1:1
- : -
TJ Hodonice

TJ Hodonice - SFK Kozel Počenice 4:4
16. Roman Hlávka, 26. Libor Šťasta, 29. Radek Dřevěný, 34. Roman Hlávka - 12. Michal Florián, 14. Ondřej Dofek, 30. Michal Florián, 42. Michal Florián; rozhodčí: Ondřej Lukáš - Bruno Weber; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Radek Pechura 11 - Jiří Vlk 15; po třetinách: 0:2, 3:1, 1:1;
45:00
44:48
Vyloučen hráč Roman Hlávka družstva TJ Hodonice na 2 minuty za sekání.
41:22
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Michal Florián, asistoval Vojtěch Hyánek (4:4).
33:34
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Roman Hlávka, asistoval Jaroslav Matoušek (4:3).
30:00
30:00
29:56
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Michal Florián, asistoval Marek Šindelka (3:3).
28:55
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Radek Dřevěný, asistoval Jaroslav Matoušek (3:2).
25:52
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Libor Šťasta, asistoval Radek Dřevěný (2:2).
21:46
Vyloučen hráč Jakub Křivánek družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za bránění ve hře.
15:16
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Roman Hlávka, asistoval Jan Dokulil (1:2).
15:00
15:00
14:09
Trestné střílení družstva SFK Kozel Počenice neproměnil Radek Olšina.
13:16
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Ondřej Dofek, asistoval Jakub Dočkal (0:2).
11:16
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Michal Florián, asistoval Radek Olšina (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lukáš a Bruno Weber.
00:00
00:00
Line-up hostů SFK Kozel:
00:00
Line-up domácích TJ Hodonice: brankář: Radek Pechura; hráči v poli: Libor Šopák, Libor Šťasta, Jan Dokulil, Radek Dřevěný, Roman Hlávka