3:2
4:3
- : -

Prague Tigers - FLORBAL JABLONEC 13:6
6. Martin Boušek, 7. Jan Nachtmann, 7. Radim Tůma, 9. David Koudelka, 14. Tomáš Navrátil, 20. Thomas Heřmanský, 21. Martin Hort, 32. Petr Tlapa, 32. Filip Tlapa, 43. Martin Hort, 52. Petr Tlapa, 56. Vojtěch Řádek, 59. Filip Tlapa - 6. Jan Mikula, 28. Semih Pehlivan, 31. Semih Pehlivan, 41. Semih Pehlivan, 42. Jan Šusta, 52. Zbyněk Hujer; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Pavel Dundr 17 - Martin Maňák 36; po třetinách: 6:1, 3:2, 4:3;
Komentář domácích Večeřa Tomáš (Trenér):
Do obrany dnes velmi na zamyšlenou. V útoku jsme byli bezzubí a nechali vyniknout brankáře hostů. Připadalo mi, že se koukám na tiebreak zápasu Petry Kvitové, která je v koncovce stejně kvalitní jako my. Byl to hnus. Nic víc, zítra je nový den a čeká nás SKV, snad to urveme i přes velkou marodku. Děkuji soupeři za utkání a přeji mnoho štěstí do zbytku sezóny.
Komentář hostů Javůrek Lukáš (Trenér):
Oproti minulému zápasu zlepšený výkon, ale když hrajeme jenom 40 minut, tak je to holt málo. Díky soupeři a divákům.
60:00
Střely ve 3. části: 16:12
60:00
58:57
Koudelkovu sraženou střelu dorazil Filip Tlapa.
58:56
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #16 Filip Tlapa, asistoval #21 David Koudelka (13:6).
58:51
Domácí kombinují na polovině soupeře.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty utkání.
57:37
Boušek poslal Veverku do dobré šance, ale jeho rána letěla těsně nad břevno.
55:47
Dundr předvedl tři perfektní zákroky proti dorážejícímu útočníkovi Jablonce.
55:16
Boušek poslal zpoza branky nahrávku na Řádka, který po zemi prostřelil brankáře hostů.
55:15
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #48 Martin Boušek (12:6).
54:11
Hosté jsou v posledních minutách aktivnější a Dundr se v brance rozhodně nenudí.
53:33
Hosté šli do brejku dva na jednoho a Dundr předvedl parádní zákrok.
51:49
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #66 Zbyněk Hujer bez asistence (11:6).
51:40
Tlapa získal míček u mantinelu, vyběhl před branku a bekhendem nedal Maňákovi šanci.
51:39
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #25 Petr Tlapa bez asistence (11:5).
51:03
Pehlivan mohl přidat čtvrtž zásah, ale z dobré pozice minul branku.
49:52
Další skvělý zákrok Maňáka, který zlikvidoval samostatný únik Masára.
49:16
Fišer byl na konci krásné kombinace Tigers, ale Maňák vytáhl další skvělý zákrok!
48:25
Boušek vyslal do brejku Tůmu, který měl k míčku daleko a jeho střelu z úhlu vyrazil Maňák do rohu.
47:07
Masár vyslal svižnou střelu, která byla zablokována.
46:26
Jablonec je na polovině domácích a snaží se vstřelit další branku.
45:28
Mikula se natlačil před branku, kde i zakončil, ale jeho ránu srazil obránce vysoko nad.
44:15
Nachtmann podržel míček a domácí kombinují.
42:53
Jako bych to přivolal. Navrátil nahrál Hortovi, který překonal Maňáka.
42:52
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #81 Martin Hort, asistoval #27 Tomáš Navrátil (10:5).
42:40
Tigers měli několik dobrých šancí, ale dnes velmi často netrefují zařízení.
41:45
Šusta se prosadil z předbrankového prostoru a Jablonec snižuje na rozdíl čtyř branek.
41:44
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #95 Jan Šusta, asistoval #66 Zbyněk Hujer (9:5).
41:04
Petr Tlapa běžel sám na branku, ale bohužel mu míček utekl z čepele a Maňák nemusel zasahovat.
40:20
Pehlivan kompletuje hattrick.
40:19
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #26 Semih Pehlivan, asistoval #7 Lukáš Jarolímek (9:4).
37:47
Vyloučen hráč #95 Jan Šusta družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za špatné střídání.
36:40
Mochan hledal Řádka, který dokázal zakončit, ale Maňáka nepřekonal.
36:38
Masár vybojoval volný úder z velkého brankoviště.
35:46
Domácí se brání velmi dobře a navíc i útočí. Jablonci se tato přesilová hra nedaří.
34:47
Za první minutu přesilové hry se Jablonec k ničemu nedostal.
33:58
Vyloučen hráč #9 Šimon Fišer družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
33:18
Jeden z domácích si přivodil menší zranění, a tak se chvíli nebude hrát.
32:39
Boušek s Tůmou běželi dva na nikoho, Tůma dostal nahrávku od Bouška, ale branku pravděpodobně vůbec netrefil nebo zasáhl perfektně Maňák.
31:40
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #16 Filip Tlapa, asistoval #90 Václav Veverka (9:3).
