4:2
2:3
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - Torpedo Havířov 8:7
15. Dominik Hubl, 17. Dominik Hubl, 21. Vojtěch Blana, 31. Jiří Šincl, 34. Jakub Smrčka, 37. Tomáš Hanzlík, 52. Jiří Šincl, 59. Dominik Hubl - 10. Jakub Vilím, 14. Jakub Vilím, 26. Matěj Černý, 32. Adam Feber, 49. Jakub Mikulok, 54. Matěj Černý, 60. Matěj Černý; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 152; zásahy brankářů: Roman Fučík 38 - Martin Zapletálek 28; po třetinách: 2:2, 4:2, 2:3;
60:00
60:00
59:59
Střely třetí třetina: domácí 9, Hosté: 19. Celkově domácí:35, Hosté:45
59:59
nejlepší hráči utkání:
č. 22 Vojáček Jan (FBC Letka Toman Finance Group)
č. 24 Černý Matěj (Torpedo Havířov)
59:52
Tak ještě zdramatizovaní před koncem
59:49
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Jakub Vilím (8:7).
59:22
Hubl se rval za míčkem jako o život a vyplatilo se
58:57
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Tomáš Hanzlík (8:6).
57:22
Začíná to tady vřít jako v pekle, aby ne. Hosté cítí šanci na vstřelení vyrovnávacího gólu
53:52
Nakonec se stejně hosté dočkali dalšího srovnání. Vilím trefil krásnou střelou zprvní vzduchem, rána sice letěla nad a také jsme se shodli, že i kdyby by to bylo gól byla by to vysoká
53:36
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Adam Klimeš (7:6).
53:06
Trestné střílení družstva Torpedo Havířov neproměnil Matěj Černý.
51:27
Letka tuto přesilovku zahrála skvěle, série krátkých, ale přesných přihrávek, takový ťukec. kdy si Letka připravovala hosty na vstřelení gólu
51:10
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jiří Šincl, asistoval Vojtěch Blana (7:5).
50:00
Kraus sice reklamuje u rozhodčích, že toto faul opravdu nebyl. Rozhodčí jsou nekopromisní a vylučují jej na dvě minuty
49:41
Vyloučen hráč Richard Kraus družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:47
Bohužel střelu z dorážky na kterou byl Fučík krátky a Havířov snižuje
48:44
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Jakub Mikulok, asistoval Jakub Vilím (6:5).
48:33
Tak toto byla florbalová paráda od Hubla, který jeden na jednoho krásnou kličkou obelstil obránce a vystřelil, škoda, že netrefil
47:22
Fučík reklamuje, že se mu nějakým nedopatřením sundala maska, rozhodčí nějak nereagovali na jeho pokyny. Toto však měli vidět
45:55
Hanzlík( Letka) lehkým nastavením hole zkoušel obelstít havířovského brankáře. Ten stál perfketně postavený
44:44
Střela backhandem od Černého(Havířov) pouze však mimo bránu. Rozhrávka začíná od Blany, ten vrací Lipovčanovi, který prodlužuje na Vojáčka, ten vystřelil, ale golman hostí vyráží
42:00
Domácí jsou prozatím aktivěnější. Feber (Havířov) zkoušel něco vymyslet, ale v rohu toho tom nevymyslí.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým domácích. Uvidíme z jakou taktikou přišli do třetí třetiny oba celky.Vojáček(Letka) měl první šanci v této třetině, ale netrefil ideálně bránu. O podobnou akci se pokusil Hubl, ale ten netrefil bránu vůbec. Další šanci měl Šincl, ten sice trefil skákavý míček, ovšem golman stihl zareagovat
40:00
40:00
39:59
A také si to domácí pohlídali v této třetiny už se toho více nestane. Střely domácí:18, Hosté:13
39:00
Zbývá poslední minuta, toto by si domácí mohli pohlídat
38:00
Hanzlík bojuje statečně v přesile proti dvěma dotírajícím hráčům Havířova.Toman se blýskl skvěle zablokovanou střelou
36:11
Hubl našel volného Hanzlíka, ten se podíval zamířil a krásnou střelou z rohu umístil
36:10
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tomáš Hanzlík, asistoval Dominik Hubl (6:4).
35:33
Vojáček a násleně Toman zkoušeli dostat míček za hostujicího brankáře, málem se jim to povedlo. Toto byla vyložená tutovka od obou zmíněných borců
33:48
Domácí tým se ujímá vedení. Hned na to však musel Fučík vytasit skvělý zákrok
33:47
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jakub Smrčka, asistoval Tomáš Hanzlík (5:4).
33:33
Toman dostal krásnou přihrávku od Fučíka přes celé hřiště, trefil tento míček, který skákal jako žabka. Ovšem domácí golman byl proti této krásné akci
33:13
Kraus zkoušel střelu z první, ale rána neměla potřebné parametry a letěla vysoko nad. A opět dobře postavena brána od Fučíka, protože Feber trefil další tyčku
31:22
Jak je v dnešním utkáním zvykem opět dvě akce za sebou, nejprve využil přesilou hru Jiří Šincl a následně hned na to mezi nohama prostřelil hostující Feber
31:00
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Jakub Mikulok (4:4).
30:38
30:12
Druhá šance v podobě přesilové hry pro Letku.
