0:6
0:8
- : -

FBC Intevo Třinec - 1. SC TEMPISH Vítkovice 0:18
5. Martin Hriško, 9. Václav Babík, 9. Dominik Ptáček, 10. Nikolas Papazachariu, 16. Erik Tomaško, 17. Ondřej Pařenica, 18. Martin Hriško, 19. Josef Gazda, 24. Adam Neubauer, 24. Václav Babík, 25. Matěj Suchý, 28. Josef Gazda, 31. Dominik Ptáček, 31. Ondřej Adamec, 32. Ondřej Pařenica, 32. Nikolas Papazachariu, 36. Ondřej Pařenica, 36. Václav Babík; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Kateřina Stryjová ? - Samuel Altmann ?, Radoslav Ferenčík ?; po třetinách: 0:4, 0:6, 0:8;
36:00
35:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Václav Babík bez asistence (0:18).
35:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Pařenica, asistoval Adam Neubauer (0:17).
34:49
Vyloučen hráč Viktor Pyszko družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
31:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikolas Papazachariu, asistoval Jakub Rohel (0:16).
31:17
30:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Adamec, asistoval Dominik Ptáček (0:14).
30:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominik Ptáček, asistoval Sebastián Hachlica (0:13).
27:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Gazda, asistoval Sebastián Hachlica (0:12).
24:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Matěj Suchý, asistoval Sebastián Hachlica (0:11).
24:00
24:00
23:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Václav Babík, asistoval Filip Peterek (0:10).
23:43
Vyloučen hráč Jakub Rohel družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Neubauer, asistoval Nikolas Papazachariu (0:9).
18:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Gazda, asistoval Ondřej Adamec (0:8).
18:00
Střídání brankáře. Nový brankář Radoslav Ferenčík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
17:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Hriško, asistoval Václav Babík (0:7).
17:20
Vyloučen hráč Nikolas Papazachariu družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
16:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Pařenica, asistoval Martin Hriško (0:6).
15:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Erik Tomaško, asistoval Jakub Rohel (0:5).
12:30
Vyloučen hráč Filip Hevera družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
09:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikolas Papazachariu, asistoval Ondřej Pařenica (0:4).
08:33
08:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Václav Babík, asistoval Erik Tomaško (0:2).
04:51
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Morkes a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Samuel Altmann; hráči v poli: Jakub Rohel, Martin Hriško, Filip Peterek, Václav Babík, Erik Tomaško