2:0
2:3
- : -

Prague Tigers - Floorball Club FALCON 6:4
18. Martin Boušek, 19. Tomáš Navrátil, 21. Radim Tůma, 34. Miloslav Stránský, 42. Thomas Heřmanský, 46. Filip Tlapa - 17. David Sgall, 52. David Janáček, 53. Tomáš Nevrlý, 59. David Janáček; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Filip Kulhánek 11 - Filip Hejtík 14; po třetinách: 2:1, 2:0, 2:3;
Komentář domácích Večeřa Tomáš (Trenér):
Před koncem základní části jsme sehráli kvalitní utkání proti dobře připravenému soupeři. Bohužel jsme hráli pouze 50 minut a poté začal hrát soupeř. Bereme tři body, prezidentský pohár a můžeme se soustředit na poslední víkend v Liberci. Děkujeme soupeřům, divákům a rozhodčím, byla to sranda.
Komentář hostů Ších Jakub (Trenér):
V zápase jsme podali soustředěný výkon hlavně směrem do obrany. Abychom mohli pomýšlet na vítězství v podobných utkáních, tak nutně potřebujeme zlepšit hru na útočné polovině. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme mnoho štěstí v play-off.
58:30
Sgall nahrál před branku, kde se k zakončení dostal Janáček a snižuje na rozdíl dvou branek. Drama je na světě!
58:29
Timeout Floorball Club FALCON
58:29
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #93 David Janáček, asistoval #30 David Sgall (6:4).
57:31
Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Prague Tigers na 2 minuty za vysoká hokejka.
57:08
Tigers stále drží míček.
56:03
Domácí získali míček a Hejtík je zpět v brance.
55:00
Hosté hrají v šesti.
54:40
Navrátil vyslal z půlky další jedovku, ale tentokrát přestřelil.
53:41
Falcon aktivně napadá a uvidíme zřejmě dramatickou koncovku.
52:51
Tlapa se prokličkoval ke střele, jenže následně trefil blokujícího obránce.
52:23
Nevrlý nahrál před branku, kde z jedničky vyslal střelu do prázdné brány Sgall.
52:22
Timeout Prague Tigers
52:22
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #33 Tomáš Nevrlý, asistoval #30 David Sgall (6:3).
51:47
Po další chybě domácí obrany se prosazuje Janáček.
51:46
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #93 David Janáček, asistoval #45 Petr Nejedlý (6:2).
51:35
Nachtmann ztratil míček na polovině hřiště, ale dobře se vrátil a svou chybu odčinil.
50:36
Po delší době se dostal Škrdla ke střele a hned nadělal zmatky v obraně Tigers.
49:25
Hejtík předvedl další zákrok a i díky němu hraje Falcon vyrovnaný zápas na půdě lídra celé divize.
48:43
Boušek podržel míček za brankou a domácí střídají.
48:08
Budáč pálil z otočky do Řádka.
46:51
Koudelka pálil z pravé strany nad branku.
46:14
Heřmanský hledal dvojici svých spoluhráčů před bránou, ale nenašel ani jednoho.
45:12
Filip Tlapa prolomil střelecké trápení ve třetí třetině a střelou bekhendem z otočky překonal Hejtíka.
45:11
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #16 Filip Tlapa, asistoval #36 Marek Mochan (6:1).
44:31
V Čako aréně došla hráčům šťáva a sledujeme situaci z první české ligy ve fotbale. Hlavně to nějak dohrát...
42:23
Boušek opět získal míček, ale opět selhal proti skvěle chytajícímu Hejtíkovi.
41:23
Hort poslal míček před branku, kde ho promáchl Koudelka, ale za ním stál Heřmanský, který o tyčku dává pátou branku.
41:22
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #82 Thomas Heřmanský, asistoval #81 Martin Hort (5:1).
40:34
Nahrávka Stránského přeletěla mantinel. Hosté mají míček.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:4
40:00
38:31
Řádek vyzval ke skórování Tůmu, který jeho nabídku odmítl a trefil pouze blokujícího obránce.
38:18
Fišer na sebe získal faul a domácí mají volný úder od levého mantinelu.
37:03
Kulhánek zastavil další střelecký pokus hostů a moc toho neviděl, takže předvedl velmi povedený zákrok.
36:03
Nachtmannovu střelu na teč nikdo nevyužil, a tak míček skončil až v rohu.
35:11
Tlapa oběhl branku a bekhendem prověřil Hejtíkovu pozornost.
34:03
Navrátil nasadil housle protihráči, a tak jsou u míčku stále domácí.
33:05
Řádek poslal míček na Stránského, který střelou od levého mantinelu zavěsil na zadní tyč.
33:04
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #4 Miloslav Stránský, asistoval #75 Vojtěch Řádek (4:1).
32:54
Boušek kombinuje s Tůmou a jejich snahu likviduje Hejtík dalším dobrým zákrokem.
32:12
Mochan oběhl branku a nahrál před ni, jenže Tlapa byl pokrytý.
31:27
Domácí kombinují na útočné polovině.
30:38
Hosté hrají v plném počtu.
