5:2
5:1
- : -

Prague Tigers - Florbalová akademie MB 19:3
2. Jan Wojnar, 5. Radim Tůma, 5. Jan Wojnar, 7. Martin Boušek, 10. Jan Wojnar, 17. Šimon Masár, 18. Šimon Masár, 19. Vilém Kavan, 19. Zbyšek Piták, 25. Jan Nachtmann, 25. Martin Boušek, 28. David Koudelka, 31. Martin Boušek, 38. Šimon Masár, 45. Jan Wojnar, 46. Martin Boušek, 52. David Koudelka, 58. Zbyšek Piták, 60. Radim Tůma - 24. Jiří Krouský, 29. Jiří Krouský, 60. Zdeněk Vyhnánek; rozhodčí: Jakub Tázler - Lukáš Polanský; vyloučení: 5:3; využití: 2:1; diváků: 73; zásahy brankářů: Pavel Dundr 13 - Radovan Kopuletý 22, Lukáš Doležal 5; po třetinách: 9:0, 5:2, 5:1;
60:00
Střely na branku ve druhé třetině:Tigers 12:7 Boleslav. Střelecké pokusy celkem: Tigers 42:16 Boleslav.
60:00
Vyjádření trenéra domácího celku Petra Pánka (Prague Tigers): Jsme rádi, že se nám premierové utkání povedlo. Věřím, že diváci se bavili a chceme je pozvat na zítřejší domácí zápas, kdy věřím, že navážeme na dnešní výkon. Děkuji soupeři za zápas a fair play gesto.
60:00
Vyjádření trenéra hostujícího celku Aleše Tůmy (Florbalová akademie MB): Při našem soupeři dnes stálo trochu toho štěstíčka a v jeho prospěch taky výrazně hrála nějaká ta náhoda. V závěru už jsme hráli na "kdo dá góla, vyhraje", což se nám podařilo, takže odjíždíme domů spokojeni. Díky všem za pěkný sportovní zážitek.
60:00
59:36
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Jiří Krouský (19:3).
59:13
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Radim Tůma, asistoval Vilém Kavan (19:2).
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:50
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Zbyšek Piták bez asistence (18:2).
57:48
Domácí hrají v plném počtu.
56:12
Krásná kombinace hostů skončila na ještě lepším zákroku Dundra, který nedopustil další inkasovanou branku.
55:48
Vyloučen hráč Václav Veverka družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování hokejky.
54:32
Hieu La Ngoc napřáhl až ke stropu, ale jeho dělovka letěla hodně vedle.
52:57
Dundr předvedl další dobrý zákrok.
52:21
51:10
Hosté hrají v plném počtu.
51:01
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Koudelka, asistoval Václav Veverka (17:2).
50:21
Vyloučen hráč Jan Wojnar družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
49:10
Vyloučen hráč Tadeáš Korolevyč družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:53
Vojtěch Starý vyslal jedovku na branku Tigers a Dundr vytáhl skvělý zákrok.
47:41
Další krásná kombinace Tigers nekončí brankou. Navrátil dostal míček před prázdnou, ale bohužel se mu dnes nedaří a míček skončil vedle tyče.
45:50
Boušek nezůstává pozadu a dotahuje se na Wojnara v počtu kanadských bodů. Oba mají aktuálně 4+2.
45:49
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Boušek, asistoval Filip Folauf (16:2).
44:25
Wojnar dává další branku. Celé své střídání strávil u pravé tyče boleslavské svatyně a nakonec dostal přihrávku, kterou dokázal proměnit v další gól.
44:24
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jan Wojnar, asistoval Matěj Kurell (15:2).
43:59
Zápas se i přes jasné skóre hraje v dobrém tempu a šance střídá šanci.
42:18
Folauf se snažil prostřelit golmana mezi nohy, ale ten mezírku utěsnil.
41:26
Boleslavští se snaží o vstřelení třetí branky a kombinují na polovině Tigers.
40:00
40:00
40:00
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:21
Masár prošel hostující obranou jako nůž máslem a ještě dokázal vykoupat brankáře - 14:2.
37:20
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Šimon Masár, asistoval Radim Tůma (14:2).
36:35
Pěkné gesto fair play hráčů z Mladé Boleslavi. Na trestnou lavici byl poslán jeden z domácích, ale hosté se sportovně přiznali, že žádný faul nebyl. Skvělé gesto hráčů MB.
34:45
Navrátil dostal krásný kros od Pitáka, ale jeho střela po zemi nebyla úspěšná.
33:15
Boušek se pokoušel přelobovat brankáře, ale to se mu nepovedlo, a tak hrají hosté.
30:25
Boušek kompletuje hattrick a Tigers vedou 13:2.
30:24
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Boušek, asistoval Šimon Masár (13:2).
30:10
Tigers pokračují v pěkné hře a odstřelují branku hostů.
28:40
Pohledná branka na straně Boleslavi. Lang hodil vysokou žabku na Krouského, který ze vzduchu trefil míček do branky.
28:39
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jiří Krouský, asistoval Tadeáš Lang (12:2).
