1:0
1:2
- : -

FBC Kutná Hora - FBC Liberec B 3:5
11. Ondřej Spurný, 27. Josef Chalupa, 50. Jiří Schwarz - 1. Petr Jahn, 10. Jakub Stejskal, 19. Petr Jahn, 53. Bohuslav Ferdan, 53. Jakub Stejskal; rozhodčí: Filip Gaberdén - Filip Leibl; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 112; zásahy brankářů: Jaroslav Dlouhý ? - Daniel Kupec ?; po třetinách: 1:3, 1:0, 1:2;
Komentář domácích Rejna Václav (Trenér):
Super zápas, jen víc takových. Pak by ta divize vypadala úplně jinak. Dneska jsme ztroskotali na vynikajícím brankáři hostů, jinak nemám týmu co vytknout. Velká škoda, aspoň nějaký bod by nám slušel. Díky za zápas a hodně štěstí soupeři do závěru sezóny.
Komentář hostů Svoboda Miroslav (Asistent trenéra):
Dnes bereme 3 body, za které jsme hodně rádi, ale taky jsme se na ně pořádně nadřeli. Soupeř hrál super florbal a za stavu 3:3 to už byla jen otázka, kdo dá gól a zápas vyhraje. Škoda, že takových zápasů je jen pár za sezonu a věřím, že docela slušně zaplněná hala si to dnes užila stejně jako my. Díky soupeři za zápas a přejeme jim hodně štěstí do dalších bojů.
60:00
Střely ve 3. části: 3:5
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: FBC KH: 3, FBC Liberec B: 5.
59:50
Hostující hráč v dobré situaci sám před Dlouhým, ten ovšem nechce dát ani malinko prostoru. Bezchybně chytá.
59:18
Hosté vyhazují a zkouší trefit branku. Tu ovšem netrefují, na míčku opět Kutná Hora.
58:49
Rejnova střela zblokována, Dlouhý sprintem do branky kryje pokus hostů.
58:21
Timeout FBC Kutná Hora
58:21
Vokřál si bere oddechový čas a snaží se vysvětlit klukům, jak dát za minutu a půl 2 branky. Taktika je jasná, Dlouhý pryč, šestý hráč na hřiště a zkoušet. Uvidíme, jestli se jim to podaří.
56:47
Petrásek se Schwarzem jsou dnes zabijácké útočné duo. Odstřelují Kupce ze všech stran.
55:07
Kutná Hora vysoko napadá a snaží se korigovat stav utkání. Ví, že na to mají málo času, tak se snaží z každé situace udělat střeleckou.
53:57
Hosté odskočili rychlými góly do vedení o dvě branky. Uvidíme, jestli na to Kutná Hora najde adekvátní odpověď.
52:53
Tak tohle bylo neskutečné. Stejskal si vzal míček, vyběhl si k mantinelu a neuvěřitelnou střelou do šibenice nedal Dlouhýmu šanci. Klobouček za takovou mušku.
52:50
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #32 Jakub Stejskal, asistoval #68 Ondřej Bím (3:5).
52:16
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #67 Lukáš Kořínek (3:4).
52:16
Chybu v rozehrávce domácích hostující hned trestají a střelou z dálky posílá sůj tým do vedení Ferdan.
51:09
Spurný skvěle ubránil situaci a vybojoval míček pro svůj tým. V klidu rozehrává a hned se do akce pustil Petrásek se Schwarzem.
50:25
Richter končí v útočném rožku za mantinelem, ihned se ale sbírá a běží si vystřídat. Liberec na míčku uklidňuje hru a snaží se vytvořit si nějakou šanci. Bezchybný Dlouhý je dnes připraven čelit jakémukoli tlaku.
49:18
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #7 Václav Rejna (3:3).
49:18
Tohle vyloučení bude Stejskala sakra mrzet. V přesilové hře se přesně trefuje Schwarz. Ten si to dnes opravdu zaslouží. Stav je tedy srovnán na 3:3.
48:50
To bylo střídání Schwarze! Svou střelou trefil blokujícího soupeře, doběhl míček do svého rožku a ještě vybojoval a započal útočnou akci.
48:13
Vyloučen hráč #32 Jakub Stejskal družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
46:50
Cink! Po střele Hampla cinkla tyčka za Kupcem. Ten to má dnes dobře postavené.
