2:1
0:2
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - BLACK ANGELS 2:6
25. Michal Klápa, 40. Daniel Kalaš - 7. Tomáš Hanák, 13. Marek Fryš, 15. Tomáš Čáslava, 31. Jakub Nachtmann, 42. Filip Folauf, 50. Filip Folauf; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 83; zásahy brankářů: Daniel Váradi 17 - Daniel Körber 18; po třetinách: 0:3, 2:1, 0:2;
60:01
60:01
60:00
59:05
Vyloučen hráč Daniel Kalaš družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nesportovní chování.
57:00
Zblokovaná střela Zahraje
53:22
Domácí vyslali do zápasu řadu svých mladých nadějí, které si proti silnému soupeři zatím vedou velmi dobře
49:51
Domácí nezvládli rozehrávku v rohu, naprosto zbytečně odevzdali míček Black Angels, kteří chybu opět trestají
49:50
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Folauf, asistoval Jakub Hromada (2:6).
41:40
Vary vstoupily do třetiny dobře, opět však nechaly okénko v obraně, které Folauf bleskově využil
41:39
40:00
40:00
39:59
Střely na branku: 8-8
39:11
Skvěle si to teď domácí vykombinovali, Kalaš si narazil se Šťovíčkem a nekompromisně trefil odkrytou klec
39:10
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Kalaš, asistoval Jiří Šťovíček (2:4).
37:27
Vyloučen hráč Daniel Nicklas družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
31:10
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil Marek Fryš.
30:26
Domácí se ve velkém počtu vrhli do útoku a Blaci je za to trestají čtvrtým gólem
30:25
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Nachtmann, asistoval Vojtěch Ježek (1:4).
28:23
Teď hra nabrala rychlé tempo, skóre se zatím nemění
24:06
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Jan Běloch (1:3).
24:06
Vteřinu po konci přesilovky se poprvé prosazují domácí. Běloch našel krásnou křižnou přihrávkou Klápu a ten bez problémů trefuje
23:08
Nicklasovu dělovku Körber vyráží
22:05
Vyloučen hráč Martin Obuškevič družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
14:13
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Čáslava, asistoval Andrej Svatoš (0:3).
14:12
Vyloučen hráč Adam Zahraj družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
12:37
Vary vyrazily do útoku, kde však propadly a z následného protiútoku zvyšuje na 2:0 Fryš
12:36
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Marek Fryš, asistoval Daniel Ludvík (0:2).
10:26
Svatek po tvrdém souboji zůstal ležet na palubovce a na střídačku se dostal jen za pomoci spoluhráčů, tak věřme, že to nebude nic vážného
09:32
Po střele Tomáše Hanáka zazvonila tyč
08:38
Körber si bez problému poradil se střelou Klápy
06:26
Black Angels dlouho čekali na první střelu, jakmile přišla tak byla gólová a po ráně Tomáše hanáka vedou 1:0
06:25
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Marek Fryš (0:1).