27:32
Boušek poslal nahrávku od mantinelu na Koudelku, který měl dostatek času, aby zamířil do pravé šibenice.
27:31
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Koudelka, asistoval Martin Boušek (12:1).
26:40
Tlapa vyběhl z rohu před branku, ale bekhendem si na Kupoletého nepřišel.
26:03
Tigers mají míček pod kontrolou a kombinují.
24:56
Kavan nahrál před branku, kde našel Bouška, který poslal míček do šibenice.
24:55
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Boušek, asistoval Vilém Kavan (11:1).
24:37
Nachtmann natáhl ke střele, kterou umístil přes a dává desátou branku Tigers.
24:36
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jan Nachtmann, asistoval Petr Tlapa (10:1).
23:53
Hosté se přece jen prosazují. Ze středu hřiště vystřelil Krouský a maže nulu na kontě Boleslavi.
23:52
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jiří Krouský, asistoval Aleš Tůma (9:1).
23:32
Domácí se stále velmi dobře brání a Boleslavi se nedaří najít recept na obranu Tigers.
22:34
Vyloučen hráč Václav Veverka družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
21:52
Tigers pokračují v aktivní hře a snaží se přidat desátou branku.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: Tigers 17:5 Boleslav.
20:00
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:26
Tak tohle jo! Piták vyslal neskutečnou bombu a o břevno poslal míček za brankovou čáru. Tohle pobavilo slušně zaplněnou arénu.
18:25
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Zbyšek Piták, asistoval Matěj Kurell (9:0).
18:21
Kavan sebral míček kousek za půlící čárou a za pomoci teče hostujícího obránce dává další branku domácích.
18:20
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vilém Kavan bez asistence (8:0).
17:30
Wojnarova one man show pokračuje. Tentokrát Wojny nahrál na Masára, který zpoza branky dostal míček k tyči a zvyšuje na 7:0.
17:29
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Šimon Masár, asistoval Jan Wojnar (7:0).
17:18
Další pohledná kombinace domácí přesilovkové lajny skončila nepřesnou střelou Masára.
17:10
Vyloučen hráč Tadeáš Korolevyč družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
16:49
Wojnar nahrál před bránu, kde v poklidu zavěsil Masár.
16:48
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Šimon Masár, asistoval Jan Wojnar (6:0).
16:20
Vyloučen hráč Zdeněk Vyhnánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
15:27
14:27
Minuta z oslabení domácích je pryč a Boleslav se ještě nedostala ke kombinaci.
13:27
Vyloučen hráč Matěj Kurell družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:43
12:31
Tigers brání oslabení velmi dobře a Boleslav se nedokáže dostat do nebezpečné střelecké pozice.
10:43
Vyloučen hráč Václav Veverka družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
09:59
Wojnar kompletuje hattrick! Svou kličkou poslal ze hry dva soupeře a následnou střelou nedal brankářovi soupeře šanci. Zároveň to byl poslední míček v síti Kopuletého, který střídá.
09:58
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Doležal družstva Florbalová akademie MB
09:57
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jan Wojnar, asistoval Tomáš Navrátil (5:0).
09:01
Přečíslení tři na jednoho v podání domácích skončilo nepřesnou přihrávkou Tůmy na Masára.
08:38
Boušek přiťukl míček Svatošovi, ale ten svou střelou ze středu hrací plochy minul branku.
07:42
Domácí tým hraje hodně aktivně a své soupeře z Boleslavi zatím skoro k ničemu nepouští.
06:29
Střelecký koncert v ČAKO aréně pokračuje! Kavan posunul míček na Bouška, který od pravého mantinelu procedil míček do branky a zvyšuje už na 4:0!
06:28
04:56
Wojnar předvádí parádní výkon a opět skóruje! Po chybě boleslavské obrany se dostal útočník Tigers do dobré střelecké pozice před bránou a zkušeně k levé tyči překonal Kopuletého.
04:55
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jan Wojnar, asistoval Radim Tůma (3:0).
04:25
Boušek poslal do samostatného úniku Tůmu, který položil brankáře a bekhendem zavěsil pod horní tyč.
04:24
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Radim Tůma, asistoval Martin Boušek (2:0).
04:07
Folauf pálil bekhendem z předbrankového prostoru, ale míček mezi tři tyče nenamířil.
03:20
Navrátilovu ránu tahem pokryl ramenem Kopuletý.
02:44
Bouškova rána ze středu hřiště byla sražena do rohu.
02:01
Tlapa neprostřelil blok obránců, ale byl faulován. Míček pro Tigers.
01:21
Domácí tým jde bleskově do vedení. Nová posila pražského celku Honza Wojnar oběhl branku a dokázal nachytat brankáře u bližší tyče.
01:20
00:01
První utkání Prague Tigers v nové sezoně je rozehráno. Úvodní vhazování vyhrál domácí celek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Lukáš Polanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Radovan Kopuletý; hráči v poli: Hieu La Ngoc, Tadeáš Korolevyč, Tadeáš Lang, Petr Machač, Jiří Krouský
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Pavel Dundr; hráči v poli: Andrej Svatoš, Radim Tůma, Martin Boušek, Vilém Kavan, Šimon Masár