6:1
- : -
F.A.T.R.

SFK Kozel Počenice - F.A.T.R. 8:6
9. Vojtěch Hyánek, 30. Ondřej Dofek, 33. Michal Florián, 33. Marek Šindelka, 36. Michal Florián, 40. Michal Florián, 41. Ondřej Dofek, 45. Vojtěch Hyánek - 5. Vladimír Jordán, 8. František Navrátil, 18. Lukáš Procházka, 21. Radek Kraml, 29. Zbyněk Grufík, 44. Radek Kraml; rozhodčí: Bruno Weber - Martin Kozáček; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 19; zásahy brankářů: David Lovas 5 - Vojtěch Slavíček 14; po třetinách: 1:2, 1:3, 6:1;
45:00
44:10
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Vojtěch Hyánek, asistoval Marek Šindelka (8:6).
43:51
Timeout SFK Kozel Počenice
43:51
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil Radek Kraml, asistoval Lukáš Kulla (7:6).
40:46
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Ondřej Dofek, asistoval Vojtěch Hyánek (7:5).
39:02
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Michal Florián bez asistence (6:5).
35:54
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Michal Florián, asistoval Marek Šindelka (5:5).
32:52
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Marek Šindelka, asistoval Michal Florián (4:5).
32:40
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Michal Florián, asistoval Vojtěch Hyánek (3:5).
30:00
30:00
29:44
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Ondřej Dofek, asistoval Michal Florián (2:5).
29:07
Vyloučen hráč Marek Elbl družstva F.A.T.R. na 2 minuty za hra rukou.
28:53
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil Zbyněk Grufík, asistoval Pavel Vích (1:5).
20:13
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil Radek Kraml, asistoval Josef Můčka (1:4).
17:48
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil Lukáš Procházka, asistoval Lukáš Kulla (1:3).
15:55
Vyloučen hráč Ondřej Dofek družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za nesportovní chování.
15:00
15:00
08:10
07:57
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil František Navrátil, asistoval Václav Dohnálek (0:2).
04:06
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil Vladimír Jordán, asistoval Zbyněk Grufík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Bruno Weber a Martin Kozáček.
00:00
00:00
Line-up hostů F.A.T.R.: brankář: Vojtěch Slavíček; hráči v poli: Marek Elbl, Radek Kraml, Zbyněk Grufík, Lukáš Kulla, Pavel Vích
00:00
Line-up domácích SFK Kozel: brankář: David Lovas; hráči v poli: Miroslav Kučera, Michal Florián, Vojtěch Hyánek, Marek Šindelka, Radek Olšina