1:0
1:3
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - ACEMA Sparta Praha 2:8
36. Jan Pinkas, 52. Jan Procházka - 2. Josef Juha, 6. Ondřej Hurt, 10. Marek Zouzal, 11. Mikuláš Krbec, 11. Robert Košir, 46. Josef Juha, 49. Josef Juha, 56. Marek Zouzal; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Karel Šantora 21 - Martin Beneš 23; po třetinách: 0:5, 1:0, 1:3;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině SKV: 6 a ACS: 10.
Celkově střel v utkání SKV: 25, ACS: 29.
59:59
Vyjádření trenéra domácích Kotlase: Soupeř nás dnes předčil ve všech dovednostech. Především v první třetině, která rozhodla o zápase. Od druhé třetiny jsme se trochu zvedli a našli bychom v naší hře i několik světlých momentů. Do začátku ligy nás čeká ještě hodně práce.
59:59
Vyjádření kapitána hostů Prunera : V první třetině jsme soupeři odskočili o více branek. Po zbytek zápasu jsme si náskok udrželi a dovedli zápas do vítězného konce. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme štěstí do dalších zápasů.
59:30
Klidný závěr třetiny, který měli v režii hosté.
56:00
SKV neproměnilo další gólovku. Beneš neuvěřitelný.
55:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal, asistoval Lukáš Ujhélyi (2:8).
55:02
Hra teď spíše připomíná baseball.
52:00
Tohle je Benešův zápas, díky němu je Sparta v pohodě a brankový rozdíl opravdu významný.
51:22
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Procházka, asistoval Zbyněk Stuchlík (2:7).
51:00
Stuchlík si dělá na hřišti poměrně co chce. Hraje opravdu skvěle.
49:15
Kopecký sám ve vyložené šanci před golmanem hostů, ale pozorný Beneš v brance opět chytá.
48:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Josef Juha bez asistence (1:7).
46:10
Krásná nahrávka před odkrytou bránu, ale Kopecký trefuje pouze ležícího golmana hostů Beneše.
45:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Josef Juha, asistoval Mikuláš Krbec (1:6).
41:21
SKV vyrovnalo hru, jen gólově se opravdu trápí.
41:00
SKV má hodně ze hry, ale dnes je Beneš opravdu výborný. Skóre by mohlo být vyronanější.
40:30
Rychlá střela na začátku třetiny od hostů, kterou Šantora bez problémů chytil.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině SKV: 13, ACS: 8.
39:00
Beneše je dnes neuvěřitelný, připisuje si další megazákrok.
37:45
Domácí tým poprvé hrál přesilovku, která golem neskončila a Sparta, už je opět v plném počtu.
35:30
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Pinkas, asistoval Viktor Kopecký (1:5).
35:30
Ke konci třetiny tady máme konečně i první branku ze strany domácích, kterou po zajímavé kombinaci umístil za záda Beneše, Jan Pinkas.
35:08
Vyloučen hráč Radim Křenek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:01
Po 15 minutách je tato třetina stále bez golu.
35:00
Hra se poměrně vyrovnala. SKV zvýšilo tempo hry.
31:26
Hezká kombinace zakončená střelou od hráčů SKV, kterou však vyráží maskou Martin Beneš.
30:10
Beneš zase chytil gól. Neuvěřitelné. Kopecký si na něm potřetí vylámal zuby.
25:30
Domácí se po dlouhé době dostali na balon, ale žádnou šanci si na snížení stavu nevytvořili.
25:01
Prudká střela od mantinelu od Perglera, ale opět mimo bránu.
24:21
SKV se poměrně často prosazuje v útoku, Beneš neprůstřelný.
23:05
Po třech minutách je hra stále stejná, v režii hostí.
21:30
Hra je tvrdá, ale relativně férová. Pro diváky poměrně hezká podívaná.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině SKV: 6, SPA: 11.
19:55
Uff blíží se konec třetiny, ze strany SKV nebyla moc povedená. Rozdíl ve skóre je převeliký.
17:22
Sparta zastavila svojí kanonádu, hra je poměrně vyrovnaná.
17:10
Sparta v držení balonku na polovině domácích a tlačí.
14:47
Nebezpečnou střelu od mantilu Zouzala zlikvidoval pohotovým zákrokem Šantora.
14:01
Sparta po 14 minutách diktuje tempo utíkání.
12:21
Sparta proměňuje prakticky každou akci. Šantora zatím bezmocný.
10:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Robert Košir, asistoval Michal Pažák (0:5).
10:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Mikuláš Krbec, asistoval Josef Juha (0:4).
10:00
Sparta stále drží míček, ale Vinohrady poměrně často střílí kolem branky Beneše.
10:00
Sparta se prosazuje po přesných střelách, Šantora baz šance.
09:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal bez asistence (0:3).
05:43
Vyloučen hráč Štěpán Čuda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za držení.
05:43
Vyloučen hráč Adam Šimek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za špatné střídání.
05:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Robert Košir (0:2).
05:04
Druhou branku hostí střelil Ondřej Hurt po přesné nahrávce od Koširy.
04:30
Hezká střela Viktora Kopeckého, ale bohužel mimo bránu.
02:12
Sparta udává tempo. Jsou rychlejší a přesnější na hokejce. Dnes čeká SKV těžký zápas.
01:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Josef Juha, asistoval Jakub Kolstrunk (0:1).
01:30
Ani jsme se nerozkoukali, už tady máme první gól Pohárového utíkání. Prosazuje se Josef Juha po nahrávce Jakuba Kolstrunka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Valenta a Michal Žďárský.
00:00
00:00
Line-up hostů AC Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Michal Zeman, Radim Křenek, Michal Kareš, Marek Zouzal, Lukáš Ujhélyi
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Lukáš Lanc, Štěpán Čuda, Štepán Švejda, Petr Hartman, Ivan Pergler