5:2
1:1
- : -

Prague Tigers - TJ Sokol Královské Vinohrady B 7:5
19. David Koudelka, 22. Marek Mochan, 31. Vojtěch Řádek, 36. Martin Boušek, 38. Tomáš Navrátil, 38. Radim Tůma, 60. Vilém Kavan - 5. Milan Bína, 17. Jan Svoboda, 30. Jan Švejda, 39. Jakub Záň, 50. Jan Svoboda; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 3:6; využití: 3:2; diváků: 52; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 22 - Petr Žitník 25; po třetinách: 1:2, 5:2, 1:1;
Komentář domácích Večeřa Tomáš (Trenér):
Kvalitní zápas s kvalitním soupeřem. Dnes rozhodla nedisciplinovanost hostujícího týmu a naše branky ve druhé třetině. I přes velkou marodku jsme podali dobrý výkon a musíme tým pochválit za předvedený výkon. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
Komentář hostů Ondrejčík Gustav (Trenér):
Utkání bohužel v náš neprospěch rozhodla špatná druhá třetina, kdy jsme byli hodně nedisciplinovaní a nechali jsme se zbytečně vylučovat. Při hře 5 na 5 si troufnu říct, že jsme měli ze hry více. V závěru už jsme výsledek honili a nepovedlo se. Děkujeme za utkání a soupeři gratulujeme k výhře.
60:00
Střely ve 3. části: 10:7
60:00
59:42
Hotovo! Kavan pojišťuje vítězství Tigers střelou do prázdné branky.
59:41
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #46 Vilém Kavan, asistoval #27 Tomáš Navrátil (7:5).
59:30
30 vteřin do konce.
59:10
Hosté kombinují.
58:52
Hosté si berou oddechový čas. Dramatické utkání se blíží ke svému konci. Vinohrady půjdou do šesti!
58:51
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady B
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:15
Vinohrady ustály tlak domácích a nyní kombinují na polovině Tigers.
56:18
Zmrzlík se pokusil vyslat Kavana do brejku, ale obrana hostů byla pozorná.
55:00
Masár vystřelil od mantinelu a jeho rána byla sražena za mantinel.
54:47
Timeout Prague Tigers
54:01
Řádek dostal míček před branku, ale skvělý blok předvedl jeden z hostujících obránců.
52:52
Napětí na hřišti stoupá. Vinohrady se drží na míčku a kombinují.
51:54
Domácí kombinují.
50:06
Navrátil se vydal do útoku nikým nepodporován, a tak vystřelil, ale míček mu sjel z čepele a Žitník si se slabou ránou poradil.
49:08
Žitník vychytal Bouška a z následného protiútoku se prosazuje Svoboda, který dává kontaktní branku.
49:07
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #76 Jan Svoboda, asistoval #23 Milan Bína (6:5).
48:20
Švejda sestřelil Masára do vlastního brankáře. Tohle nebyl zrovna dobrý taktický tah. Oba jsou naštěstí v pořádku.
47:27
Otta sekal do Hlavy, a tak mu Veverka nasadil drobný krosček. Oba hříšníky vyzpovídal u zpovědnice rozhodčí, ale vylučovat se nebude.
47:05
Oba týmy si nic nedarují a ve třetí třetině je k vidění urputný boj o každý metr.
45:42
Tůma se natlačil před branku, ale Žitník opět chytá a drží Vinohrady ve hře.
44:32
Hort vystřelil jen do Žitníka, který dnes chytá skvěle.
43:39
Veverka ztratil na polovině hrací plochy míček a Vinohrady z toho měly dobrou šanci, ale Svoboda zakončil nepřesně.
42:28
Švejda dostal nalito od Nachtmanna, ale svou střelou ohrozil jen futsalovou branku.
41:42
Tlapa pálil z pravé strany nepřesně.
40:50
Vinohrady kombinovaly na polovině domácích, ale k zakončení se nedostaly.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:8
40:00
39:48
Blažej vystřelil tahem těsně nad branku.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:22
Vinohrady rozhodně nic nebalí a snižují na rozdíl dvou branek.
38:21
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #52 Jakub Záň, asistoval #86 Martin Entlicher (6:4).
37:56
Tigers dávají další branku! Nachtmann poslal nahrávku na levou stranu a Tůma s trochou štěstí procpal míček do branky.
37:55
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #11 Radim Tůma, asistoval #67 Jan Nachtmann (6:3).
37:25
Navrátil se přece jen prosazuje. Pár vteřin před jeho brankou totiž pálil z pravé strany a Žitník vytáhl další fantastický zákrok. Nyní to zkusil navrátil z otočky z levé strany a využívá přesilovou hru.
37:24
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #36 Marek Mochan (5:3).
36:30
Vyloučen hráč #87 Matěj Šaroch družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za bránění ve hře.
36:12
Tečovanou střelu vlastním obráncem chytil Hlava do náručí.
