4:1
6:2
- : -

Prague Tigers - TJ Sokol Koberovy 12:5
2. Filip Tlapa, 8. Jan Nachtmann, 29. Vojtěch Řádek, 30. Tomáš Navrátil, 31. Martin Boušek, 34. Šimon Fišer, 42. Petr Tlapa, 43. Martin Boušek, 48. Thomas Heřmanský, 49. Petr Tlapa, 50. Martin Hort, 58. Vojtěch Řádek - 6. Jan Novotný, 7. Dominik Reczai, 39. Jan Novotný, 41. Dominik Reczai, 59. Dominik Reczai; rozhodčí: Michal Kolář - Jan Knap; vyloučení: 10:6; využití: 2:3; diváků: 52; zásahy brankářů: Pavel Dundr 14 - Vojtěch Kurfiřt 12; po třetinách: 2:2, 4:1, 6:2;
Komentář domácích Večeřa Tomáš (Trenér):
Bože, to byla taková bída, že to snad ani nemá smysl hodnotit. V první třetině jsme se hledali ingredience, ve druhé jsme trochu přidali houby s gutalaxem a ve třetí jsme si tu bramboračku vychutnali. 20 minut na trestné lavici za zcela zbytečné fauly je moc. Zítra je nový den a budeme chtít být lepší. Pafka super výkon v brance! Zdravíme Zbyška na hory!
Komentář hostů Kovář Jan (Trenér):
Dnes jsme tu body nechali vlastním mizerným výkonem, srazil nás především začátek třetí třetiny. Soupeři gartulujeme.
60:00
Střely ve 3. části: 9:7
60:00
59:00
Poslední minuta utkání.
58:17
Reczai vymetl šibenici neskutečným způsobem.
58:16
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #8 Petr Frkala (12:5).
57:58
Heřmanský měl dvě tutovky v oslabení, které mu připravil Navrátil, ale bohužel dnes Heřmanský nemá svůj den a netrefuje zařízení.
57:03
Boušek oslovil Řádka po druhé a tentokrát se bývalý člen Falconu nemýlil. Řádek vykoupal Kurfiřta a bekhendem zakončil na zadní tyč.
57:02
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #48 Martin Boušek (12:4).
56:49
V oslabení to hráli hráči Tigers až do kuchyně, ale Řádek trefil pouze boční tyč.
56:25
Vyloučen hráč #36 Marek Mochan družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování hokejky.
56:21
Ponechaná výhoda pro hosty. Již desátá.
55:18
Životní sprint předvedl Honza Wojnar, který skvěle doběhl brejk soupeře a vypíchl míček čistým způsobem.
54:18
Stále se hraje v pěti na obou stranách a Tigers hrají v tomto počtu výrazně lépe než soupeř.
53:11
Překvapivě se hraje dlouho v pěti na obou stranách.
52:44
Tigers hrají na polovině soupeře a snaží se něco vymyslet.
51:17
Dundr předvedl další skvělý zákrok a nyní branku zkrátka zavřel jako Hašek za mlada.
50:34
Dundr předvedl zákrok roku! Míček směřoval do šibenice a Dundr tygřím skokem a nataženou rukou vyrazil balónek ven z branky!
49:32
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #81 Martin Hort, asistoval #27 Tomáš Navrátil (11:4).
49:15
Vyloučen hráč #14 Adam Novák družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:16
Mochan nahrál před branku a Tlapa procedil míček na přední tyč.
48:15
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #25 Petr Tlapa, asistoval #36 Marek Mochan (10:4).
47:29
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #82 Thomas Heřmanský, asistoval #75 Vojtěch Řádek (9:4).
47:22
Řádek pálil z pravé strany a Kurfiřt fantasticky zasáhl.
47:11
Tigers zkusí využít zkrácenou přesilovku.
45:42
Vyloučen hráč #83 Lukáš Hlava družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za bránění ve hře.
45:23
Domácí zatím dobře brání.
44:04
Vyloučen hráč #25 Petr Tlapa družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
42:59
Navrátil mířil na zadní tyč, ale trefil pouze brankářovu nohu.
42:13
Řádek vybojoval míček u mantinelu a z volného úderu okamžitě rozehrál. Před brankou našel Řádek volného Bouška, který jednoruč prohodil Kurfiřta.
42:12
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #48 Martin Boušek, asistoval #75 Vojtěch Řádek (8:4).
41:09
Mochan vyřešil přečíslení excelentně! Poslal přesnou žabku na Tlapu, který se nemýlil.
41:08
40:23
Reczai obstřelil Bouška a o tyč poslal míček do branky.
40:22
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #83 Lukáš Hlava (6:4).
39:41
Vyloučen hráč #82 Thomas Heřmanský družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
39:00
Novotný prostřelil Dundra a snižuje na rozdíl tří branek.
38:59
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #83 Lukáš Hlava (6:3).
37:59
Vyloučen hráč #36 Marek Mochan družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
37:59
Vyloučen hráč #16 Filip Tlapa družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
37:09
Hosté hrají v plném počtu.
36:12
Hosté dobře brání a ve třech zatím domácím nic nedovolili.
35:15
Veverka pálil z levé strany mimo.
34:45
Vyloučen hráč #88 Martin Vetro družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování.
