4:2
4:5
0:1

BLACK ANGELS - FbŠ Bohemians 10:11p
1. Jakub Hromada, 10. Jakub Hromada, 26. Jakub Hromada, 36. Jakub Renčín, 37. Jakub Boček, 40. Jakub Boček, 42. Jakub Renčín, 49. Jakub Boček, 58. Tomáš Hanák, 59. Jakub Hromada - 1. Karel Petrák, 10. Karel Petrák, 14. Jan Malič, 22. Adam Růžek, 28. Jan Malič, 49. Jan Malič, 56. Filip Forman, 56. Karel Petrák, 57. Karel Petrák, 57. Adam Růžek, 63. Jakub Buršík; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Daniel Körber 8 - Radovan Michajlovič 13; po třetinách: 2:3, 4:2, 4:5, 0:1;
62:15
62:15
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík, asistoval Filip Forman (10:11).
62:15
Utkání rozhoduje Jakub Buršík po asistenci Formana.
62:15
Střely v prodloužení 0:1
61:14
Domáci zkoušeli kombinovat na půlce hostí, ale neúspěšně.
60:00
60:00
59:59
Máme za sebou hektický závěr 3. třetiny. Bude následovat prodloužení, které bude trvat 5 minut 3 na 3.
59:59
Střely ve třetí třetině 8:10
58:45
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Jakub Boček (10:10).
58:45
BA vyrovnávají po další brance do prázdné.
57:58
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Radek Hanák (9:10).
57:58
Jelikož hosté hráli tuto přesilovou hru bez brankáře, tak toho domácí využili a dramatizují dnešní utkání.
57:38
Vyloučen hráč Filip Neklan družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za vysoká hokejka.
57:38
Bohemians budou mít možnost přesilové hry. Hráč domácích se provinil vysokou hokejkou.
56:36
Timeout BLACK ANGELS
56:36
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adam Růžek, asistoval Patrik Šebek (8:10).
56:36
A po pár vteřinách zde máme další branku hostí. Růžek dorazil nepříjemnou střelu a Bohemians se dostávají do dvoubrankového vedení.
56:03
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Karel Petrák, asistoval Jakub Buršík (8:9).
56:03
Neskutečný obrat nyní dokonali hráči hostí. Během pár minut dokázali vstřelit několik branek. O tu poslední se opět prosadil Petrák, který potvrzuje svoji kvalitu.
55:33
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Karel Petrák, asistoval Filip Forman (8:8).
55:33
Máme zde čtvrtý hattrick tohoto utkání. Karel Petrák po asistenci Formana srovnává dnešní utkání.
55:29
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Filip Forman, asistoval Jan Malič (8:7).
55:29
Bohemians skórují ze standartní situace. Prosadil se Filip Forman, který z bezprostřední blízkosti prostřelil vše co mu stálo v cestě.
55:27
Hosté drží dobře balonek a rychle kombinují.
53:45
Bohemians se pokouší o hru bez brankáře.
52:05
Oba týmy hrají ve vysokém tempu, hraje se tvrdý florbal.
48:44
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Jakub Hromada (8:6).
48:44
Máme tady další hattrick. Postaral se o něj Jakub Boček, který se díky svým rychlostním dovednostem dostal až před Michajloviče a prostřelil ho.
48:18
Maličův gól po přihrávce Růžka dramatizuje vývoj dnešního utkání.
48:16
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jan Malič, asistoval Adam Růžek (7:6).
48:14
Fryš z nenápadné pozice trefil tyč hostí.
47:26
Petrák  pálil pouze do připraveného Korbera.
45:00
Maličův pokus po krásné přihrávce v síti nekončí.
43:36
Vyloučen hráč Jakub Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování hokejky.
43:36
Dvouminutový trest si odpyká Jakub Boček za blokování hokejky.
42:30
Dnešní utkání sleduje 65 diváků.
41:41
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Marek Fryš (7:5).
41:41
Nádherná kombinace po ose Fryš-Renčín končí v síti hostí.
40:13
První veliká šance pro domácí, kdy z dobré pozice střílel Radek Hanák, ale jeho pokus letěl mimo.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině 10:11.
39:08
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Matěj Boček (6:5).
39:08
Bratři Bočkové nyní ukázali, že o sobě dobře vědí. Matěj si navedl balonek po pravé straně a svojí přihrávkou našel osamoceného Jakuba, který prokázal schopnost skórovat a posílá domácí do vedení.
38:40
Ďopanův pokus vyrazil maskou Korber mimo hrožení jeho branky.
36:50
36:50
Jakub Hromada nádhernou přihrávkou našel zcela volného Jakuba Bočka, který svojí střelou vyrovnává stav utkání.
35:28
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Daniel Körber (4:5).