46:33
Tvrdík krásně vyběhl a předběhl soupeře, ale ocitá se na zemi a ne se zvednout. S bolestivým výrazem vstává a pomalu odchází na střídačku.
45:54
Hra má pomalejší tempo, oba týmy hrají na jistotu a snaží se udělat co nejméně chyb. Liberec moc dobře ví, že jedna chybička pro ně znamená vyrovnání skóre.
45:05
Tvrdík zkouší střelu, Jedlička dorážku. Kupec stále drží a míček za svá záda nechce pustit.
44:18
Hampl vyslal nahrávkou Listíka do skvělé střelecké šance. Míček byl rychlejší a zmiňovaného hráče pouze předjel.
43:50
Dnešní utkání sleduje 112 diváků. Děkujeme!
42:53
Liberec teď zásobuje domácí svými střelami, ale všechny šli vedle branky. Dlouhý v brance má teď dlouhou chvíli.
40:54
Na obou týmech je hned od začátku vidět nasazení a touha po 3 bodech. Domácí vysoko napadají a Libereci to dělá lehce problém.
40:01
Hosté vyhráli buly a hned se hnali do útoku. Pohotová obrana domácích míček sebrala a zklidnila hru.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:4
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: FBC KH: 7, FBC Liberec B: 4.
39:39
Před koncem druhé třetiny Chalupa ještě prověřil Kupce. Ten moc práce neměl, jelikož střela šla mimo branku.
38:39
Jedlička v souboji s Radostným. Přehnal to s agresí a druhý jmenovaný končí tvrdě na zemi. Rozhodčí přerušují a Liberec má volný úder.
37:20
Liberec brání oslabení bravurně. Téměř žádná střela neprojde a pokud ano, tak do bloku. To je bude večer ještě hodně bolet.
35:59
Vyloučen hráč #69 Filip Radostný družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
35:59
Radostnýmu se nejspíše nelíbilo oslabení svého týmu a dává jím možnost napravit si to. Za nedovolenou vzdálenost jde vystřídat svého kolegu na trestné lavici.
35:40
Hosté se drží a domácí okolo nich kombinují co to jde. Petrásek sebral míček, střelbou z výběhu vystřelil, ale byla to zblokovaná střela.
34:20
Vyloučen hráč #23 Jakub Pecháček družstva FBC Liberec B na 2 minuty za bránění ve hře.
34:20
Petrásek se snažil výběhem si udělat prostor pro střelbu. Pecháček mu ale nastavil koleno a Petrásek ošklivě skončil na zemi. Zaslouženě si tak Pecháček jde odsedět 2 minuty za bránění ve hře. Domácí si vyzkouší první přesilovku tohoto zápasu.
31:45
Novotný parádním blokem zarazil střelu Ferdana. Ten to zkusil znova, ale tentokrát ho blokem zastavil Vojtěch. Domácí tak přežili oslabení.
31:04
Rejna dlouhým náhozem na Vojtěcha, ten zpracovává tělem, ale obránci mu nedávají prostor a míček sbírají.
30:27
Příhoda v obrovské šanci, sám před otevřenou brankou, střelu z první ale netrefil podle svých představ. Byla z toho čudla kutálející se kolem branky.
29:07
Vyloučen hráč #97 Antonín Tvrdík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
29:07
Tvrdík si počínal zakázaně a jde si odsedět 2 minuty. Faul sportovně uznal, plácl si se soupeřem a šel na trestnou lavici.
28:11
Hosté opět chybují a Schwarz utíká do přečíslení, posílá míček na Zeleného, ale obránce dobře kryje nahrávku a míček tak končí v rožku hřiště.
26:34
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #4 Josef Chalupa, asistoval #23 Martin Hampl (2:3).
26:34
Po obrovské chybě v rozehrávce hostujících Hampl sebral míček, poslal před branku na Chalupu a ten bez váhání přibližuje svůj tým k vyrovnání.
24:14
Schwarz příklepem vedle. Spurný do hráče. Schwarz vedle.
23:33
Vodrážka ve veliké šanci, Dlouhý s jistotou kryje.
22:15
Začátek třetiny patří domácím. Soupeře drží na své polovině, vytváří si šance a zkouší pozornost hostujícího golmana.
21:08
Hampl zakončuje akci domácích, ale Kupce nepřekonal. V situaci o chvilku déle Chalupa zkouší, ovšem také bez úspěchu.