31:26
Tlapa zakončil na Klepiše. Útočník Tigers se natlačil před branku a bekhendem zavěsil pod víko.
31:25
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #25 Petr Tlapa, asistoval #82 Thomas Heřmanský (8:3).
30:47
Po chybné rozehrávce Řádka se Jablonec prosazuje po třetí.
30:46
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #26 Semih Pehlivan, asistoval #66 Zbyněk Hujer (7:3).
29:42
Masár svou střelu schoval za obránce, ale branku netrefil.
28:54
První lajna Tigers kombinovala na polovině soupeře neúspěšně.
27:25
Tlapa číhal za bukem, ale Hort mu nedokázal nahrát.
27:07
Pehlivan vystřelil z půlky hřiště a Dundr měl zakrytý výhled, takže míček zapadl do branky.
27:06
Timeout FLORBAL JABLONEC
27:06
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #26 Semih Pehlivan, asistoval #25 Marek Černý (7:2).
25:59
Masárovu ránu přes obránce vyrazil Maňák.
24:45
Tlapa se opět pokoušel proháčkovat před branku, ale tentokrát na něj byli tři obránci a útočník Tigers přišel o míček.
23:19
Tigers nepřesně kombinují a Jablonec je na chvíli dostal pod tlak.
22:23
Jablonečtí se po delší době dostali k brance Dundra, který si připsal několik zákroků.
20:51
Tlapa vykoupal obránce a předložil míček Hortovi, který se do poloodkryté klece trefil s přehledem.
20:50
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #81 Martin Hort, asistoval #25 Petr Tlapa (7:1).
20:35
Navrátilovu jedovku vyrazil Maňák.
20:25
Bouškova nahrávka na Tůmu byla sražena za mantinel.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 18:6
20:00
19:34
Dundr musel zasahovat proti střele z levé strany.
19:02
Tlapa prošel přes tři obránce a předložil míček před prázdnou branku Heřmanskému, který neměl problém uklidit míček za brankovou čáru.
19:01
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #82 Thomas Heřmanský, asistoval #25 Petr Tlapa (6:1).
18:17
Jablonec ustál další oslabení.
16:56
Boušek s Masárem překombinovali situaci dva na nikoho a Maňák dostal možnost předvést další parádní zákrok.
16:09
Vyloučen hráč #94 Ondřej Faltus družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání.
15:45
Řádek našel Bouška, který z první vyklepal "betony" Maňáka.
13:46
Koudelka oslovil Navrátila na hranici velkého brankoviště a druhý jmenovaný vymetl pavučinky za zády Maňáka.
13:45
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #21 David Koudelka (5:1).
13:01
Hort pálil z nebezpečného prostoru, ale Maňák dokázal vyrazit míček ramenem.
12:32
Řádek vybojoval míček a Tigers kombinují.
11:27
Masár vyběhl na střed a jeho rána z otočky jen těsně minula branku.
11:19
Navrátil pálil z levé strany nepřesně.
09:50
Dundr musel po delší době zasahovat.
08:46
Tigers sice nevyužili přesilovou hru, ale z následného útoku po přesilovce skórují. Tlapa poslal kros na Koudelku, který se nemýlil.
08:45
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #21 David Koudelka, asistoval #16 Filip Tlapa (4:1).
07:51
Řádkova rána letěla těsně vedle branky.
07:13
Navrátil dostal skákavou přihrávku a podle toho vypadala i jeho střela, která letěla hodně mimo.
06:32
Vyloučen hráč #17 Jakub Horčička družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za bránění ve hře.
06:29
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #11 Radim Tůma, asistoval #75 Vojtěch Řádek (3:1).
06:17
Veverka získal na své polovině míček, který si vzal Nachtmann. Druhý jmenovaný přeběhl celé hřiště a poslal míček pod víko.
06:16
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #67 Jan Nachtmann, asistoval #90 Václav Veverka (2:1).
05:11
Boušek vystřelil na zadní tyč a bleskurychle vyrovnává.
05:10
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #48 Martin Boušek bez asistence (1:1).
05:01
Hosté se z první větší šance prosazují a otevírají střelecký účet dnešního utkání.
05:00
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #3 Jan Mikula, asistoval #66 Zbyněk Hujer (0:1).
04:10
Závar před Maňákem nekončí úvodní brankou! Navrátil ani Tlapa nedokázali dotlačit balonek za brankovou čáru.
03:04
Řádkovu střelu pokryl hostující brankář.
02:50
Stránský doběhl s míčkem až za branku, kde se pokusil nahrát, ale jeho přihrávka byla nepřesná.
01:30
Tigers kombinují na polovině soupeře.
00:55
Tlapa prošel hostující obranou, ale zakončit nedokázal, protože mu míček ujel z čepele.
00:20
Domácí se hnali do prvního útoku, ale zakončili nepřesně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Jan Gross.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL JABLONEC: brankář: Martin Maňák; hráči v poli: Jiří Kočíb, Zbyněk Hujer, Lukáš Jarolímek, Jakub Horčička, Semih Pehlivan
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Pavel Dundr; hráči v poli: Miloslav Stránský, Vojtěch Řádek, Radim Tůma, Martin Boušek, Marek Mochan