3:3
2:1
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí 6:7
4. Miloš Tyl, 27. Daniel Nicklas, 32. Matěj Korbel, 35. Daniel Nicklas, 51. Michal Strachota, 55. Michal Strachota - 5. Jan Peška, 16. Vladimír Trčka, 16. Václav Vavruška, 22. Vladimír Trčka, 37. Dan Semerád, 39. Tomáš Pšenička, 44. Jakub Fuchsig; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 175; zásahy brankářů: Daniel Váradi 23 - Marek Netopilík 26; po třetinách: 1:3, 3:3, 2:1;
60:00
Komentář domácího trenéra Miroslava Závory: „Rozhodujícím momentem byla první třetina, kde soupeř trestal naše chyby. Do zápasu jsme se vrátili dobrým týmovým výkonem, ale bohužel nás drobné chyby provázely celý zápas.
60:00
Pokračování komentáře trenéra domácích: Věřím, že si do dalších zápasů přeneseme nasazení a bojovnost ze třetí třetiny. Děkujeme fanouškům, že nás dorazili po roce podpořit a věříme, že nás dorazí i na příští domácí zápas.“
60:00
Komentář trenéra hostí Vladimíra Trčky: Jsme rádi, že jsme zvládli vstup do sezóny na půdě jednoho z největších aspirantů na postup, stejně jako v loňské sezóně, kdy se nám v prvním zápase povedlo v Karlových Varech vyhrát. V prvních dvou třetinách se nám podařilo navázat na výkon z pohárových zápasů.
60:00
Pokračování komentáře trenéra hostí: Myslím, že jsme je odehráli velmi slušně. Ve třetí třetině jsme dělali laciné ztráty a zbytečně jsme se o výsledek strachovali až do konce. Důležité bylo také to, že jsme zvládli vždy reagovat na branku soupeře. Děkujeme soupeři za zápas
54:20
Rozhodčí signalizoval vyloučení, k tomu však nedojde, Klápa našel Strachotu a ten pohotově ze vzduchu snižuje na 6:7
54:19
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Michal Klápa (6:7).
53:00
Vary se snaží něco vymyslet, proti dobře organizované obraně se jim to zatím nedaří
50:37
Strachota objel branku a střelou pod ruku Netopilíka snižuje
50:36
50:06
Kawulok získal míček, netrefil však branku
48:40
Jedenáct minut do konce a rozdíl ve skóre je stále tříbrankový, dočkáme se ještě zdramatizování?
47:33
Hosté hrají v plném počtu
46:34
Hosté získali míček a ze svého oslabení dokázali ukrojit dobrou půl minutu
45:33
Vyloučen hráč Ondřej Kawulok družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nesportovní chování.
44:40
Korbel si dobře seběhl pro přihrávku, střela mu však vůbec nesedla a skončila vysoko nad brankou
43:00
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Fuchsig, asistoval Dan Semerád (4:7).
38:04
Domácí si opět komplikují zápas, po vyrovnání v rychlém sledu dvakrát inkasují a musí tak znovu dotahovat
38:03
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Tomáš Pšenička, asistoval Jan Peška (4:6).
36:45
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dan Semerád, asistoval Martin Fuchsig (4:5).
36:30
Neskutečný zákrok Netopilíka, který teď sebral Tylovi jasný gól
35:40
Tyl nedosáhl na míček, jinak by zakončoval do prázdné branky
34:03
Korbel skvěle zkrotil nahození od Nusharta a poté míček předložil úplně volnému Nicklasovi a ten srovnává
34:02
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Matěj Korbel (4:4).
31:38
Nenápadná střela Korbela končí k překvapení mnoha přítomných až za zády Netopilíka. A domácí jsou rázem opět ve hře
31:37
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Korbel, asistoval Jan Běloch (3:4).
26:20
Nicklas se nejlépe zorientoval v předbrankovém prostoru a dorážkou snižuje na 2:4
26:19
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Jan Zavadil (2:4).
25:24
Vyloučen hráč Radek Kužel družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
24:01
Nushartova střela neměla dostatečnou razanci a Netopilíkovi nedělala nejmenší problém
22:50
Täuber pálí, Váradi připraven
21:31
Trčka se vytočil a trefuje milimetrově přesně k pravé tyči
21:30
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vladimír Trčka, asistoval Jakub Fuchsig (1:4).
15:52
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Václav Vavruška, asistoval Radek Kužel (1:3).
15:32
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vladimír Trčka, asistoval Jan Peška (1:2).