2:1
4:3
- : -

Prague Tigers - Orel Rtyně v Podkrkonoší 9:5
7. Tomáš Navrátil, 11. Martin Boušek, 14. Marek Mochan, 23. Tomáš Navrátil, 24. Thomas Heřmanský, 48. Jan Wojnar, 56. Jan Wojnar, 58. Tomáš Navrátil, 60. Tomáš Navrátil - 4. Miroslav Kábrt, 28. Dominik Jansa, 44. Dominik Hebelka, 46. Miroslav Kuře, 60. Adam Petera; rozhodčí: Filip Leibl - Filip Gaberdén; vyloučení: 2:5; využití: 5:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 14 - Jan Beneš 22; po třetinách: 3:1, 2:1, 4:3;
Komentář domácích Večeřa Tomáš (Trenér):
Musím náš tým pochválit za nasazení v utkání. Každou třetinu výkon gradoval a došli jsme si pro velmi cenné vítězství. Za nás asi nejlepší utkání, které mělo všechno. Jediná škoda, že jich je v divizi tak málo. Přeji hostům šťastnou cestu domů. Koudelko, kup si hokejku ať to v lednu střílí!
Komentář hostů Kábrt Miroslav (Trenér):
Komentář asistenta trenéra: Jak je vidět, tak jde hrát i s top týmem divize. Škoda zbytečných vyloučení z naší strany, kdy soupeř přesilovky bezchybně trestal. Díky soupeři a rozhodčím za vyrovnané utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 13:8
60:00
59:11
Brankář hostů porazil mantinely a mezitím domácí skórují do prázdné branky.
59:10
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #89 Jan Wojnar (9:5).
59:00
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #93 Adam Petera, asistoval #32 Marek Weinelt (8:5).
58:00
Poslední dvě minuty zápasu.
57:26
5/5. Famózní přesilovky Tigers dnes rozhodují zápas. Wojnar poslal kros na Navrátila, který trefil Beneše do hlavy a od něj spadl míček do branky.
57:25
57:10
Tigers opět kombinují a uspávají soupeře.
56:27
Vyloučen hráč #94 Šimon Vacek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
55:38
Rtyně hraje bez brankáře.
55:19
Wojnar vykoupil krvavý faul na Navrátila brankou! Tigers dnes mají 4/4 využití přesilových her.
55:18
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
55:18
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #89 Jan Wojnar, asistoval #46 Vilém Kavan (7:4).
54:58
Vyloučen hráč #10 Miroslav Kábrt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře.
54:09
Tůma se dostal ke střele ze středu hřiště, ale mířil vedle.
53:20
Rozehrávku zakončil střelou Wojnar, který mířil do nebe.
53:12
Zajímavý volný úder pro Tigers z předbrankového prostoru.
52:37
Vacek měl velkou šanci na snížení, ale Hlava jeho ránu ze středu hřiště skvěle vyrazil!
52:05
Rychlou kombinaci domácích zakončil Navrátil, který trefil Beneše do helmy.
50:49
Rtyně kombinuje na polovině domácích a pokouší se ještě zdramatizovat koncovku utkání.
49:23
Domácí jsou v plném počtu.
49:15
Wojnar podržel míček a ušetřil cenné vteřinky.
48:37
Domácí zatím dobře brání.
48:11
Tigers využili svou třetí přesilovku ze tří. Navrátil se ovšem provinil velkou oslavou, a tak dostal dvouminutový trest.
47:23
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #89 Jan Wojnar, asistoval #71 Šimon Masár (6:4).
47:23
Vyloučen hráč #27 Tomáš Navrátil družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování.
46:20
Navrátil dostal krásnou náhru a Beneš proti němu vytáhl zákrok večera!
45:38
Vyloučen hráč #35 Filip Geisler družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za blokování hokejky.
45:09
Kuře předvedl pěkný florbalový trik a nedal brankáři sebemenší šanci na zákrok.
45:08
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #17 Miroslav Kuře z trestného střílení (5:4).
44:15
Kavanova střela letěla vedle levé tyče.
43:40
Marek Weinelt vymíchal obránce za branku a poslal nahrávku před branku, kde do míčku plácl Hebelka a dokázal procpat míček za záda Hlavy.
43:39
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #7 Dominik Hebelka, asistoval #32 Marek Weinelt (5:3).
42:25
Masárovu jedovku vyrazil Beneš ramenem.
41:53
Tigers dnes velmi dobře brání a nepouští soupeře do dobrých střeleckých pozic.
38:16
Heřmanský hledal Wojnara, ale krosovku překazila soupeřova obrana.