20:19
Jedlička fotbalovým kopem překopává branku Kupce.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhráli hosté.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:10
20:00
19:59
Střely v první třetině: FBC KH: 8, FBC Liberec B: 10.
19:37
Schwarz ještě před koncem prověřil hostujícího brankáře. Ten se nenechal nachytat a míček sebral.
18:15
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #91 Petr Jahn, asistoval #32 Jakub Stejskal (1:3).
18:15
Jahn s přehledem přidává třetí gól pro svůj tým.
17:00
Liberec kombinuje na své polovině a ne se dostat na útočnou polovinu.
14:40
Tvrdík obětavým výkonem blokuje všechny střely hostí. Častěji je spíše na zemi, ale míček neprošel a to se počítá.
13:22
Listík získává míček na útočné polovině, v situaci 2 na 1 přihrává Chalupovi, ten pouze mimo branku.
12:36
Liberec v přesilové hře drží domácí stažené na své polovině a neustále točí míček a útočí. Dlouhý je ve svém živlu a stále drží svůj tým.
10:57
Vyloučen hráč #4 Josef Chalupa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:57
Chalupa to přehnal s tvrdostí a jde si odsedět 2 minuty za vrážení. Kapitán domácích zkoušel změnit rozhodnutí rozhodčím, ovšem marně.
10:04
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Ondřej Spurný, asistoval #97 Antonín Tvrdík (1:2).
10:04
Divoká pasáž, kdy nejprve se Stejskal ocitl před brankářem domácích téměř sám, zvedl hlavu a jen si vybral, kam pošle míček. Po chvilce hry neuvěřitelnou dělovkou Spurný nastřelil břevno, z kterého se míček odrazil dolů a rozhodčí nekompromisně ukazují, že míček byl za čárou a domácí dávají první gól v zápase.
09:11
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #32 Jakub Stejskal, asistoval #69 Filip Radostný (0:2).
09:11
Stejskal se ocitl před domácím brankářem téměř sám, zvedl hlavu a jen se podíval, kam to chce.
08:07
Liberec opět v obrovské šanci a kouzelník Dlouhý nepouští ani centimetr své branky.
07:19
Liberec rychlou rozehrávkou překvapil domácí, ale Dlouhý opět chytá. Dnes ještě své protihráče jistě potrápí.
06:13
Martin Hampl krásnou střelou prověřil Kupce, Chalupa ještě jednou pro jistotu dorážkou. Golman hostí svůj tým ale stále drží.
05:36
Liberec v obrovské šanci, Dlouhý chytá. Dlouhým výhozem se snažil najít Jedličku, ale míček k němu nedoletěl po obranným zákroku hostujícího obránce.
04:47
Listík dvakrát v šanci, bohužel nic z toho. Brankář hostí míček chytá a klidní hru.
04:07
Jirka Schwarz neohroženě prokličkovává mezi soupeři a v ladném pádu vysílá střelu na branku. Kupec s jistotou chytá.
03:12
Žagan natahuje a pálí na branku, ovšem Dlouhý je proti němu a míček s přehledem chytá.
02:18
Hra je ve vysokém tempu, ale oba týmy jsou opatrné a přihrávají si na jistotu.
00:55
00:55
První střelu zápasu si připsali hned domácí, ale golman hostí pohotově chytá. Vyslal své spoluhráče do útoku a je z toho gól.
00:07
Dnešní zápas obohacují hráči Kempu talentované mládeže, kteří ženou domácí tým do skvělých výkonů a podporují je za každé situace.
00:01
Vítáme Vás u zápasu FBC Kutná Hora proti FBC Liberec B. Minulý vzájemný zápas dopadl lépe pro Liberec B, takže domácí mají co vracet. Tyto dva týmy od sebe v tabulce dělí celkem 6 bodů. Uvidíme, pro koho bude tento druhý vzájemný duel lepší.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Gaberdén a Filip Leibl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec B: brankář: Daniel Kupec; hráči v poli: Lukáš Růžička, Lukáš Kořínek, Bohuslav Ferdan, Matěj Vodrážka, Marek Žagan
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora : brankář: Jaroslav Dlouhý; hráči v poli: Ondřej Spurný, Jiří Schwarz, Antonín Tvrdík, Jiří Petrásek, Jakub Jedlička