4:0
2:1
- : -

FBC ČPP Ostrava - PANTHERS OTROKOVICE 9:1
5. Vojtěch Repček, 16. Šimon Kuczera, 19. Vojtěch Repček, 24. Michal Sládek, 30. Daniel Chatrný, 35. Daniel Chatrný, 38. Daniel Chatrný, 41. Michal Sládek, 46. Marek Lípový - 43. Tomáš Sovják; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Jan Binder 18 - Miroslav Steiger 15, Kevin Majrich 12; po třetinách: 3:0, 4:0, 2:1;
60:00
Střely v 3. třetině: domácí - 12, hosté - 7
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Svačinky: "Před zápasem jsme si dali nějaké cíle do utkání, sice jsme je nesplnili na 100%, ale utkání lze hodnotit pozitivně. Kluky musíme pochválit, že byli hladoví a chtěli hrát florbal. Ve třetí třetině už jsme neudrželi koncentraci a z toho se určitě poučíme. Obě družstva dneska narozdíl od prvních dvou utkání chtěli hrát florbal, a bylo to vidět. Děkuji soupeři, rozhodčím za utkání."
60:00
Komentář trenéra hostů Karla Ševčíka: " Zápas bohužel dnes výrazně ovlivnil pozdní příjezd týmu z důvodu uzavřené dálnice. Šli jsme defakto z autobusu přímo do zápasu. Je dobře, že takový zápas přišel nyní, v poháru. Alespoň víme, na čem zapracovat. Soupeři děkuji za zápas."
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:02
Hrabal si teď velmi šikovně obehrál domácího obránce Mikoláše, který od něho dostal tzv. "jesle", poté se pokoušel o prostřelení Bindera, což se mu nepovedlo.
53:46
Hosté v plném počtu.
53:45
Jurčík zkusil Bindera, ale neprospěl.
51:46
Vyloučen hráč Peter Nehila družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
51:46
Nehila si jde dnes znovu zbytečně sednout na trestnou lavici.
51:06
Sovják se výborně vymotal mezi dvěmi domácími, napadajícími hráči.
49:54
Domácí v plném počtu.
49:09
Přesilovka se hostujícímu družstvu moc nedaří.
47:54
Vyloučen hráč Marcel Jakubec družstva FBC ČPP Ostrava na 2 minuty za sekání.
47:12
Halamovi se nepodařilo zpracovat balón, avšak se mu u toho podařilo spadnout na zem.
46:48
Mikoláš na Jakubce, ale ten pouze do tyčky.
45:52
Branku družstva FBC ČPP Ostrava vstřelil Marek Lípový, asistoval Michal Sládek (9:1).
45:52
1. formace domácích nám dnes opravdu ukazuje svou kvalitu!
42:54
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Tomáš Sovják, asistoval Jiří Halama (8:1).
41:38
Medek trpělivě v rozehrávce, čeká na dobrou příležitost k rozdání balónu.
40:39
Branku družstva FBC ČPP Ostrava vstřelil Michal Sládek, asistoval Marek Lípový (8:0).
37:03
Branku družstva FBC ČPP Ostrava vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Michal Sládek (7:0).
37:03
Znovu jsme viděli krásnou souhru "rodinného dua".
34:14
Branku družstva FBC ČPP Ostrava vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Dominik Klimscha (6:0).
34:14
Střídání brankáře. Nový brankář Kevin Majrich družstva PANTHERS OTROKOVICE
33:07
Vyloučen hráč Vlastimil Červenka družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
29:28
29:28
Tahle akce měla opravdu oči! Soukup poslal po mantinelu dlouhou přihrávku na Sládka a ten našel před bránou volného Chatrného, který posílá domácí tým do vedení 5:0.
28:19
Kvapil na Máčka, ovšem ten míček zbytečně odpálil.
25:52
Halama poslal výborný pass backhandem na Nehilu, ale Binder chytá.
23:35
Branku družstva FBC ČPP Ostrava vstřelil Michal Sládek, asistoval Daniel Chatrný (4:0).
23:35
Akce tzv. rodinného dua - Chatrný a Sládek, končí gólem.
18:23
Branku družstva FBC ČPP Ostrava vstřelil Vojtěch Repček bez asistence (3:0).
16:09
Lípový šikovně rozehrál na Chatrného, avšak ten balón ztratil.
15:42
Branku družstva FBC ČPP Ostrava vstřelil Šimon Kuczera, asistoval Dominik Klimscha (2:0).
15:06
Výborná souhra dua Sovják - Červenka, ale míček končí za mantinelem.
13:32
12:25
Přesilovka domácích je zatím dost netrpělivá.
11:32
Vyloučen hráč Peter Nehila družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování hokejky.
08:53
Trestné střílení družstva PANTHERS OTROKOVICE neproměnil Pavel Jurčík.
08:53
Nehila šel sám na bránu, ale tuto svou šanci neproměnil a skončila faulem domácích.
08:21
Petřík pouze do bloku Jakubce.
07:31
Hostující Červenka zachytil krásný pass domácích.
07:07
Klimscha pouze do hrudi Steigera.
04:38
Branku družstva FBC ČPP Ostrava vstřelil Vojtěch Repček, asistoval Šimon Kuczera (1:0).
04:38
Kuczera do připraveného Steigera, ten střelu vyrazil a následovala dorážka Repčeka, který posílá domácí do vedení.
02:17
Herblich na volného Hurtu, ale ten bránu pouze míjí.
01:38
Klimscha výborně zachytil rozehrávku hostujících obránců.
00:01
Úvodní buly pro hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Miroslav Steiger; hráči v poli: Lukáš Kvapil, David Medek, Lukáš Petřík, Pavel Jurčík, Filip Hrabal
00:00
Line-up domácích FBC OSTRAVA: brankář: Jan Binder; hráči v poli: Marek Lípový, Michal Sládek, Šimon Soukup, Daniel Chatrný, Filip Šubert