0:3
1:3
- : -

Kanonýři Kladno - Tatran Střešovice 1:10
59. Tomáš Chroust - 4. Jakub Kolísko, 10. Ondřej Němeček, 13. Martin Čermák, 15. Petr Brautferger, 25. Jakub Kolísko, 31. David Šimek, 31. Milan Meliš, 45. Ondřej Němeček, 49. Milan Meliš, 51. Marek Beneš; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; diváků: 84; zásahy brankářů: Petr Weissgärber 15, Jakub Janoušek 12 - Martin Frühbauer 14; po třetinách: 0:4, 0:3, 1:3;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině 15:6 pro Tatran
59:59
Komentáře k utkání trenérů a nejlepších hráčů zde:
58:08
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Matyáš Bachmaier (1:10).
58:08
Kladno jde ke konci zápsau na hranici rizika a po rychlém protiútoku se z pravé strany prosazuje Chroust.
55:01
Kreysa se od mantinelu dostává ke dvoum střelám, poprvé trefuje tyč a podruhé hruď brankáře
52:10
Stůj střílí vysoko nad.Kladno není schopno pod tlakem zamířit mezi 3 tyče.
50:41
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Milan Meliš (0:10).
50:41
Jednoduchá, ale rychlá kombinace zakončená přesnou střelou Marka Beneše a je to už 10:0
50:07
Vyloučen hráč Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
49:29
Vyloučen hráč Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za držení.
48:38
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Milan Meliš bez asistence (0:9).
48:38
Meliš vybojoval balon a perfektně se strefuje do šibenice.
46:15
Petr Brautferger se z rychlého úniku dostává ke střele, trefuje jen brankáře.
44:05
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Němeček bez asistence (0:8).
44:05
Němeček se dostal ke střele od mantinelu a nekompromisně zakončuje na vzdálenější tyč.
42:40
A po delší době vidíme na hrací ploše kladenského démona Dušana Přívaru !
40:38
Kladno vystřídalo brankáře, Janoušek si okamžitě zapisuje první zákrok, střelu vychytal helmou.
37:05
Ullmann trefuje z rychlé kombinace spojnici.
36:10
Sládeček za vlastní brankou skočil jednomu z kanonýrů pod nohy a jde si odpočinout na trestnou lavici
36:05
Vyloučen hráč Pavel Sládeček družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
33:00
Cestu na dnešní utkání si našlo 84 diváků
30:47
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Jonáš Kreysa (0:7).
30:47
Nedáš dostaneš. Nejdříve přesilovková kombinace, kterou nedotáhl Pixa a pak obět bleskový kontr a po přihrávce ze vzduchu Tatran navyšuje skore
30:06
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil David Šimek, asistoval Marek Beneš (0:6).
29:30
Hoffer se dostává k samostatnému úniku, na poslední chvíli byla ale střela zblokována
28:55
Vyloučen hráč Dalibor Švéda družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:00
Kladno hraje s balonkem hlavně na vlastní polovině a Tatran čeká. Po chybách ale vyráží bleskurychle do protiútoku
24:28
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Marek Beneš (0:5).
24:28
Jakub Kolísko se před brankou dostal k dorážce a skóruje.
23:00
Kladno jde do druhíé třetiny zjevně s plánem hrát aktivněji a zatím se drží na balonku
19:20
Tatran teď málem překvapil Kanonýry rychlou rozehrávkou zatímco domácí tým střídal
14:09
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Bohumil Piskáček (0:4).
12:40
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Čermák, asistoval Martin Šindelář (0:3).