1:2
4:0
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - FbC Barracudas Slaný 7:5
3. David Budák, 6. Lukáš Pardubský, 21. Marek Pokorný, 34. Jaroslav Michálek, 37. Lukáš Mock, 39. Marek Pokorný, 45. Patrick Lenke - 7. Tomáš Richtr, 9. Adam Nolč, 15. Vojtěch Teslík, 18. Jiří Rafaj, 22. Tomáš Richtr; rozhodčí: Filip Bollardt - Vladimír Buzický; vyloučení: 2:3 + Adam Nolč 5; využití: 1:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Vojtěch Jiráček 12 - Radek Veselý 11; po třetinách: 2:3, 1:2, 4:0;
45:00
44:39
Vyloučen hráč Adam Nolč družstva FbC Barracudas Slaný na 5 minut za hrubost.
44:32
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Patrick Lenke, asistoval Marek Pokorný (7:5).
43:13
Vyloučen hráč Ondřej Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za hrubost.
41:46
Vyloučen hráč Adam Nolč družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za vražení zády.
39:25
Vyloučen hráč Michal Šnábl družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře.
38:13
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Marek Pokorný, asistoval Lukáš Pardubský (6:5).
36:59
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Lukáš Mock, asistoval Marcel Kalfiřt (5:5).
33:37
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jaroslav Michálek, asistoval Lukáš Pardubský (4:5).
30:00
30:00
21:01
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Tomáš Richtr, asistoval Jiří Rafaj (3:5).
20:13
17:45
Vyloučen hráč Adam Nolč družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za hra na zemi.
17:26
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Jiří Rafaj, asistoval Vojtěch Teslík (2:4).
17:16
Trestné střílení družstva FBC DDM Kati Kadaň neproměnil Jaroslav Michálek.
15:00
15:00
14:05
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Vojtěch Teslík bez asistence (2:3).
08:36
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Adam Nolč, asistoval Tomáš Richtr (2:2).
07:42
Vyloučen hráč David Budák družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
06:25
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Tomáš Richtr, asistoval Vojtěch Teslík (2:1).
05:08
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Lukáš Pardubský bez asistence (2:0).
02:31
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil David Budák, asistoval Jakub Solar (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Vladimír Buzický.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Barracudas Slaný:
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kadaň: brankář: Vojtěch Jiráček; hráči v poli: Erik Štěrba, Jiří Němec, Lukáš Fiala, Lukáš Mock, Michal Šnábl