3:1
6:1
- : -

Prague Tigers - KM automatik FBK Jičín 15:3
2. Zbyšek Piták, 6. Tomáš Navrátil, 8. Tomáš Navrátil, 17. Šimon Masár, 18. Šimon Masár, 20. Jan Wojnar, 25. Tomáš Navrátil, 26. David Koudelka, 27. Ondřej Falber, 42. Jan Wojnar, 50. Jan Wojnar, 51. Martin Boušek, 52. Tomáš Navrátil, 56. Daniel Mujdžič, 59. Petr Tlapa - 20. Tomáš Ouhrabka, 37. Jan Pech, 45. Marek Hubaček; rozhodčí: Tadeáš Provazník - Jan Brak; vyloučení: 8 + Tomáš Navrátil OS + Zbyšek Piták ČK1 + 5:8; využití: 3:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Pavel Dundr 12 - Jan Kraus 22, Petr Líbal 3; po třetinách: 6:1, 3:1, 6:1;
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Tigers 10:3 Jičín.
60:00
Komentář trenéra domácích: Zápas nemohl bavit vůbec nikoho v hale. Z naši strany nedisciplinovaný výkon a obrovské množství zbytečných faulů, vyloučení. Z původně jasného zápasu se stala bramboračka. Díky soupeři, rozhodčím a našim fanouškům.
60:00
Komentář trenéra hostů:
Herní výkon asi netřeba komentovat, to můžeme výčist z konečného skóre.
Kluky chválím za psychickou vyzrálsot a že udrželi nervy na uzdě proti často provokujícímu soupeři. Děkuji soupeřům.
60:00
Hráči utkání:
Prague Tigers - Pavel Dundr
FBK Jičín - Ouhrabka Tomáš
60:00
59:00
Vyloučen hráč Radim Tůma družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
58:31
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Petr Tlapa, asistoval Filip Folauf (15:3).
57:48
Už mě to nebaví. Pořád samé vyloučení.
57:47
Vyloučen hráč Jan Štál družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
56:41
Vyloučen hráč Šimon Masár družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování.
56:41
Vyloučen hráč Adam Pazderník družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nesportovní chování.
55:30
Když to nejde technicky, tak to půjde silou. Mujdžič procpal balon přes Líbala a proměnil další trestné střílení.
55:29
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Daniel Mujdžič z trestného střílení (14:3).
55:17
Vyloučen hráč Jan Pech družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:17
Vyloučen hráč Tomáš Navrátil družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
53:58
Utkání se pomalu blíží ke konci a nutno dodat, že dnes nebylo k vidění nic pěkného. Za zmínku stojí Wojnyho nájezdy, které provedl excelentně.
52:55
Hokejový souboj v rohu vyhrál Stránský a svého soupeře uklidil za mantinel.
51:37
Z volného úderu se prosazuje Navrátil. Míček mu přiťukl Masár.
51:36
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tomáš Navrátil, asistoval Šimon Masár (13:3).
50:30
Vyloučen hráč Marek Hubaček družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
50:24
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Boušek, asistoval Šimon Masár (12:3).
50:24
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Líbal družstva KM automatik FBK Jičín
49:07
Heřmanský našel Wojnara na zadní, který kompletuje hattrick!
49:06
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jan Wojnar, asistoval Thomas Heřmanský (11:3).
48:27
Boušek s Tůmou opět vykombinovali obranu Jičína, ale branka z toho nebyla.
47:08
Dundr zastavil Houšku a nedopustil další snížení skóre.
46:35
Jičín útočí ve třetí třetině především z brejků, ale střelecká přenost je velmi nízká.
45:24
Tentokrát to Wojnarovi nevyšlo a hattrick z nájezdů nevstřelí, prozatím?
45:23
Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil Jan Wojnar.
44:42
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Marek Hubaček, asistoval Tomáš Houška (10:3).
44:20
Další rána Wojnara letí opět mimo.
43:43
Wojnar z dobré pozice přestřeluje.
43:30
Útok Jičína přerušil drobný faul Masára.
42:19
Za Krausem to zvoní jak na zvonici, ale tenhle útok Tigers Jičín ustál.
41:25
Wojnar došel snad ještě pomaleji k brance než předchozí nájezd a zakončil pod nohu brankáře.
41:24
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jan Wojnar z trestného střílení (10:2).
41:16
Navrátil se dočkal a už je zpět ve hře.
40:51
Navrátil se dožaduje přerušení hry, aby se mohl konečně vrátit na střídačku.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: Tigers 10:8 Jičín. Střely na branku celkem: Tigers 30:12 Jičín.
40:00
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:40
Koudelkova střela těsně minula branku.
37:47
Tigers hrají v plném počtu a opět útočí.
36:20
Z ničeho nic Jičín skóruje a upravuje na 9:2.
36:19
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Jan Pech, asistoval Bohumil Plíšek (9:2).
35:32
Tigers velmi dobře brání a Jičín do ničeho nepouští.
33:20
Z dnešního utkání se stala dobrá bramboračka.
32:11
Vyloučen hráč Zbyšek Piták družstva Prague Tigers do konce utkání.
32:11
Vyloučen hráč Zbyšek Piták družstva Prague Tigers na 5 minut za nesportovní chování.