35:31
Řádek běžel v přečíslení tři na dva a poslal míček na pravou stranu na Bouška. Ten měl balonek daleko o těla, a tak vystřelil jednou rukou a trefil se do horní části branky.
35:30
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #48 Martin Boušek, asistoval #75 Vojtěch Řádek (4:3).
34:34
Nepřesná rozehrávka hostů skončila až za mantinelem. Domácí tak získali míček zadarmo.
33:31
Tigers ustáli další tlak Vinohrad a získali míček.
32:56
Vinohrady hrají v plném počtu.
31:55
Hosté měli šanci ve vlastním oslabení, ale Hlava podržel domácí tým.
30:56
Vyloučen hráč #16 Jan Švejda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
30:06
I Tigers využívají svou přesilovou hru a srovnávají skóre. Řádek vystřelil z pravé strany a za pomoci teče hostujícího obránce dostal míček do branky.
30:05
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #75 Vojtěch Řádek bez asistence (3:3).
29:55
Vyloučen hráč #47 Jan Otta družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
29:05
Švejda využívá přesilovou hru a posílá Vinohrady do vedení.
29:04
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #3 Vít Neuman (2:3).
28:08
Špaček vystřelil nad branku.
27:46
Vyloučen hráč #91 Šimon Masár družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování hokejky.
26:50
Navrátil střílel z první a Žitník vytáhl fantastický zákrok.
26:12
Švejda potáhl míček a našetřil cenné vteřinky.
25:28
Vyloučen hráč #83 Petr Blažej družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
25:23
Fišer trefil břevno!
25:03
Ponechaná výhoda pro Tigers.
23:19
Dnes sledujeme v Čakovicích pohledný zápas.
22:37
Řádek pálil z první nad branku a hosté jsou v plném počtu.
21:45
Navrátilovu ránu pokryl s velkým štěstím brankář hostů.
21:02
Navrátil poslal v přesilovce pět na tři kros na beka, kterým byl Mochan a ten dokázal propálit Žitníka.
21:01
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #36 Marek Mochan, asistoval #27 Tomáš Navrátil (2:2).
20:35
Vyloučen hráč #17 Vojtěch Trčálek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za bránění ve hře.
18:33
Domácí snižují! Hlava rozehrál jak Neuer a vyslal do brejku Masára. Ten prohodil obránce mezi nohama a následně v situaci dva na jedna předložil míček Koudelkovi, který dává první gól Tigers.
18:32
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #21 David Koudelka, asistoval #91 Šimon Masár (1:2).
17:53
Řádek byl ve velké šanci a trefil pravděpodobně břevno, protože branka není uznána.
16:18
Hosté využívají nabídnutou početní výhodu. Svoboda vystřelil z ostrého úhlu pod břevno.
16:17
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #76 Jan Svoboda, asistoval #17 Vojtěch Trčálek (0:2).
15:39
Vyloučen hráč #27 Tomáš Navrátil družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
15:32
Fantasticky Hlava proti střele ze středu hřiště.
15:05
Ponechaná výhoda pro Vinohrady.
13:40
Koudelka vystihl rozehrávku hostů, ale než se rozmyslel kam vystřelí, tak proti němu vyjel Žitník. Koudelka ho následně trefil do výstroje a bylo po šanci.
12:40
Domácí hrají v plném počtu.
12:17
Hosté kombinují, ale Tigers zatím velmi dobře brání.
11:24
Nachtmann podržel balonek a našetřil cenné vteřinky.
10:40
Vyloučen hráč #27 Tomáš Navrátil družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
10:10
Boušek vyzval Řádka ke srovnání stavu, ale Řádek jen těsně minul branku.
09:12
Masár kombinoval s Koudelkou neúspěšně.
08:22
Vnuk vyslal jedovatou ránu, kterou Hlava řešil na poslední chvíli.
07:55
Navrátil prověřil Žítníkovu pozornost střelou tahem.
06:27
Masár vystřelil z půlky hřiště vedle branky.
05:33
Po delší době se do útoku dostali i domácí. Navrátil poslal nahrávku na Kavana, který trefil obránce.
05:07
Hlava musel v krátkém sledu za sebou likvidovat tři střely Vinohrad.
04:31
Hosté se stále drží na polovině Tigers.
04:01
Hosté měli ponechanou výhodu, kterou během vteřiny využili. Bína vymetl šibenici a posílá Vinohrady do vedení.
04:00
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #23 Milan Bína, asistoval #70 Chi Hieu Nguyen (0:1).
03:22
Boušek prověřil pozornost Žítníka.
02:22
Koudelka nahodil míček před branku, kde nikdo nebyl, a tak hrají hosté.
00:55
Tigers drží míček a oba celky střídají.
00:09
Boušek mohl otevřít skóre, ale odkrytou branku přestřelil.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Petr Žitník; hráči v poli: Dalibor Nigrin, Radovan Vnuk, Vít Neuman, Matěj Špaček, Jan Švejda
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Miloslav Stránský, Marek Mochan, Vojtěch Řádek, Radim Tůma, Martin Boušek