30:11
Vyloučen hráč Ondřej Kučera družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
29:44
Hanzlík(Letka) mířil dobře takzvaně dvacet nad ledem, ale neměl úspěšnou mušku
28:55
Lipovčan dostal od Blany nabito a byl velice blízko brány, možná až moc, protože míček mu zřejmě sjel po čepeli.Přerušení hry z důvodu sundání masky brankáře hostí. Ten bude v pořádku a může se pokračovat ve hře.
28:23
Rozehrávka z rohu u domácí brány a Černý(Havířov) vletěl do Fučíka jako tank, chvíli byli oba do sebe zamotaní, ale dopadlo dobře.
27:12
Hubl vypomohl v obraně a udělal to skvěle, protože z jeho obranné akce se uchytila střela od Šrámka
25:23
Havířov měl v posledních minutách více ze hry a také to přetavil ve vyrovnávací gól. Navíc mohl teď přidat další. Naštěstí Fučík má dobře postavenou branku, takže míček letěl pouze do tyče.
25:22
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Erik Šochman (3:3).
24:33
Hubl napadá až za bránou Havířova a to dělá hostům problémy. Havířov sice dal gól, ovšem branka platit nemohla, protože rozhodčí těsně předtím odpískal.
22:22
Šrámek vystřelil z rohu, ale střelu mu zblokoval jeden z obránců. Na druhé straně střílel Černý, naštěstí trefil jen boční sít'ku. Domácí trenér se vyžaduje vyloučení, ale gesto od rozhodčího znělo jasně, klid, vylučovat se nebude
21:30
Domácí začali druhou třetinu nejlépe jak mohli, zlepšení oproti konci první třetiny je o sto procent.
20:34
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Vojtěch Blana, asistoval Jan Vojáček (3:2).
20:01
Lehké komplikace při začátku druhé třetiny, kdy nefungovala WIFI
20:00
20:00
19:59
Závěr utkání patřil opět hostům, domácí obrana dostala pěkně zatopeno pod kotlem. Střely domácí:8, hosté:13
19:33
Bořucký zbklokoval dalekonosnou ránu
17:57
Vypadá to, že Letka potřebovala jen nažhavit pořádně své dieslové motory, protože teď se hraje krásný florbal nahoru dolů
16:44
Máme srovnáno, vyrovnáno a zápas začíná od znova. A opět kdo jiný než Dominik Hubl
16:14
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Jakub Smrčka (2:2).
16:10
Toman zkoušel rychlou přihrávkou najít volného Vojáčka, tomu rána nesedla
15:27
Máme tady dvojnásobonou změnu skóre, nejprve střelou z první nekompromisně zvýšoval na 2:0 Vilím Jakub. Naštěstí rychlé snížení zařídil Dominik Hubl
14:09
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Jiří Šincl (1:2).
13:56
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Jakub Vilím, asistoval Marián Kloza (0:2).
13:44
Jurdzin krásnou a efektivní otočkou našel druhého obránce, jediné mínus to má, že to bylo u vlastní brány.
12:11
Posledních šest vteřin přesilovky, domácí tým se neprosazuje. Domácí se stále drží dále na míčku
11:13
Šincl, Jurdzin, Blana ten stříli z rohu, ale golman kryje jeho ránu
10:22
Dvě rychlé akce za sebou nejprve první gól zápasu a hned na to vyloučení hostujícího hráče.Takže Letka má přesilovku k dobru. Zatím se Havířov brání dobře a nepouští domácí tým k vyložené šanci.Rozehrávka začíná za bránou domácích.
09:58
Vyloučen hráč Adam Feber družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za vražení zády.
09:35
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Jakub Vilím, asistoval Martin Šulc (0:1).
08:44
Vojtěch Blana to myslel dobře, kdy zadovkou našel volného Vojáčka, ten se podíval, ale netrefil
06:39
Feber zkousil kličku na domácího Westa, ovšem nepřešel přes něj. Takže domácí mohou míček vklidu podržet a rozehrát. Šrámek se pokusil najít nabíhajicího útočníká, bohužel se mu přohrávka vůbec nepodařila.
05:59
Lipovčan skvělým obranným zákrokem zabránil vyložené tutovce od Vilíma, kdoví zda by to Fučík stihl
04:41
West zkousil rychlou střelu zápěstím, ale netrefil bránu, avšak to byla první střela alespoň mimo bránu hostí.
03:13
Rozehrávka Letky z rohu, hosté ovšem jsou dobře postavení a Blana nemá komu přihrát.Domácí tým zkouší vysoko napadat, ale hosté jsou zřejmě obeznámení s touto taktikou a nepřipouští žádné drama
02:29
Zákrok Fučíka, který vyráží. Nikdo z hostí nebyl poblíž, takže obránce domácích mohl uklidnit situaci.
01:35
Více na míčku jsou prozatím havířovští, ovšem Letka skvěle brání
00:22
První střela hostujicího týmu, ale Fučík s ní neměl žádné starosti, protože neměla žádnou razanci
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrál tým hostí

00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Kamil Peřka, Erik Šochman, Matěj Černý, Adam Klimeš, Tomáš Vlach
00:00
Line-up domácích FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Roman Fučík; hráči v poli: Martin Lipovčan, Václav Jurdzin, Vojtěch Blana, Lukáš Toman, Jan Vojáček
00:00
Dobrý den,
vítám Vás u dnešního utkání.Po dlouhé dlouhé přestávce konečně zpátky u florbalu.