na brankové čáře.
31:55
Lípa je v zakončení téměř bezchybná. Tichý naprosto přesně do rohu branky a zápas je už zase o gól.
31:41
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Milan Tichý, asistoval Daniel Štěrba (5:4).
29:56
Bohemka chtěla rychle útočit, ale ztráta na středu hřiště a Ekl pěkně nad nohu brankáře.
29:37
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Ondřej Kopič (5:3).
28:16
Nádherná kombinace všech členů první formace a Buršík pohodlně do prázdné.
28:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík, asistoval Patrik Šebek (5:2).
27:53
Brejk a Kraicigr neomylně a Lípa snižuje na dvě branky.
27:48
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Milan Tichý (4:2).
26:58
Bohemka nyní kontroluje hru a pozvolna rozehrává.
22:09
Dorážka a Buršík zvyšuje na 4:1.
22:04
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík, asistoval Filip Forman (4:1).
21:53
Kratina hezky na středu, ale jen do připraveného Tichého, který okamžitě obrací hru.
18:25
První branku v lize si za Bohemku připisuje Matúš Gajdoš.
18:16
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matúš Gajdoš, asistoval Sebastian Rod (3:1).
17:26
Petrák ze středu do bloku.
16:16
Hezké gesto domácích, kdy odvolali vyloučení hostí.
15:36
Odložené vyloučení a nechytatelnou bombou se prosazuje Růžek.
15:34
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adam Růžek, asistoval Jakub Buršík (2:1).
14:43
Štěrba z dálky, ale těsně míjí branku.
12:31
Rod se prezentuje dobrou střelou, ale Ponomarev na místě.
10:36
První lajna Bohemky v čele s Formanem, teď zamkla Lípu na vlastní polovině a vytvořila si několik šancí.
09:01
Z dorážky po šanci Ekla se prosazuje Kopič.
08:57
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Ondřej Kopič, asistoval Jaromír Ekl (1:1).
07:29
Domácí se dostávají do vedení po střele Formana, kterou Ponomarev nedokázal zastavit.
07:24
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Filip Forman, asistoval Jan Malič (1:0).
06:24
Vyloučen hráč Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
06:11
Lípa poctivě brání a snaží se hrozit z protiútoků.
03:46
Rod v dobré příležitosti.
02:14
V první šanci hosté, ale Michajlovič přesně svojí nohou.
00:03
Úvodní buly pro domácí a Forman na míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Pangerl a Jiří Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Milan Tichý, Daniel Štěrba, Ondřej Kopič, Jaromír Ekl, Radek Krajcigr
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Patrik Šebek, Jan Malič, Filip Forman, Karel Petrák, Jakub Buršík
00:00
Hezký den všem, vítejte u online přenosu z prvního kolo Superligy mezi domácími FbŠ Bohemians a hosty z České Lípy. Favoritem jsou domácí, ale těšit se můžeme na běhavý a zajímavý florbal, který diváky určitě nudit nebude,