2:2
1:0
- : -

Hornets Brno ZŠ Horní - SFK Kozel Počenice 4:2
5. Marek Zapletal, 23. Jan David Šamánek, 28. Marek Zapletal, 44. Jan David Šamánek - 16. Marek Šindelka, 26. Adrian Jiřík; rozhodčí: Broněk Bryson - Jakub Cigl; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Tomáš Limberg 13 - Jiří Vlk 14; po třetinách: 1:0, 2:2, 1:0;
45:00
43:48
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jan David Šamánek, asistoval Dominik Sláma (4:2).
41:41
Vyloučen hráč Dominik Sláma družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:27
Vyloučen hráč Vojtěch Hyánek družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za opakované přestupky.
30:00
30:00
27:44
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Marek Zapletal, asistoval Lukáš Paták (3:2).
25:48
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Adrian Jiřík, asistoval Ondřej Dofek (2:2).
22:49
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jan David Šamánek, asistoval Lukáš Paták (2:1).
16:50
Trestné střílení družstva SFK Kozel Počenice neproměnil Vojtěch Hyánek.
15:21
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Marek Šindelka, asistoval Vojtěch Hyánek (1:1).
15:00
15:00
04:34
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Marek Zapletal, asistoval Jan David Šamánek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Broněk Bryson a Jakub Cigl.
00:00
00:00
Line-up hostů SFK Kozel: brankář: Jiří Vlk; hráči v poli: Michal Florián, Vojtěch Hyánek, Marek Šindelka, Radek Olšina, Adrian Jiřík
00:00
Line-up domácích Hornets Brno ZŠ Horní: brankář: Tomáš Limberg; hráči v poli: Robin Růžička, Martin Janiczek, Jan David Šamánek, Lukáš Paták, Marek Zapletal