37:05
Mochan vykoupal obranu soupeře a nabídl jim lázeňskou péči. Bohužel svůj únik nedokázal zakončit a ani nahrát.
34:56
Fišerova rána byla sražena mimo.
33:12
Dnes je to v Čako aréně velmi férové utkání, které se jen zřídka kdy přerušuje. Oba týmy hrají hodně takticky, i přesto je k vidění pěkný florbal.
31:59
Hosté kombinují na své polovině.
30:49
Rtyně se po delší době dostala na útočnou polovinu a Hlava musel zasahovat.
29:22
Domácí kombinují kolem branky Beneše, avšak ke střele se zatím nedostali.
27:40
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #77 Dominik Jansa, asistoval #8 Rostislav Verner (5:2).
27:40
Jansa vystřelil od pravého mantinelu a překvapil na přední tyči Hlavu, který podruhé inkasuje.
26:23
Kábrt poslal pěknou střelu tahem, která skončila těsně vedle levé tyče.
24:30
Souboj u mantinelu dopadl nerozhodně, a tak se bude vhazovat.
23:43
Domácí přidávají další gól a začínají si vytvářet komfortní náskok.
23:42
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #82 Thomas Heřmanský, asistoval #89 Jan Wojnar (5:1).
22:02
Další využitá přesilová hra domácích. Tentokrát přihrával Masár a Navrátil zakončil na přední tyč.
22:01
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #71 Šimon Masár (4:1).
21:42
Vyloučen hráč #35 Filip Geisler družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře.
21:36
Hosté se sportovně přiznali a dali míček Tigers. Hezké gesto.
20:49
Tigers drží míček a kombinují.
20:02
Boušek běžel hned po vhazování sám na Beneše, který ho dokázal vychytat.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:4
20:00
19:58
Wojnar se nakonec dostal ke střele, která byla sražena vedle.
16:44
Vyloučen hráč #82 Thomas Heřmanský družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
15:42
Stránský bránil nedovoleně, a tak se Rtyně dostává na soupeřovu polovinu.
14:38
Tigers se snaží kontrolovat hru a nepouštět hosty na svou polovinu. Nutno dodat, že se jim to zatím daří.
13:01
Tůmovu ránu vyrazil Beneš před sebe, kde byl Mochan, který ze vzduchu napálil míček do sítě a domácí se pomalu rozjíždí.
13:00
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #36 Marek Mochan, asistoval #11 Radim Tůma (3:1).
12:19
Bouškovu ránu vychytal Beneš svou helmou.
11:57
Marek Weinelt se dostal do velká šance před brankou Tigers, ale skákavý míček nedokázal usměrnit mezi tři tyče.
10:46
Tůma dostal nahrávku od Bouška, ale jeho rána skončila na nohách obránce. Míček se odrazil k Bouškovi, který propálil obránce i brankáře a posílá domácí do vedení.
10:45
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #48 Martin Boušek, asistoval #11 Radim Tůma (2:1).
10:23
Masár hledal Tlapu na zadní tyči, ale přihrávku srazil obránce.
09:52
Dnes to v Čakovicích nevypadá na přestřelku. Oba týmy hrají dobře do obrany.
08:45
Wojnar s Kavanem aktivně napadali a tato dvojice dokázala získat míček.
07:39
Nepřesnou rozehrávku vystihl jeden z hostů a následně vybídl ke střele svého spolurháče, ale ten branku minul.
06:16
Rychle využitá přesilová hra. Wojnar poslal krásný kros na Navrátila, který uklízel do prázdné branky.
06:15
05:59
Vyloučen hráč #7 Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
05:13
Tlapa vystřelil z předbrankového prostoru do bloku.
04:34
Rtyně zatím dobře brání a domácí do ničeho nepustila.
03:45
Hosté otevírají skóre! Kábrt vystřelil z otočky a uklidil míček na zadní tyč.
03:44
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #32 Marek Weinelt (0:1).
03:15
Tůma aktivně napadal, ale míček nezískal. Hosté kombinují.
02:43
Rtyně zalezla do obranného boxu a čeká na brejkové příležitosti.
01:44
Hráči Tigers se poprvé v utkání dostali k míčku a byla z toho střela Heřmanského, která letěla vedle.
00:34
Rtyně drží míček na svých florbalkách a kombinuje.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Leibl a Filip Gaberdén.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Jan Beneš; hráči v poli: Miroslav Kábrt, Filip Geisler, Dominik Hebelka, Rostislav Verner, Marek Weinelt
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Miloslav Stránský, Vítězslav Matěj, Radim Tůma, Martin Boušek, Marek Mochan