35:28
Buršíkův pokus nejdříve v brance neskončil, následně Kratinu vychytal Korber a z jeho výhozu se dostali domácí do rychlého protiútoku, který Jakub Renčin dokázal využit a vstřelil branku.
33:20
Radek Hanák se dostal ke střele z dobré vzdálenosti, ale jeho pokus mířil daleko mimo ohrožení hostující branky.
32:47
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil Tomáš Hanák.
32:47
BA měli možnost skórovat z trestného střílení, ale Tomáš Hanák svůj pokus nevyužil.
31:00
Šebkův pokus z levé strany skvěle zablokovala domácí obrana.
30:00
Burian se pokusil o střelu z výběhu, ale Bohemians pomocí bloků nedovolili domácím skórovat.
28:05
Boček si skvěle navedl balonek ke střele, ale jeho pokus branku hostí neohrozil.
27:15
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jan Malič, asistoval Matúš Gajdoš (3:5).
27:15
Duo Malič-Gajdoš zopakovali akci z první třetiny a dostávají tým hostí do dvoubrankového vedení.
26:48
Zezulkův pokus likviduje Korber jistým zákrokem.
25:21
25:21
Filip Neklan krásnou přihrávkou našel Bočka, který svojí nahrávkou našel zcela nehlídaného Hromadu, který kompletuje hattrick.
24:15
Baumann ze standartní situace trefil pouze blok hostí.
23:24
První vážnější pokus domácích se mezi tři tyče nevešel.
21:25
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adam Růžek, asistoval Filip Forman (2:4).
21:25
Pár okamžiků po neproměněném trestném střílení našel Forman Adama Růžka, který se trefil do horního růžku a posílá zelenobílé do dvoubrankového vedení.
21:13
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil Karel Petrák.
21:13
Petrák měl možnost vstřelit hattrick z trestného střílení, ale jeho  pokus Korber zneškodnil.
20:57
Korber vytáhl skvělý zákrok. Střela mířila do pravého horního rohu jeho branky, ale skvělým reflexem dokázal balonek dostat mimo tři tyče.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině Black Angels: 10  FBŠ Bohemians: 8
20:00
19:59
První třetina nám nabídla rychlý florbal se spoustou šancí a gólů. Skvěle chytají oba brankáři, kteří zneškodnili mnoho příležitostí.
18:40
Nachtmanna skvěle přečetl Michajlovič a zneškodnil jeho přízemní střelu z dorážky.
16:38
Hra se nyní přesouvá z jedné strany na stranu, kdy se oba týmy ocitly v gólových příležitostech, ale brankáři obou týmů se vyznamenali. Skóre se zatím nemění.
15:30
Karel Petrák se dostal do veliké šance, ale Korber si s jeho pokusem poradil.
13:55
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jan Malič, asistoval Matúš Gajdoš (2:3).
13:55
Bohemians se dostávají do vedení po dorážce od Jana Maliče.
11:48
Velikou šanci nyní spálil Jakub Boček, který sám před Michajlovičem selhal.
09:38
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Karel Petrák, asistoval Patrik Šebek (2:2).
09:38
Karel Petrák si zpracoval míček a střelou na přední tyč vyrovnává skóre utkání.
09:30
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Matěj Boček (2:1).
09:30
Matěj Boček našel na středu volného Hromadu, který střelou do horního rohu posílá Black Angels do vedení.
08:28
Skvělým zákrokem se blýskl brankář Korber, který důležitým zákrokem zneškodnil střelu Šebka.
07:09
Vyloučen hráč Jan Bauman družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
07:09
Máme zde první vyloučení tohoto utkání. Na trestnou lavici si jde odpočinout Jan Bauman, který zastavil protiútok hostí zákrokem za 2 minuty.
06:22
První nebezpečnější akci si připisují také domácí. Renčín našel svojí přihrávkou Ludvíka, ten však střílí mimo branku.
04:40
Ze začátku utkání mají více míček na florbalkách hostující Bohemians. Black Angels si připisují mnoho důležitých bloků.
00:33
00:33
A máme tady také první akci domácích, která stejně jako první akce hostů končí v síti. Za domácí se prosadil Jakub Hromada.
00:17
00:17
Z prvního útoku se prosazují hráči v zelenobílé. Filip Forman našel svojí přesnou přihrávkou Karla Petráka, který otevírá skóre dnešního utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Patrik Šebek, Jan Malič, Filip Forman, Karel Petrák, Sebastian Rod
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Daniel Körber; hráči v poli: Jan Bauman, Adam Bouček, Matouš Burian, Jakub Nachtmann, Tomáš Hanák
00:00
Dámy a pánové vítáme Vás u dnešního utkání poháru mezi domácími Black Angels a FBŠ Bohemians.