30:23
Vyloučen hráč Martin Boušek družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
29:42
Tlapa chtěl trefit levou šibenici, ale minul branku.
29:41
Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil Petr Tlapa.
28:27
Vyloučen hráč Tomáš Navrátil družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování.
28:27
Vyloučen hráč Tomáš Navrátil družstva Prague Tigers - osobní trest.
28:06
Wojnar tečoval střelu Pitáka, ale míček skončil těsně vedle.
26:42
Teď už se Falber prosazuje a zvyšuje na 9:1!
26:41
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Ondřej Falber, asistoval Martin Boušek (9:1).
26:16
Falber dostal krásný kros a jeho rána orazítkovala břevno!
25:33
Masár poslal skákavou přihrávku před bránu, kterou trefil Koudelka přesně pod víko.
25:32
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Koudelka, asistoval Šimon Masár (8:1).
24:59
Tigers rozebrali krátkými nahrávkami Jičín do poslední šroubku a do prázdné kasy zakončil Navrátil, který kompletuje hattrick.
24:58
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tomáš Navrátil, asistoval Thomas Heřmanský (7:1).
24:34
Oba týmy hrají po delší době v plném počtu.
22:11
V Čakovicích máme trochu hokejovou podívanou. Před brankou dostal Dundr sekeru a na to reagoval Folauf, který krosčekoval Kabelku.
22:10
Vyloučen hráč Filip Folauf družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
22:10
Vyloučen hráč Ondřej Kabelka družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
21:53
Vyloučen hráč Tomáš Navrátil družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování hokejky.
21:07
Jičín kombinuje na polovině domácích.
20:19
Vyloučen hráč Vítězslav Matěj družstva Prague Tigers na 2 minuty za vysoká hokejka.
20:00
20:00
Střely na branku po první třetině: Tigers 20:4 Jičín.
20:00
19:51
Wojnar došel výletním tempem k brance, naznačil doleva a poslal míček k pravé tyči.
19:50
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jan Wojnar z trestného střílení (6:1).
19:49
Nájezd pro Tigers.
19:42
Nepokrytý Ouhrabka před brankou snižuje na 5:1.
19:41
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Ouhrabka, asistoval Adam Pazderník (5:1).
19:06
Tůma střílel z předbrankového prostoru a Kraus opět zasahuje.
19:00
Poslední minuta první třetiny.
17:56
Jičín se nechal vytáhnut z obranného bloku a toho využil Masár, který vyběhl od mantinelu a zakončil k tyči.
17:55
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Šimon Masár, asistoval Tomáš Navrátil (5:0).
17:25
Vyloučen hráč Jan Pech družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování hokejky.
16:43
Masár se dostal do brejku, položil Krause a poslal míček do prázdné branky.
16:42
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Šimon Masár, asistoval Thomas Heřmanský (4:0).
16:31
Trestné střílení družstva KM automatik FBK Jičín neproměnil Tomáš Ouhrabka.
16:30
Nájezd pro Jičín.
16:10
Obléhání branky Jičína nepřineslo úspěch a hosté ubrání i další oslabení.
14:40
Vyloučen hráč Jan Pech družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
14:07
Boušek poslal nahrávku před brána na Matěje, ale ten trefil pouze boční síťku.
13:30
Hosté v plném počtu.
11:30
Vyloučen hráč Daniel Taneček družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
11:12
Výhoda pro Tigers.
09:52
Boušek poslal lob na Tůmu, který ze vzduchu prověřil pozornost Krause.
07:39
Piták si zakombinoval s Navrátilem a druhý jmenovaný zakončil po zemi do odkryté branky.
07:38
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tomáš Navrátil, asistoval Zbyšek Piták (3:0).
07:21
Tůma vyzval ke skórování Bouška, který trefil botu brankáře.
06:35
Tlapa dostal parádní přihrávku před branku a ještě lepší zákrok předvedl Kraus. Skóre se tedy nemění.
05:29
Navrátil udělal z obránců kuželky a střelou na zadní tyč zvyšuje na 2:0.
05:28
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tomáš Navrátil, asistoval Jan Wojnar (2:0).
04:55
Pazderník vypálil nebezpečně a Dundr musel zasahovat.
03:41
Matěj nahrával krosem na Bouška, ale obrana Jičína byla pozorná a míček zablokovala.
02:47
Tlapa proběhl středem hřiště, položil si brankáře, ale míček do branky nedostal.
01:44
Další velkou šanci měl Navrátil, který orazítkoval tyčku.
01:06
Máme tu první branku. Po necelé minutě to na sebe vzal Piták, který proběhl kolem levého mantinelu rychlostí pendolina a poslal balonek do šibenice.
01:05
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Zbyšek Piták, asistoval Šimon Fišer (1:0).
00:16
O první střelu se pokusil Boušek, ale jeho rána byla sražena do rohu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Provazník a Jan Brak.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Jan Kraus; hráči v poli: Ondřej Kabelka, Adam Florian, Bohumil Plíšek, Jan Štál, Vojtěch Haken
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Pavel Dundr; hráči v poli: Šimon Fišer, Vítězslav Matěj, Martin Boušek, Radim Tůma, Ondřej Falber