33:28
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #9 Šimon Fišer, asistoval #75 Vojtěch Řádek (6:2).
32:39
Vyloučen hráč #34 Milan Drobný družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:39
Vyloučen hráč #34 Milan Drobný družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování.
32:17
Vyloučen hráč #93 Adam Buriánek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za bránění ve hře.
32:06
Reczai pálil z levé strany mimo tři tyče.
30:55
Boušek sebral míček Reczaiovi, vyběhl na střed a střelou z otočky poslal míček na zadní tyč.
30:54
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #48 Martin Boušek bez asistence (5:2).
30:08
Veverka vybojoval míček v rohu a Tigers mohou kombinovat.
29:08
Heřmanský rozehrál na polovině hřiště volný úder. Míčku se ujal Navrátil a střelou z otočky poslal kulatý nesmysl pod břevno.
29:07
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #82 Thomas Heřmanský (4:2).
28:32
Nachtmann proběhl přes půlku hřiště a krosovkou vyzval Řádka, který nekompromisně zakončil a nedal Kurfiřtovi šanci.
28:31
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #67 Jan Nachtmann (3:2).
28:09
Domácí hrají v plném počtu.
27:58
Dundr vychytal střelecký pokus z pravé strany a udržel vyrovnaný stav.
27:21
Hosté kombinují.
26:09
Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Prague Tigers na 2 minuty za hra rukou.
25:36
Boušek a následně i Řádek střílel na Kurfiřta, který se dnes rozhodně nenudí a chytá dobrý zápas.
23:58
Koberovy dnes pečlivě brání a Tigers horko těžko překonávají tento obranný val.
22:57
Tůma inkasoval tvrdý úder před brankou, a tak v bolestech odchází střídat. Domácí zůstávají u míčku.
21:00
Oba týmy jsou kompletní a po delší době sledujeme hru v pěti.
20:28
Domácí hrají v plném počtu a mají krátkou početní výhodu.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:8
20:00
19:58
Tůma tečoval před brankou, ale míček se odrazil mimo tři tyče.
19:00
Vyloučen hráč #83 Lukáš Hlava družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:28
Vyloučen hráč #32 Daniel Mujdžič družstva Prague Tigers na 2 minuty za špatné střídání.
17:51
Nachtmann vyslal jedovku z půlky hřiště a Kurfiřt musel zasahovat.
16:27
Kurfiřt předvedl dobrý zákrok proti střele z levé strany a následně i proti dorážce Wojnara.
15:34
Tigers po ubráněném oslabení drží míček a kombinují.
14:19
13:44
Domácí hrají ve čtyrech.
13:16
Tigers se zatím úspěšně brání.
12:19
Vyloučen hráč #11 Radim Tůma družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:44
Vyloučen hráč #90 Václav Veverka družstva Prague Tigers na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
11:38
Ponechaná výhoda pro hostující tým.
10:20
Novotného střelu zlikvidoval Dundr.
09:45
Boušek našel krosem Nachtmanna, ale tomu míček poskočil na čepeli, a tak z nadějné pozice nebylo nic.
08:31
Slavík využil další chybu v rozehrávce domácích, ale na Dundra si tentokrát nepřišel.
07:07
Domácí bleskurychle odpovídají. Nachtmann dotlačil míček za brankovou čáru a srovnává na 2:2.
07:06
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #67 Jan Nachtmann, asistoval #48 Martin Boušek (2:2).
06:48
Domácí opět chybují a přečíslení dva na jednoho Koberovy trestají nekompromisně. Nyní si Reczai s Novotným prohodili pozice a první jmenovaný pálil do prázdné brány.
06:47
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #77 Jan Novotný (1:2).
05:05
Bouškovi odskočil míček a toho využil Reczai, který v přečíslení dva na jednoho naservíroval míček Novotnému. Druhý jmenovaný zakončil po zemi do prázdné branky.
05:04
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #92 Dominik Reczai (1:1).
04:30
Fišerova rána příklepem letěla těsně vedle hostující branky.
04:05
Novotnému sjel míček při forhendové kličce a následnou střelu si Dundr pohlídal.
04:04
Trestné střílení družstva TJ Sokol Koberovy neproměnil #77 Jan Novotný.
04:03
Nájezd pro hostující celek po chybě obránce.
03:25
Wojnarovu ránu dokázal srazit obránce do rohu.
02:51
Nachtmann ztratil míček, ale Reczai toho neodkázal využít. Dundr si připsal první zákrok.
01:47
Z první akce se domácí prosazují. Veverka našel před brankou volného Tlapu, který pohodlně zakončil do prázdné brány.
01:46
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #16 Filip Tlapa, asistoval #90 Václav Veverka (1:0).
00:35
Hosté kombinují a nepůjčují míček do držení domácím.
00:15
Lukáš Hlava prověřil obranu domácích, která jeho střelu srazila do rohu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kolář a Jan Knap.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Koberovy: brankář: Vojtěch Kurfiřt; hráči v poli: Adam Buriánek, Dominik Reczai, Lukáš Hlava, Jan Novotný, Leoš Kopáček
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Pavel Dundr; hráči v poli: Miloslav Stránský, Jan Nachtmann, Vojtěch Řádek, Radim Tůma, Martin Boušek