30:22
Tlapova rána z velkého brankoviště byla sražena.
30:14
Domácí hrají v plném počtu.
29:04
Hra ve čtyrech zatím nenabídla žádnou šanci.
28:38
Vyloučen hráč #93 David Janáček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za bránění ve hře.
28:14
Vyloučen hráč #90 Václav Veverka družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
27:57
Tlapa získal míček a šel sám na Hejtíka, který jeho bekhendový blafák i s kusem štěstí vychytal.
26:48
Navrátil poslal lob na Wojnara, který číhal za bukem, ale míček nezpracoval.
26:16
Řádek se postrkoval se Škrdlou v rámci pravidel, a tak rozhodčí vyhodnotili tuto situaci, že byla v po-Řádku.
25:06
Mochan pálil ze středu hřiště a Hejtík opět výborně zasahuje.
24:28
Navrátil vybojoval volný úder, po kterém vystřelil Veverka nad branku Hejtíka.
23:41
Škrdla vystřelil z půlky a o malý kousek přestřelil.
23:04
Mochanova rána byla sražena.
22:21
Souboj o míček ve středu hřiště vyhráli hosté, kteří aktuálně kombinují na polovině Tigers.
21:32
Heřmanský střílel po krosové přihrávce Wojnara vedle brány.
21:10
Wojnar vybojoval míček na své polovině a domácí střídají.
20:04
Domácí vyhráli vhazování a Tůma po třech sekundách zvyšuje na 3:1.
20:03
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #11 Radim Tůma, asistoval #75 Vojtěch Řádek (3:1).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:6
20:00
19:37
Stránského střela letěla vedle. Následně se do šance dostal Boušek, kterého opět vychytal Hejtík!
19:31
Tigers pokračují v aktivní hře a Falcon je ke konci první části pod tlakem.
18:45
Navrátil vystřelil z půlky a překvapil všechny v hale. Jeho rána zapadla pod víko.
18:44
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #7 Matěj Kurell (2:1).
17:44
Řádek svoji velkou šanci neproměnil, ale z dorážky se jednou rukou prosadil Boušek, který srovnává stav utkání!
17:43
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #48 Martin Boušek, asistoval #75 Vojtěch Řádek (1:1).
17:28
Tigers se zatím v útočné fázi trápí a Falcon hraje velmi dobrou první třetinu.
16:45
Sgall dostal parádní krosovku a z první poslal míček do odkryté branky.
16:44
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #68 Patrik Koníček (0:1).
16:14
Sekera na Stránského nebyla potrestána, ale Tigers zůstávají u míčku.
15:16
Boušek vystihl rozehrávku soupeře a sám proti Hejtíkovi neuspěl.
14:59
Hra se přelévá ze strany na stranu a sledujeme pohledný florbal.
13:50
Beerovu nebezpečnou střelu z poloviny hřiště vyrazil Kulhánek levou nohou.
13:22
Wojnar prošel přes tři kužely a stopku mu vystavil až Hejtík, který ho poslal k zemi.
12:25
Zmatky před brankou Kulhánka vyřešil Stránský.
12:02
Škrdla orazítkoval tyčku!
11:28
Mochan vystřelil na Hejtíka, který míček vyrazil a k dorážce se dostal Tlapa, jenž trefil Hejtíka do masky.
10:15
Navrátil vystřelil z otočky nad branku hostujícího celku.
09:44
Tigers kombinují, ale bez střely na bránu.
08:40
Vyloučen hráč #30 David Sgall družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:33
Tigers napadají hodně vysoko a Falcon má s tímto herním stylem problémy.
07:01
Nebezpečnou střelu vyrazil Kulhánek do rohu.
06:28
Wojnarova rána na zadní tyč byla sražena za mantinel.
05:49
Stránský vyzval krosem Bouška, který trefil Hejtíka.
04:53
Řádkova rána byla zablokována, ale Tigers i nadále hrají na polovině soupeře.
04:21
Mochanovo nahození minulo branku, a tak mají míček hosté.
03:42
Na druhé straně to zkusil Sgall a Kulhánek vytáhl další zákrok.
03:27
Heřmanský pálil z pravé strany do bloku.
02:35
Kulhánek musel poprvé zasahovat a míček vykopl z předbrankového prostoru.
01:51
Tlapa se natlačil před branku, ale zakončil pouze do ležícího brankáře.
01:35
Tiger drží míček a oba celky střídají.
00:47
Wojnar hlídkoval za obranou soupeře, ale nahozený míček se k němu nedostal.
00:26
Nachtmann se neprotlačil přes dva bránící hráče, ale byl faulován. Volný úder pro Tigers.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Polanský a Jakub Tázler.
00:00
00:00
Line-up hostů Floorball Club FALCON: brankář: Filip Hejtík; hráči v poli: Daniel Budáč, Matěj Nezbeda, Ondřej Pajer, David Janáček, Petr Nejedlý
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Filip Kulhánek; hráči v poli: Miloslav Stránský, Jan Nachtmann, Radim Tůma, Martin Boušek, Vojtěch Řádek