3:3
3:1
- : -

FBC Česká Lípa - FB Hurrican Karlovy Vary 8:5
9. Štěpán Slaný, 20. Radek Krajcigr, 28. Ondřej Kopič, 31. Radek Krajcigr, 40. Tomáš Novák, 42. Lukáš Mlejnek, 44. Ondřej Kopič, 57. Ondřej Kopič - 20. Adam Zahraj, 21. Michal Klápa, 27. Michal Klápa, 38. Michal Strachota, 58. Ondřej Ančinec; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 86; zásahy brankářů: Lukáš Chyna 16 - Václav Zavadil 23, Tomáš Heimerle 4; po třetinách: 2:1, 3:3, 3:1;
65:00
Vyjádření trenéra hostí, pana Miroslava Závory (1/2): „Pokračujeme v našem plánu v úvodu sezony zapojit hodně mladých hráčů, u kterých očekáváme, že budou postupně získávat zkušenosti. Po těžkém vstupu do utkání jsme dokázali odehrát vyrovnanou první třetinu se superligovým celkem.“
65:00
Vyjádření trenéra hostí, pana Miroslava Závory (2/2): „Druhá třetina byla vyrovnaná a spousty šancí na obou stranách. Ve třetí třetině jsme přinutili Lípu stáhnout hru na dvě lajny a soupeř ukázal svou kvalitu především v důrazu v předbrankovém prostoru. Děkujeme soupeři za utkání, přejeme hodně štěstí do sezóny, my budeme dále pokračovat v naší nově započaté cestě.“
65:00
Vyjádření trenéra domácích, pana Davida Derky: „Děkujeme diivákům, pro které jsme dokázali vyhrát dnešní zápas. Škoda, že jsme nezvládli zápas lépe a více jsme se přizpůsobili hře soupeře. I tak jsem rád, že jsme zápas zvládli ve třetí třetině poměrně v klidu a pokračujeme v přípravě do ligy. Soupeři přeji hodně štěstí do ligy a divákům fajn večer.“
60:00
Střely ve třetí třetině: 12 - 8.
60:00
58:46
Kopič zachytil rozehrání hostí a zkusil ještě vystřelit, nastupující gólman hostí byl ale úspěšnější.
57:18
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Ančinec, asistoval Martin Krejčí (8:5).
56:11
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ondřej Kopič, asistoval Radek Krajcigr (8:4).
56:11
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Heimerle družstva FB Hurrican Karlovy Vary
56:04
Ekl pálil těsně vedle brány, Krajcigr ze slepého úhlu nedokázal napoprvé zakončit.
54:07
Slaný vyslal dělovou ránu na bránu Zavadila, jeho střely však nejsou ohrožením pro hosty.
53:33
Novák se snažil projít přes Mašáta, ten mu ale jakékoliv útočné pokusy maří.
52:40
Nahození z obrany sbírá až na druhém konci haly Stárek.
51:58
Hosté začínají v druhé polovině poslední části vyvíjet tlak na domácí obranu, ta se za cenu mnoha tečovaných balonků slibně brání.
51:11
Volný úder po střetu se Šťovíčkem vybojoval Vlček.
50:37
Zahraj si našel dobrou palebnou pozici na pravé straně, do bloku proti němu však zaklekl Karel.
45:21
Hosté rozehrávají volný úder ze slibné pozice,
43:56
41:22
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Lukáš Mlejnek, asistoval Štěpán Slaný (6:4).
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 10 - 8.
40:00
39:07
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Tomáš Novák, asistoval Jakub Karel (5:4).
37:20
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Michal Klápa (4:4).
36:02
Velkou nevoli na střídačce domácích vzbudil výrok rozhodčích, Jirsa se ale tváří smířlivě.
32:28
Kopič - Ekl - Kopič…
… a nic!
Gólmanu Zavadilovi pomohli obránci zastavit útok domácích a udržet se na dostřel.
30:06
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Milan Tichý (4:3).
30:06
Domácí se opět dostávájí do vedení! Obávaný střelec českolipských se po povedené přihrávce od Tichého dokázal prosadit.
29:15
Mlejnek zachytává odevzdaný balonek a od poloviny opět zakládá útok.
27:40
Minutu potřebovali domácí, aby dotáhli náskok karlovarských Hurricans, Ondřej Kopič přesnou střelou vyrovnává na 3:3:
27:39
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ondřej Kopič, asistoval Jaromír Ekl (3:3).
26:39
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa bez asistence (2:3).
25:40
Nebezpečnou střelou teď Chynu prověřil Mutínský, gólman domácí ale podržel.
25:02
Vyloučen hráč Antonín Stárek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
23:56
Nicklas netrefil zařízení.
22:47
Vyloučen hráč Albert Kouba družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
22:16
Tento pokus hostí byl nepřesný, stav je vyrovnaný.
20:38
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Jan Lang (2:2).
20:00
20:00
Střely po první třetině: 13 - 5.
20:00
19:48
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Štěpán Slaný (2:1).
19:11
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj, asistoval Ondřej Ančinec (1:1).
19:11
Domácí nedokázali ubránit únik Zahraje, který už jen sklepnul balinek volnému Ančincovi a máme vyrovnáno.
17:49
Vyloučen hráč Ondřej Vašíček družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nesportovní chování.
17:29
Štěpán Slaný trefil jen gólmana Zavadila.
16:17
Vyloučen hráč Michal Strachota družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
16:17
Domácí si zahrají další přesilovou hru, provinil se tentokrát Michal Strachota.
12:52
Karel nabíjel do slibné pozice Mlejnkovi, ten ale pro jistotu vrací přihrávku zpět do obrany.
09:02
První zákrok si připisuje domácí gólman Chyna.
08:02
Skóre utkání je otevřeno! Prosadil se Štěpán Slaný.
08:01
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Štěpán Slaný, asistoval Jaromír Ekl (1:0).
07:47
Velmi aktivním střelcem je v přesilovce Milan Tichý, jeden pokus ale vychytal hostující brankář Zavadil, druhý pokus šel mimo.
06:26
Vyloučen hráč Martin Krejčí družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
05:48
Domácí si zahrají první přesilovou hru!
03:13
Na domácí lavičce si Petr Novotný ujasňuje taktiku se svým kolegou Jakubem Jirsou.
01:59
Slaný si dobře pokryl balon a získal tak pro domácí výhodu.
00:40
Domácí v tlaku v útočném rohu ztratili balon a karlovarský tým se tak může poprvé dostat do útoku.
00:01
Úvodní buly dopadlo lépe pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Václav Zavadil; hráči v poli: Daniel Kalaš, Michal Klápa, Daniel Nicklas, Michal Strachota, Jan Lang
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Lukáš Chyna; hráči v poli: Milan Tichý, Ondřej Kopič, Vojtěch Hrůza, Jaromír Ekl, Radek Krajcigr
00:00
Krásný florbalový podvečer z České Lípy, už jen necelých 60 minut nám zbývá do úvodního hvizdu druhého domácího utkání letošní sezóny. Až z zdalekých Karlových Varů sem zavítal FB Hurrican!
00:00
Vážení diváci, dnešní zápas začne o několik minut opožděn. Důvodem zpoždění je čekání na příjezd hráčů hostí.