4:1
4:0
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - TJ Lokomotiva Louny 10:1
2. Jiří Němec, 11. Patrick Lenke, 25. Mikuláš Kulík, 26. David Budák, 28. Jaroslav Michálek, 30. Patrick Lenke, 32. Patrick Lenke, 36. Mikuláš Kulík, 39. Patrick Lenke, 44. David Budák - 22. Vít Kraj; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Ondřej Lovacký; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Vojtěch Novák 16 - Daniel Castrillo 25; po třetinách: 2:0, 4:1, 4:0;
45:00
43:05
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil David Budák, asistoval Petr Strnad (10:1).
40:12
Vyloučen hráč Jakub Pučelík družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
38:03
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Patrick Lenke, asistoval Mikuláš Kulík (9:1).
37:32
Vyloučen hráč Jakub Kajan družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
35:29
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Mikuláš Kulík, asistoval Patrick Lenke (8:1).
31:28
30:00
30:00
29:24
27:09
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jaroslav Michálek, asistoval Daniel Tattermusch (5:1).
25:57
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil David Budák, asistoval Kryštof Danda (4:1).
25:10
Vyloučen hráč Antonin Lukács družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
24:05
21:06
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Vít Kraj bez asistence (2:1).
15:00
15:00
10:48
01:24
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Němec, asistoval Jaroslav Michálek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Chleborád a Ondřej Lovacký.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Louny:
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Vojtěch Novák; hráči v poli: Patrick Lenke, Daniel Tattermusch, Jaroslav Michálek, Jiří Němec, David Budák